رفتن به مطلب
رامین انگوتی

سیستم فروش فایل جوملا 2.5 متصل به درگاه های بانکی و پیامک

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بله مشکل از فایل xml بود که ویرایش و دوباره آپلود شد

سلام من نسخه جدید رو دوباره دان کردم و نصب شد اما وقتی در قسمت کامپوننت روی افزونه فروش فایل کلیک میکنم ارور 404 میده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام آقای انگوتی
من قصد خرید افزونه "سیستم فروش فایل متصل به بانک ملت" رو از سایت شما دارم. چون پیام خصوصی دادم جواب ندادید پس چندتا سوال از شما داشتم که اینجا می پرسم:
1- این افزونه برای جوملا 2.5 هست یا 3؟
2- در این افزونه لینک دانلود غیرمستقیم (کد شده) هست یا نه؟ همچنین لینکی که به ایمیل ارسال میشه؟
3- بعد از خرید این افزونه از سایت شما، فایل افزونه بلافاصله در اختیار من قرار می گیره؟
4- افزونه کد شده هست یا متن باز؟
5- با درگاه های جدید بانک ملت سازگاره؟ چون بانک ملت یه بار یه تغییری داده بود، بعدش سایت هایی که از خارج میزبانی میشدن، مشکل باهاش پیدا کردن.
6- پشتیبانی تون چجوری هست؟
7- میشه امکان محدویت تعداد دفعات دانلود هم بهش اضافه بشه؟
8- امکان اتصال به فوکا رو داره؟
باتشکر

ویرایش شده توسط soheil3240

لینک به ارسال

درود بر شما

شماره ی همراه آقای انگوتی در پروفایل ایشون قرار دارد. می تونید با ایشون تماس بگیرید. احتمالن سر ایشون شلوغ می باشد. نمی تواند جواب پیام ها را زیاد بدهند.

موفق باشید

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

درود بر شما

شماره ی همراه آقای انگوتی در پروفایل ایشون قرار دارد. می تونید با ایشون تماس بگیرید. احتمالن سر ایشون شلوغ می باشد. نمی تواند جواب پیام ها را زیاد بدهند.

موفق باشید

حسین جان شما میتونی جواب منو بدی؟

لینک به ارسال

درود بر شما

فقط با همین کامپوننت مشکل دارید؟

ارور 404 not found می دهد؟

بله فقط همینه

لینک به ارسال

با سلام و احترام

بنده این افزونه ارزشمند رو نصب کردم اما موقعی که واردش می شم از طریق مدیریت جوملا این پیام رو می ده

extension_dir does not exist: /usr/local/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626

سپاسگزار راهنماییتان خواهم بود.

لینک به ارسال

9cb6e71fd379c0a6d58ef216f9910ae9_M.jpg

گروه جومینا برای عید فطر 3 افزونه ارزشمند را برای شما در نظر گرفته است که یکی از این افزونه های امروز صبح منتشر شد و در حال حاضر دومین افزونه را مشاهده مینمایید . حدود 6 ماه پیش برای جوملا 2.5.4 افزونه ای از طرف گروه جومینا منتشر شد به نام سیستم فروش فایل که این افزونه پس از جوملا 2.5.4 به دلیل تغییر ساختار کد نویسی در نسخه های بالاتر جوملا از کارآیی لازم برخوردار نبود لذا نگارش افزونه ای کامل و 100% کاربردی در دستور کار این گروه قرار گرفت که مهندس رامین انگوتی عضو تیم برنامه نویسی گروه جومینا و مدیر وب سایت  mihanproject.com زحمت نگارش دوباره این افزونه را بر عهده گرفتند . کار این افزونه ایجاد امکان فروش انواع فایل در سیستم مدیریت محتوا جوملا است . افزونه ای بی نظر و کامل که البته نه مشابه این افزونه با این کارآیی ،بلکه افزونه ای بروشنی با کاربرد های خیلی کمتر در سایت های دیگر به فروش میرسد . لذا پیشنهاد میکنیم در صورتی که قصد فروش فایل در وب سایت خود را دارید این افزونه را از دست ندهید .

سیستم فروش فایل متصل به درگاه های بانکی برای جوملا 2.5

این افزونه برای فروش فایل از طریق جوملا طراحی شده است، در این صفحه قابلیت های این سیستم به همراه راهنمای جامع افزونه برای کاربران محترم قرار میگیرد.

