رفتن به مطلب
رامین انگوتی

سیستم فروش فایل جوملا 2.5 متصل به درگاه های بانکی و پیامک

پست های پیشنهاد شده

باسلام بر شما عزیزان

اول تشکر بخاطر چنین افزونه ای.

دوم اینکه من اینو نصب کردم رو سایتم خیلی خوب بود ابتدا دسته بندی کردم و محصولاتم هم اضافه کردم و به منو هم اضافه کردم هیچ مشکلی نداشت .

ولی وقتی مرجنت پی لاین رو اضافه کردم. تمام صفحات مربوط به این کامپوننت سفید میاد و هیچی نشون نمده من بارها حذف کردم ولی جواب نگرفتم ..

مشکل از کجا میتونه باشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دستتون درد نکنه واقعا عالی بود . خیلی ساده و کاربردی . ممنون . فقط اگه میشد هنگام ثبت مشخصات کاربر بتونه فایل هم ارسال کنه خیلی خوب میشد.برای کارهای خدماتی هم مناسب می شد

لینک به ارسال

سلام

لینک ها موردی ندارن

وقتی میخوام دانلود کنم  صفحه با متن زیر نمایش داده میشود

click to Refresh this page ...

Sorry , There is an error in mysql , error : Error In query

--[query]-------------------------- 

INSERT INTO o (ip, username, agent, time) VALUES('5.239.219.207','-1','Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/35.0.1916.114 Safari/537.36','1401345387')

---------------------------------

[1406 : Data too long for column 'agent' at row 1] 

Script: Kleeja 

Kleeja Website

لینک به ارسال

سلام آقا رامین میشه بگید چطوری میتونم لینک مستقیم بدم به فایل ها بعضی از فایل ها برای آپلود با مشگل مواجه میشن

لینک به ارسال

9cb6e71fd379c0a6d58ef216f9910ae9_M.jpg

گروه جومینا برای عید فطر 3 افزونه ارزشمند را برای شما در نظر گرفته است که یکی از این افزونه های امروز صبح منتشر شد و در حال حاضر دومین افزونه را مشاهده مینمایید . حدود 6 ماه پیش برای جوملا 2.5.4 افزونه ای از طرف گروه جومینا منتشر شد به نام سیستم فروش فایل که این افزونه پس از جوملا 2.5.4 به دلیل تغییر ساختار کد نویسی در نسخه های بالاتر جوملا از کارآیی لازم برخوردار نبود لذا نگارش افزونه ای کامل و 100% کاربردی در دستور کار این گروه قرار گرفت که مهندس رامین انگوتی عضو تیم برنامه نویسی گروه جومینا و مدیر وب سایت  rmjoomla.ir  زحمت نگارش دوباره این افزونه را بر عهده گرفتند . کار این افزونه ایجاد امکان فروش انواع فایل در سیستم مدیریت محتوا جوملا است . افزونه ای بی نظر و کامل که البته نه مشابه این افزونه با این کارآیی ،بلکه افزونه ای بروشنی با کاربرد های خیلی کمتر در سایت های دیگر به فروش میرسد . لذا پیشنهاد میکنیم در صورتی که قصد فروش فایل در وب سایت خود را دارید این افزونه را از دست ندهید .

سیستم فروش فایل متصل به درگاه های بانکی برای جوملا 2.5

این افزونه برای فروش فایل از طریق جوملا طراحی شده است، در این صفحه قابلیت های این سیستم به همراه راهنمای جامع افزونه برای کاربران محترم قرار میگیرد.

امکانات و قابلیت های افزونه:

• اضافه کردن محصولات در دسته بندی های مختلف
  • اضافه کردن تصویر، ضمیمه کردن فایل و توضیحات برای هر محصول
  • متصل به درگاه های زرینپال و پی لاین برای پرداخت
  • اطلاع رسانی به مدیر سایت و مشتری از طریق ایمیل
  • اطلاع رسانی به مدیر و مشتری از طریق پیامک
  • ضمیمه کردن فایل خریداری شده در ایمیل اطلاع رسانی به کاربر
  • امکان دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت
  • ایجاد لینک اعتباری برای دانلود فایل خریداری شده ( مثلا لینک دانلود فقط یک ساعت اعتبار خواهد داشت و بعد از آن کار نخواهد کرد )
  • امکان تنظیم مدت زمان اعتبار لینک های دانلود
  • امکان تعیین مالیات برای فروش فایل ها
  • امکان تنظیم متن پیامک ارسالی به مدیر و کاربر بصورت سفارشی
  • امکان انتخاب درگاه های فعال (کاربر از بین درگاه های فعال یکی را برای پرداخت انتخاب میکند و از طریق آن درگاه، مبلغ را پرداخت می نماید )
  • ایجاد پنل کاربری جداگانه برای هرکاربر
  • کاربران میتوانند فایل های خریداری شده خود را ببینند و در صورت نیاز دوباره فایل خریداری شده را دانلود کند
  • امکان پیگیری خریدهای ناموفق از طریق پنل کاربری برای هر کاربر
  • و سایر امکانات تکمیلی....

