رفتن به مطلب
رامین انگوتی

سیستم فروش فایل جوملا 2.5 متصل به درگاه های بانکی و پیامک

پست های پیشنهاد شده

سلام.وقتی فایل جدید اضافه می کنیم میره آخر لیست...چجوری میشه کاری کرد فایل جدید بیاد اول لیست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

منم از این کامپوننت استفاده میکنم برخلاف بعضی از دوستان من از پی لاین استفاده میکنم و تا کنون هیچ مشگلی نداشتم

فقط:

امکانش هست جدیدترین فایل ها و محبوب ترین فایل هارو در ماژول ها نمایش داده بشه؟

چطور؟

من تو ماژول ها>> جدید رو زدم چیزی ندیم

اصلا این امکان برا این ماژول هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

آقا رامین این امکان رو داره که اگه مبلغ فایل رو صفر در نظر بگیریم به معنای رایگانه و لینک دانلود بلافاصله نشان داده بشه؟

یا اینو باید از طریق مطالب و لینک دانلود مستقیم بذاریم؟

لینک به ارسال

با سلام

فایل ویرایش سوم دانلود نمی شود و لینک دانلود آن خراب است

لینک به ارسال

با سلام

لینک موردنظر تست شد و مشکلی نداره . پس از ورود به صفحه دانلود حدود 10 ثانیه صبر کنید تا لینک دانلود نمایان شود

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام 

من مشکلی باهاش دارم واسه فایل های حجیمه بعد از ذخیره فایل شروع به آپلود شدن میکنه ولی بعد از اینی که آپلودش تموم میشه مثل این میمونه که کلا کاری نکردی!

لینک به ارسال

سلام

بله ماژول ها و پلاگین های مورد نیاز رو میتونید اینجا مشاهده کنید

http://www.rmjoomla.ir/forms/buy-prodocts.html

سلام آقا رامین

لینکی که دادین لینک یه فرم بت درخواست هست .

کاش حداقل یه جایی بود قیمتش و مشخص می کردین تا بشه راحت تر مازول و خریداری کرد .

باز هم ممنون بابت افزونه عالی فروش فایل .

لینک به ارسال

سلام

قیمت ها که مشخصه دوست من

متاسفم آقا رامین

برای من فقط یه فرم باز می شه که باید درخواست بدم .

تو کجای این صفحه قیمت ها مشخص شده .

معذرت ...

لینک به ارسال

من بعد از آپ دیت جوملا با این ارورها مواجه شدم:

500 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and a.state=1' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `qnfor_rmfilelist` AS a WHERE and a.state=1
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and a.state=1 LIMIT 0, 20' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `qnfor_rmfilelist` AS a WHERE and a.state=1 LIMIT 0, 20
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and a.state=1' at line 3 SQL=SELECT a.* FROM `qnfor_rmfilelist` AS a WHERE and a.state=1

لینک به ارسال

سلام

قسمت "انتخاب محصول" رو باید انتخاب کنید تا قیمت در پایین مشخص بشه

سپاس

آقا رامین ممنون بابت افزونه ی کاربردی و عالی

فقط برای قرار دادن فایل رایگان توی این افزونه چکار باید کرد .

پلاگینی داره یا نه ؟

لینک به ارسال

سلام

همکاری در فروش، درج در مطلب، ماژول ها و پلاگین های دیگر افزونه آماده شده اند و بعد از ایجاد یک افزونه کامل با تمامی امکانات اطلاع رسانی خواهد شد

لینک به ارسال

9cb6e71fd379c0a6d58ef216f9910ae9_M.jpg

گروه جومینا برای عید فطر 3 افزونه ارزشمند را برای شما در نظر گرفته است که یکی از این افزونه های امروز صبح منتشر شد و در حال حاضر دومین افزونه را مشاهده مینمایید . حدود 6 ماه پیش برای جوملا 2.5.4 افزونه ای از طرف گروه جومینا منتشر شد به نام سیستم فروش فایل که این افزونه پس از جوملا 2.5.4 به دلیل تغییر ساختار کد نویسی در نسخه های بالاتر جوملا از کارآیی لازم برخوردار نبود لذا نگارش افزونه ای کامل و 100% کاربردی در دستور کار این گروه قرار گرفت که مهندس رامین انگوتی عضو تیم برنامه نویسی گروه جومینا و مدیر وب سایت  mihanproject.com زحمت نگارش دوباره این افزونه را بر عهده گرفتند . کار این افزونه ایجاد امکان فروش انواع فایل در سیستم مدیریت محتوا جوملا است . افزونه ای بی نظر و کامل که البته نه مشابه این افزونه با این کارآیی ،بلکه افزونه ای بروشنی با کاربرد های خیلی کمتر در سایت های دیگر به فروش میرسد . لذا پیشنهاد میکنیم در صورتی که قصد فروش فایل در وب سایت خود را دارید این افزونه را از دست ندهید .