امکانات و قابلیت های افزونه:

• اضافه کردن محصولات در دسته بندی های مختلف
  • اضافه کردن تصویر، ضمیمه کردن فایل و توضیحات برای هر محصول
  • متصل به درگاه های زرینپال و پی لاین برای پرداخت
  • اطلاع رسانی به مدیر سایت و مشتری از طریق ایمیل
  • اطلاع رسانی به مدیر و مشتری از طریق پیامک
  • ضمیمه کردن فایل خریداری شده در ایمیل اطلاع رسانی به کاربر
  • امکان دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت
  • ایجاد لینک اعتباری برای دانلود فایل خریداری شده ( مثلا لینک دانلود فقط یک ساعت اعتبار خواهد داشت و بعد از آن کار نخواهد کرد )
  • امکان تنظیم مدت زمان اعتبار لینک های دانلود
  • امکان تعیین مالیات برای فروش فایل ها
  • امکان تنظیم متن پیامک ارسالی به مدیر و کاربر بصورت سفارشی
  • امکان انتخاب درگاه های فعال (کاربر از بین درگاه های فعال یکی را برای پرداخت انتخاب میکند و از طریق آن درگاه، مبلغ را پرداخت می نماید )
  • ایجاد پنل کاربری جداگانه برای هرکاربر
  • کاربران میتوانند فایل های خریداری شده خود را ببینند و در صورت نیاز دوباره فایل خریداری شده را دانلود کند
  • امکان پیگیری خریدهای ناموفق از طریق پنل کاربری برای هر کاربر
  • و سایر امکانات تکمیلی....

راهنمای پیکربندی افزونه:

این افزونه تنها بر روی سرور قابل نصب میباشد و میباید بر روی سرور شما پلاگین Source Guardian توسط مدیر سرور نصب شده باشد که البته بر روی بیشتر سرور ها از قبل نصب است . نصب این پلاگین را در صورتی که نصب نباشد میباید از مدیر سرور خود بخوا هید و یا در صورتی که به ssh سرور دسترسی دارید تنها کافی است دستور زیر را تایپ نمایید

/scripts/phpextensionmgr install SourceGuardian

در قسمت مدیریت وقتی دکمه 'تنظیمات کلی' یا همان 'انتخاب ها' رو کلیک میکنیم پنجره ای باز می  شود که در آن تنظیمات کلی افزونه انجام می شود و داری زبانه های مختلفی است که به ترتیب توضیح داده می شوند:

عمومی:

واحدارز: پیش فرض ریال است و شما فعلا امکان تغییر وجود ندارد.

اعتبار لینک های دانلود: مشخص میکند لینک های دانلود ایجاد شده بعد از خرید فایل، چند دقیقه اعتبار داشته باشند (به دقیقه توجه داشته باشید!)

چهار مورد بعدی در این زبانه، اندازه تثاویر در حالت های مختلف نمایش در سایت را نمایش می دهد که میتوانید از این قسمت تنظیم نمایید.

اطلاع رسانی با ایمیل:

ایمیل مدیر سایت: ایمیل های اطلاع رسانی به مدیر سایت، به این ایمیل ارسال خواهند شد.

ایمیل ارسال: ایمیل های ارسالی به مشتری و مدیریت، از این ایمیل ارسال خواهند شد.

ارسال فایل به مشتری: مشخص میکند که فایل را در ایمیل ارسالی به مشتری ضمیمه کند یا خیر فقط لینک دانلود را ارسال کند.

ایمیل به شما: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مدیریت از طریق ایمیل.

ایمیل به خریدار: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مشتری از طریق ایمیل.

اطلاع رسانی با پیامک:

انتخاب سامانه پیام کوتاه: انتخاب سامانه پیام کوتاه مورد استفاده برای ارسال پیامک.

ارسال پیامک به شما: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مدیریت از طریق پیامک.

ارسال پیامک به مشتری: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مشتری از طریق پیامک.

تنظیمات پیامک:

شماره موبایل مدیر: شماره مدیریت سایت برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی.

ساختار پیام کوتاه به مدیر: ساختار متن پیام کوتاه به مدیر.

ساختار پیام کوتاه به کاربر: ساختار متن پیام کوتاه به مشتری.

ID: مشخص کننده شماره تراکنش      USER: مشخص کننده نام خریدار

نام کاربری: نام کاربری در پیامک ایرانیان.

کلمه عبور: رمز پنل پیامک ایرانیان.

شماره ارسال: خط اختصاصی و یا اشتراکی در پیامک ایرانیان.

تنظیمات درگاه پرداخت:

انتخاب درگاه های فعال: انتخاب درگاه هایی که موقع پرداخت برای کاربر فعال باشد.