راهنمای پیکربندی افزونه:

این افزونه تنها بر روی سرور قابل نصب میباشد و میباید بر روی سرور شما پلاگین Source Guardian توسط مدیر سرور نصب شده باشد که البته بر روی بیشتر سرور ها از قبل نصب است . نصب این پلاگین را در صورتی که نصب نباشد میباید از مدیر سرور خود بخوا هید و یا در صورتی که به ssh سرور دسترسی دارید تنها کافی است دستور زیر را تایپ نمایید

/scripts/phpextensionmgr install SourceGuardian

در قسمت مدیریت وقتی دکمه 'تنظیمات کلی' یا همان 'انتخاب ها' رو کلیک میکنیم پنجره ای باز می  شود که در آن تنظیمات کلی افزونه انجام می شود و داری زبانه های مختلفی است که به ترتیب توضیح داده می شوند:

عمومی:

واحدارز: پیش فرض ریال است و شما فعلا امکان تغییر وجود ندارد.

اعتبار لینک های دانلود: مشخص میکند لینک های دانلود ایجاد شده بعد از خرید فایل، چند دقیقه اعتبار داشته باشند (به دقیقه توجه داشته باشید!)

چهار مورد بعدی در این زبانه، اندازه تثاویر در حالت های مختلف نمایش در سایت را نمایش می دهد که میتوانید از این قسمت تنظیم نمایید.

اطلاع رسانی با ایمیل:

ایمیل مدیر سایت: ایمیل های اطلاع رسانی به مدیر سایت، به این ایمیل ارسال خواهند شد.

ایمیل ارسال: ایمیل های ارسالی به مشتری و مدیریت، از این ایمیل ارسال خواهند شد.

ارسال فایل به مشتری: مشخص میکند که فایل را در ایمیل ارسالی به مشتری ضمیمه کند یا خیر فقط لینک دانلود را ارسال کند.

ایمیل به شما: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مدیریت از طریق ایمیل.

ایمیل به خریدار: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مشتری از طریق ایمیل.

اطلاع رسانی با پیامک:

انتخاب سامانه پیام کوتاه: انتخاب سامانه پیام کوتاه مورد استفاده برای ارسال پیامک.

ارسال پیامک به شما: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مدیریت از طریق پیامک.

ارسال پیامک به مشتری: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مشتری از طریق پیامک.

تنظیمات پیامک:

شماره موبایل مدیر: شماره مدیریت سایت برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی.

ساختار پیام کوتاه به مدیر: ساختار متن پیام کوتاه به مدیر.

ساختار پیام کوتاه به کاربر: ساختار متن پیام کوتاه به مشتری.

ID: مشخص کننده شماره تراکنش      USER: مشخص کننده نام خریدار

نام کاربری: نام کاربری در پیامک ایرانیان.

کلمه عبور: رمز پنل پیامک ایرانیان.

شماره ارسال: خط اختصاصی و یا اشتراکی در پیامک ایرانیان.

تنظیمات درگاه پرداخت:

انتخاب درگاه های فعال: انتخاب درگاه هایی که موقع پرداخت برای کاربر فعال باشد.

تنظیمات درگاه پی لاین

کد Api پی لاین: کد Api پی لاین خود را دراین قسمت وارد کنید.

آدرس سرویس پی لاین: این مورد را تغییر ندهید، در صورت تغییر آدرس وب سرویس پی لاین مورد استفاده قرار میگیرد.

تنظیمات درگاه زرینپال

کد دروازه پرداخت: کد دروازه پرداخت شما در سایت زرینپال.

مجوزها:

در این قسمت می توانید مجوزهای دسترسی به کامپوننت را تنظیم نمایید.