سیستم فروش فایل متصل به درگاه های بانکی برای جوملا 2.5

این افزونه برای فروش فایل از طریق جوملا طراحی شده است، در این صفحه قابلیت های این سیستم به همراه راهنمای جامع افزونه برای کاربران محترم قرار میگیرد.

امکانات و قابلیت های افزونه:

• اضافه کردن محصولات در دسته بندی های مختلف
  • اضافه کردن تصویر، ضمیمه کردن فایل و توضیحات برای هر محصول
  • متصل به درگاه های زرینپال و پی لاین برای پرداخت
  • اطلاع رسانی به مدیر سایت و مشتری از طریق ایمیل
  • اطلاع رسانی به مدیر و مشتری از طریق پیامک
  • ضمیمه کردن فایل خریداری شده در ایمیل اطلاع رسانی به کاربر
  • امکان دانلود فایل بلافاصله پس از پرداخت
  • ایجاد لینک اعتباری برای دانلود فایل خریداری شده ( مثلا لینک دانلود فقط یک ساعت اعتبار خواهد داشت و بعد از آن کار نخواهد کرد )
  • امکان تنظیم مدت زمان اعتبار لینک های دانلود
  • امکان تعیین مالیات برای فروش فایل ها
  • امکان تنظیم متن پیامک ارسالی به مدیر و کاربر بصورت سفارشی
  • امکان انتخاب درگاه های فعال (کاربر از بین درگاه های فعال یکی را برای پرداخت انتخاب میکند و از طریق آن درگاه، مبلغ را پرداخت می نماید )
  • ایجاد پنل کاربری جداگانه برای هرکاربر
  • کاربران میتوانند فایل های خریداری شده خود را ببینند و در صورت نیاز دوباره فایل خریداری شده را دانلود کند
  • امکان پیگیری خریدهای ناموفق از طریق پنل کاربری برای هر کاربر
  • و سایر امکانات تکمیلی....

راهنمای پیکربندی افزونه:

این افزونه تنها بر روی سرور قابل نصب میباشد و میباید بر روی سرور شما پلاگین Source Guardian توسط مدیر سرور نصب شده باشد که البته بر روی بیشتر سرور ها از قبل نصب است . نصب این پلاگین را در صورتی که نصب نباشد میباید از مدیر سرور خود بخوا هید و یا در صورتی که به ssh سرور دسترسی دارید تنها کافی است دستور زیر را تایپ نمایید

/scripts/phpextensionmgr install SourceGuardian

در قسمت مدیریت وقتی دکمه 'تنظیمات کلی' یا همان 'انتخاب ها' رو کلیک میکنیم پنجره ای باز می  شود که در آن تنظیمات کلی افزونه انجام می شود و داری زبانه های مختلفی است که به ترتیب توضیح داده می شوند:

عمومی:

واحدارز: پیش فرض ریال است و شما فعلا امکان تغییر وجود ندارد.

اعتبار لینک های دانلود: مشخص میکند لینک های دانلود ایجاد شده بعد از خرید فایل، چند دقیقه اعتبار داشته باشند (به دقیقه توجه داشته باشید!)

چهار مورد بعدی در این زبانه، اندازه تثاویر در حالت های مختلف نمایش در سایت را نمایش می دهد که میتوانید از این قسمت تنظیم نمایید.

اطلاع رسانی با ایمیل:

ایمیل مدیر سایت: ایمیل های اطلاع رسانی به مدیر سایت، به این ایمیل ارسال خواهند شد.

ایمیل ارسال: ایمیل های ارسالی به مشتری و مدیریت، از این ایمیل ارسال خواهند شد.

ارسال فایل به مشتری: مشخص میکند که فایل را در ایمیل ارسالی به مشتری ضمیمه کند یا خیر فقط لینک دانلود را ارسال کند.

ایمیل به شما: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مدیریت از طریق ایمیل.

ایمیل به خریدار: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مشتری از طریق ایمیل.

اطلاع رسانی با پیامک:

انتخاب سامانه پیام کوتاه: انتخاب سامانه پیام کوتاه مورد استفاده برای ارسال پیامک.