تنظیمات درگاه پی لاین

کد Api پی لاین: کد Api پی لاین خود را دراین قسمت وارد کنید.

آدرس سرویس پی لاین: این مورد را تغییر ندهید، در صورت تغییر آدرس وب سرویس پی لاین مورد استفاده قرار میگیرد.

تنظیمات درگاه زرینپال

کد دروازه پرداخت: کد دروازه پرداخت شما در سایت زرینپال.

مجوزها:

در این قسمت می توانید مجوزهای دسترسی به کامپوننت را تنظیم نمایید.

ویرایش اول: تغییرات مربوط به زرینپال در افزونه اعمال شد و موارد گزارش شده در مرحله اول رفع گردید.

دانلود کنید

ویرایش دوم: مشکل لینک دانلود روی برخی سرورها حل شد، تنظیمات نمایش لینک دانلود در سایت اعمال شد، توضیحات تراکنش ها برای درگاه ها تنظیم شد، درگاه رایگان پارسپال اضافه شد و موارد امنیتی بیشتراعمال گردید.

دانلود کنید

ویرایش 3: در برخی موارد سلافایل دانلود شده خراب و یا نیاز به تعمیر داشت، در این نسخه فایل ها روی تمامی سرورها بدون مشکل بارگذاری و دانلود می شوند.

دانلود کنید

لطفا مشکلات مربوط به افزونه درهمین تاپیک پیگیری شود

سلام و احترام

من ssh دستور /scripts/phpextensionmgr install SourceGuardian

را تایپ کردم ولی در قسمت تنظیمات کلی جوملا موارد گفته شده رو نشون نمیده

لازم ب ذکر است من زمان تایپ کد اسکریپت در

ssh

توسط نرم افزار 

putty.exe

بلافاصله بسته میشه و اجازه اجرا و نصب ماژول

SourceGuardian

رو نمیده

لطفا راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان و علی الخصوص آقای انگوتی عزیز که این افزونه ارزشمند رو ارائه دادند. قبل از طرح مشکل، می خواستم از ایشون تشکر کنم که واقعا در بین چند موردی که برای فروش فایل امتحان کردم، افزونه ایشون تا حالا واقعا بهترین بوده.

ببخشید که این مشکل رو در قالب سوال مطرح می کنم:

آیا تا به حال عدد جلوی «نمایش تعداد» رو در پایین صفحه ی این افزونه در سایتتون رو تغییر دادید ببنید چه اتفاقی می افته؟

اگر در سایت شما اتفاقی نمی افته، در سایت من این پیغام رو میده:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `asl5a_rmfilelist` AS a WHERE
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LIMIT 0, 5' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `asl5a_rmfilelist` AS a WHERE LIMIT 0, 5
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `asl5a_rmfilelist` AS a WHERE

آدرس سایت:

www.ikarafarin.com

ویرایش شده توسط sajjadnasiri

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

من با این افزونه به مشکلی برخوردم که از 100000000 نفر پرسیدم نتونستن حل کنن 

دیگه داره اعصاب منو خورد میکنه

کامل نصب شده و درست کار میکنه فقط فایل های 2 3 مگابایتی رو نمیتونه ارسال کنه و میگه ارسال فایل ناموفق

از مدیر هاست هم پرسیدم نمیدونه

خواهشا یکه راهنمایی کنه

بیش از حد بهش نیاز دارم

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

کامل نصب شده و درست کار میکنه فقط فایل های 2 3 مگابایتی رو نمیتونه ارسال کنه و میگه ارسال فایل ناموفق

خواهشا یکه راهنمایی کنه

بیش از حد بهش نیاز دارم

خوب پاکش کن دوباره نصب کن اگر نشد پاکش کن و تو هاست یه جا بریز و از طریق فولدر از مدیریت جوملا نصب کن درست میشه انشاالله

لینک به ارسال

سلام

خوب پاکش کن دوباره نصب کن اگر نشد پاکش کن و تو هاست یه جا بریز و از طریق فولدر از مدیریت جوملا نصب کن درست میشه انشاالله

فکر کنم منظورشون رو متوجه نشدین!

سلام به همه دوستان

خواهشا یکه راهنمایی کنه

بیش از حد بهش نیاز دارم

دوست عزیز مشکل شما از هاسته که حجم آپلود فایل رو براتون محدود کردن و بیشتر از 2 مگ نمیتونید اپلود کنید، به مدیر هاست بگید افزایش بده

سلام به همه دوستان و علی الخصوص آقای انگوتی عزیز که این افزونه ارزشمند رو ارائه دادند. قبل از طرح مشکل، می خواستم از ایشون تشکر کنم که واقعا در بین چند موردی که برای فروش فایل امتحان کردم، افزونه ایشون تا حالا واقعا بهترین بوده.