ویرایش اول: تغییرات مربوط به زرینپال در افزونه اعمال شد و موارد گزارش شده در مرحله اول رفع گردید.

دانلود کنید

ویرایش دوم: مشکل لینک دانلود روی برخی سرورها حل شد، تنظیمات نمایش لینک دانلود در سایت اعمال شد، توضیحات تراکنش ها برای درگاه ها تنظیم شد، درگاه رایگان پارسپال اضافه شد و موارد امنیتی بیشتراعمال گردید.

دانلود کنید

ویرایش 3: در برخی موارد فایل دانلود شده خراب و یا نیاز به تعمیر داشت، در این نسخه فایل ها روی تمامی سرورها بدون مشکل بارگذاری و دانلود می شوند.

دانلود کنید

لطفا مشکلات مربوط به افزونه درهمین تاپیک پیگیری شود

با سپاس از شما

بنده متوجه نشدم ویرایش اول یعنی اولین ویرایش و ناقصه یا در اولویت اول هست و کاملترینه ، چرا بقیه ویرایش های ناقص را حذف نمیکنید بنده کدوما دانلود کنیم

لینک به ارسال

سلام. می تونید بگید توی دیتابیس کدام قسمت مشخصات دادین که مشکل آپلود فایل های حجیم رفع شد.

با سلام و تشکر

بنده هم دقیقا مشکل این چنتا دوستمون را دارم

از نسخه رایگان فعلا استفاده میکنم

مشکل اینه که وقتی فایل حجیم چند مگابایتی را اپلود میکنم بعد از پایان آپلود انگار اتفاقی نیفتاده و هیچ فایلی وجود نداره  و  در قسمت لیست کالاها  در بخش فایلش که باید اسم فایل را نوشته باشه چیزی نیست در حالی که فایل  در هاست آپلود شده و فایل در هاست موجود است (نسخه رایگان هم که امکان لینک دادن نداره)

چکار باید کرد

لینک به ارسال

سلام 

من مشکلی باهاش دارم واسه فایل های حجیمه بعد از ذخیره فایل شروع به آپلود شدن میکنه ولی بعد از اینی که آپلودش تموم میشه مثل این میمونه که کلا کاری نکردی!

سلام. می تونید بگید توی دیتابیس کدام قسمت مشخصات دادین که مشکل آپلود فایل های حجیم رفع شد.

با سلام و تشکر

بنده هم دقیقا مشکل این دوستانمون را دارم

مشکل اینه که وقتی فایل حجیم چند مگابایتی را اپلود میکنم بعد از پایان آپلود انگار اتفاقی نیفتاده و هیچ فایلی وجود نداره  و  در قسمت لیست کالاها  در بخش فایلش که باید اسم فایل را نوشته باشه چیزی نیست در حالی که فایل  در هاست آپلود شده و فایل در هاست موجود است (نسخه رایگان هم که امکان لینک دادن نداره)

چکار باید کرد

لینک به ارسال

این حرف دوستان را من هم تایید می کنم چنین مشکلی وجود داره. ثانیا اصلا فایل حجیم نه یه فایلی خودتون تو برنامه آپلود کنید بعد ذخیره کنید بعد دوباره همان فایل را باز کنید که مثلا اسمش را تغییر بدهید می بینید دیگه فایلی در برنامه وجود نداره  درحالیکه فایل در سرور از دفعه قبلی آپلود شده، و وجود داره و یعنی زمانیکه میخواهیم ویرایش کنیم از نو فایل باید آپلود بشه. این مشکل را چجوری حل کنیم؟

لینک به ارسال

کجا دسترسی را براتون ارسال کنم انگار پیام خصوصی ندارد

دسترسی براتون ارسال کردم

لینک به ارسال

با سلام و تشکر

بنده هم دقیقا مشکل این چنتا دوستمون را دارم

چکار باید کرد

سلام دوستان من هم این مشکل را داشتم ولی حل شد جهت حل این مشکل از مدیریت جوملا مدت زمان جلسه را زیاد کنید (البته این کار از نظر امنیتی درست نیست ولی می توانید پس از آپلود فایلتان آن را به حالت اول برگردانید)من مدت زمان جلسه را روی 40 دقیقه گذاشتم و فایل 50 مگابایتی را آپلودکردم.

لینک به ارسال

سلام

من این افزونه را نصب کردم مشکلی هم نداشتم خوب کار می کرد تا چند روز پیش که مشکل پیدا کر بر روی تایید و پرداخت که کلیک می کنید ارور 500 میده.لطفا راهنمایی کنید.