ارسال پیامک به شما: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مدیریت از طریق پیامک.

ارسال پیامک به مشتری: فعال کردن اطلاع رسانی ها به مشتری از طریق پیامک.

تنظیمات پیامک:

شماره موبایل مدیر: شماره مدیریت سایت برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی.

ساختار پیام کوتاه به مدیر: ساختار متن پیام کوتاه به مدیر.

ساختار پیام کوتاه به کاربر: ساختار متن پیام کوتاه به مشتری.

ID: مشخص کننده شماره تراکنش      USER: مشخص کننده نام خریدار

نام کاربری: نام کاربری در پیامک ایرانیان.

کلمه عبور: رمز پنل پیامک ایرانیان.

شماره ارسال: خط اختصاصی و یا اشتراکی در پیامک ایرانیان.

تنظیمات درگاه پرداخت:

انتخاب درگاه های فعال: انتخاب درگاه هایی که موقع پرداخت برای کاربر فعال باشد.

تنظیمات درگاه پی لاین

کد Api پی لاین: کد Api پی لاین خود را دراین قسمت وارد کنید.

آدرس سرویس پی لاین: این مورد را تغییر ندهید، در صورت تغییر آدرس وب سرویس پی لاین مورد استفاده قرار میگیرد.

تنظیمات درگاه زرینپال

کد دروازه پرداخت: کد دروازه پرداخت شما در سایت زرینپال.

مجوزها:

در این قسمت می توانید مجوزهای دسترسی به کامپوننت را تنظیم نمایید.

ویرایش اول: تغییرات مربوط به زرینپال در افزونه اعمال شد و موارد گزارش شده در مرحله اول رفع گردید.

دانلود کنید

ویرایش دوم: مشکل لینک دانلود روی برخی سرورها حل شد، تنظیمات نمایش لینک دانلود در سایت اعمال شد، توضیحات تراکنش ها برای درگاه ها تنظیم شد، درگاه رایگان پارسپال اضافه شد و موارد امنیتی بیشتراعمال گردید.

دانلود کنید

ویرایش 3: در برخی موارد فایل دانلود شده خراب و یا نیاز به تعمیر داشت، در این نسخه فایل ها روی تمامی سرورها بدون مشکل بارگذاری و دانلود می شوند.

دانلود کنید

لطفا مشکلات مربوط به افزونه درهمین تاپیک پیگیری شود

مااهرچی نصب میکنیم با این پیغام که در عکس میبینید مواجهیم

http://upload7.ir/imgs/2014-03/42421620129541282997.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-03/16283488291655035504.jpg

لینک به ارسال

با سلام

ی مشکل کوچک با این افزونه دارم و آن اینکه اگر کسی تو سایت ثبت نام نکرده باشد و بخواهد فایلی خریداری کند ایمیل او برایم ارسال نمی شود! آیا این مشکل مختص نسخه رایگان هست؟ و یا نه در نسخه لایسنس دار هم به همین گونه هست؟ 

لینک به ارسال

سلام

برای ارسال ایمیل از فیلد ایمیل عضویت استفاده نمیشه و از ایمیل وارد شده در فید خرید استفاده میشه، اصلا عضو بودن یا نبودن کاربر تاثیری نداره، نه در نسخه رایگان نه در نسخه لایسنس دار

لینک به ارسال

سلام

برای ارسال ایمیل از فیلد ایمیل عضویت استفاده نمیشه و از ایمیل وارد شده در فید خرید استفاده میشه، اصلا عضو بودن یا نبودن کاربر تاثیری نداره، نه در نسخه رایگان نه در نسخه لایسنس دار

با سلام

مطلب شما کاملا درست و واضح می باشد منظورم این هست که اگه کاربری که عضو سایت نیست فایل بخرد ایمیلی را که در فید خرید ثبت کرده برای من قابل نمایش نیست .

لینک به ارسال

سلام

بله همینطور هست، در نسخه لایسنس دار این مورد هم حل شده

سلام

شما گفته اید که افزونه همکاری در فروش، آماده شده آیا با خرید نسخه لایسنس دار فروش فایل ، می توانم همکاری در فروش رو فعال کنم ؟

لینک به ارسال

سلام آقا رامین ممنونم از زحماتت.فقط یه مشکلی دلرم .

افزونه رو نصب میکنم و کالا بهش اضافه میکنم ولی تو صفحه سایتم نمایش داده نمیشی؟چیکار کنم؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...