ببخشید که این مشکل رو در قالب سوال مطرح می کنم:

آیا تا به حال عدد جلوی «نمایش تعداد» رو در پایین صفحه ی این افزونه در سایتتون رو تغییر دادید ببنید چه اتفاقی می افته؟

اگر در سایت شما اتفاقی نمی افته، در سایت من این پیغام رو میده:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `asl5a_rmfilelist` AS a WHERE..................

این فقط موقعی اتفاق میفته که شما به عنوان منوی پیش فرض از افزونه استفاده کنید، در نسخه بعدی این مورد هم اصلاح خواهد شد

ولی دوستانی که فعلا با این مورد مشکل دارن فایلی که ضمیمه کردم رو دانلود کنند و در مسیر زیر با فایل موجود جایگزین کنند:

مسیر: components\com_rmfileselling\views\categories\tmpl

فایل جایگزین: http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13842853981.zip

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

ببخشید موقع دانلود فایل شماره 3 ؛ میگه فایل موجود نیست و ارور میده.

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر.

لینک به ارسال

سلام اون ویرایشی که ایجاد کردین وبرای دانلود گذاشتین اصلا دانلود نمیشه مشکل از کجاست و کی می خواهد حل بشود ؟

لینک به ارسال

سلام

من قبلا از نسخه ی دومی که  توی پست گذاشتید استفاده می کردم و مشکلی نبود. اما بعد از مدتی مشتری ها اعلام می کردند که فایل ها خراب هستند و  از نسخه سوم که اعلام کردید این نقص برطرف شده استفاده کردم بدون حذف نسخه قبلی، نسخه سوم رو نصب کردم اما امتحان که کردم، بازهم مشکل خرابی فایل رو دارم. حتی فایل رو هم فشرده کردم گذاشتم باز هم هنوز مشکل هست.

لینک به ارسال

آقا رامین پس از زدن دکمه تایید ارور زیر را میده و به صفحه زرین پال نمیره

Fatal error: Class 'SoapClient' not found in /home/donyafil/public_html/components/com_rmfileselling/models/payment.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 377

لینک به ارسال

سلام

اولا به خاطر این افزونه ارزشمند از آقای انگوتی تشکر می کنم.

اما مشکلی که دارم ، وقتی دکمه تایید و پرداخت را می زنم با یک صفحه خالی روبرو می شوم با این آدرس :

https://www.zarinpal.com/pg/StartPay/529e3136-8c9c-4588-b14d-0b695ee8a9fa

ولی هنگامی که در آدرس فوق حرف s را از https حذف می کنم و اینتر را می زنم ، همه چی درست کار می کند. 

با این اوصاف مشکل را باید چگونه حل کرد؟

لینک به ارسال

سلام

اولا به خاطر این افزونه ارزشمند از آقای انگوتی تشکر می کنم.

اما مشکلی که دارم ، وقتی دکمه تایید و پرداخت را می زنم با یک صفحه خالی روبرو می شوم با این آدرس :

https://www.zarinpal.com/pg/StartPay/529e3136-8c9c-4588-b14d-0b695ee8a9fa

ولی هنگامی که در آدرس فوق حرف s را از https حذف می کنم و اینتر را می زنم ، همه چی درست کار می کند. 

با این اوصاف مشکل را باید چگونه حل کرد؟

سلام

مشکل فوق را از سایت زرینپال پیگیری کنید

لینک به ارسال

سلام

من قبلا از نسخه ی دومی که  توی پست گذاشتید استفاده می کردم و مشکلی نبود. اما بعد از مدتی مشتری ها اعلام می کردند که فایل ها خراب هستند و  از نسخه سوم که اعلام کردید این نقص برطرف شده استفاده کردم بدون حذف نسخه قبلی، نسخه سوم رو نصب کردم اما امتحان که کردم، بازهم مشکل خرابی فایل رو دارم. حتی فایل رو هم فشرده کردم گذاشتم باز هم هنوز مشکل هست.

سلام

آخرین نسخه ای که گذاشتم همچین مشکلی نداره، شما اطلاعات هاست و ادمین جوملاتون رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم

لینک به ارسال

سلام

جسارتا اگر بتده برای سایتم بخوام از همین زرین پال یا در گاه های پرداخت بانک های دیگه استفاده کنم ، جدا از برنام دریافت و نصب نیاز به مجوز های دیگه ای هم هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...