دمو: http://gilanagraphic.ir/index.php/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D9%88%D8%A2%D9%84%D8%A8%D9%88%D9%85-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87.html?view=item&id=133

شما قادر به بازدید از این صفحه نمی باشید چرا که :
  1. بوک مارک و یا لیست علاقه مندی ها معتبر نیست
  2. یک موتور جستجوفهرست تاریخ گذشته ای از این سایت دارد
  3. خطا در نگارش آدرس
  4. شما دسترسی لازم را برای بازدید از این صفحه ندارید
  5. منبع مورد تقاضا یافت نشد
  6. یک خطا در زمان فرآیند مورد تقاضای شما رخ داده است

لطفا این صفحات را امتحان کنید:

اگر شما با مشکلاتی مواجه شده اید لطفا با مدیریت سایت تماس بگیرید.

SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://de.zarinpal.com/pg/services/WebGate/wsdl' : failed to load external entity "https://de.zarinpal.com/pg/services/WebGate/wsdl"

لینک به ارسال

سلام

من این افزونه را نصب کردم مشکلی هم نداشتم خوب کار می کرد تا چند روز پیش که مشکل پیدا کر بر روی تایید و پرداخت که کلیک می کنید ارور 500 میده.لطفا راهنمایی کنید.

دمو: http://gilanagraphic.ir/index.php/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D9%88%D8%A2%D9%84%D8%A8%D9%88%D9%85-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87.html?view=item&id=133

شما قادر به بازدید از این صفحه نمی باشید چرا که :
  1. بوک مارک و یا لیست علاقه مندی ها معتبر نیست
  2. یک موتور جستجوفهرست تاریخ گذشته ای از این سایت دارد
  3. خطا در نگارش آدرس
  4. شما دسترسی لازم را برای بازدید از این صفحه ندارید
  5. منبع مورد تقاضا یافت نشد
  6. یک خطا در زمان فرآیند مورد تقاضای شما رخ داده است

لطفا این صفحات را امتحان کنید:

اگر شما با مشکلاتی مواجه شده اید لطفا با مدیریت سایت تماس بگیرید.

SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://de.zarinpal.com/pg/services/WebGate/wsdl' : failed to load external entity "https://de.zarinpal.com/pg/services/WebGate/wsdl"

جناب مهندس فکر کنم مشکل از زرین پال هست.من پی لاین رو اضافه کردم با پی لاین بدون مشکل درست کار می کنه در هر حال ممنون

لینک به ارسال

جناب مهندس فکر کنم مشکل از زرین پال هست.من پی لاین رو اضافه کردم با پی لاین بدون مشکل درست کار می کنه در هر حال ممنون

سرعت اینترنتتون چنده؟

128 256 512 1024 2048 4096

؟

لینک به ارسال

سلام دوستان من هم این مشکل را داشتم ولی حل شد جهت حل این مشکل از مدیریت جوملا مدت زمان جلسه را زیاد کنید (البته این کار از نظر امنیتی درست نیست ولی می توانید پس از آپلود فایلتان آن را به حالت اول برگردانید)من مدت زمان جلسه را روی 40 دقیقه گذاشتم و فایل 50 مگابایتی را آپلودکردم.

سرعت اینترنتتون چنده؟

128 256 512 1024 2048 4096

سرعتم 1مگابایت با سرعت 2مگابایت و 8 مگابایت هم تست کردم فایل آپلود میشه ولی همون مشکلی را ک گفتم داره وعمر جلسه را هم زیاد کردم نشد

لینک به ارسال

سلام

برای فروش فایل j2store هم میتونه کمکتون کنه در مورد سیستم آقا رامین

در نسخه رایگان امکان آپلود فایل با حجم بالا وجود داره منتها برای آپلود با حجم بالا فایل php.ini باید تغییرات داشته باشه و مواردی مثل زمان آپلود و حجم آپلود تغییر کنه که مشکل نداشته باشید

لینک به ارسال

سلام

در نسخه رایگان امکان آپلود فایل با حجم بالا وجود داره منتها برای آپلود با حجم بالا فایل php.ini باید تغییرات داشته باشه و مواردی مثل زمان آپلود و حجم آپلود تغییر کنه که مشکل نداشته باشید

سلام

سلامم خسته نباشید

خب اینا ک فرمودید یعنی چی?

کجا را باید چکار کرد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...