رفتن به مطلب
رامین انگوتی

سیستم فروش فایل جوملا 2.5 متصل به درگاه های بانکی و پیامک

پست های پیشنهاد شده

سیستم آقای تهرانی مربوط به جوملا 3 می باشد

من از سیستم آقای انگوتی (ابتدای همین تاپیک) استفاده می کنم. فرمت فایل های من Zip و rar می باشد

ولی باز از نظر من اگر از سیستم آقای تهرانی استفاده کنید بهتر هستش.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ولی باز از نظر من اگر از سیستم آقای تهرانی استفاده کنید بهتر هستش.

متاسفانه سایت را روی جوملا 2.5 بالا آوردم و سیستم آقای تهرانی روی 2.5 جواب نمی دهد

لینک به ارسال

متاسفانه سایت را روی جوملا 2.5 بالا آوردم و سیستم آقای تهرانی روی 2.5 جواب نمی دهد

لطفا اگر کسی می تونه پاسخگو باشه

لینک به ارسال

فکر کنم توی نسخه تجاری افزونه آقای انگوتی این قابلیت وجود داره و برای استفاده از قابلیت باید از وی این کامپوننت را خریداری کنید.

ولی چرا از جوملا 3 استفاده نمیکنید

لینک به ارسال

خوب جوملا ی خود را به جوملا 3 ارتقا دهید.

توی یک تاپیک خوندم که بهتره تا انتشار نسخه 3.5 این کار انجام نشه. به هر حال آیا این امکان وجود داره که کل سایت 2.5 را بدون مشکل به 3 منتقل کنم

لینک به ارسال

توی یک تاپیک خوندم که بهتره تا انتشار نسخه 3.5 این کار انجام نشه. به هر حال آیا این امکان وجود داره که کل سایت 2.5 را بدون مشکل به 3 منتقل کنم

ببینید شما میتونید به راحتی جوملای خودتون رو به جوملا 3.3.6 ارتقا وبعدا دوباره اون رو به جوملا 3.5 ارتقا بدید اما به چند نکته توجه کنید:

1- قبل از ارتقا حتما بکاپ تهیه کنید.

2- اول روی لوکال امتحان کنید.

3- یک سری از افزونه به طور پیش فرض ارتقا پیدا می کنند و یک سری از افزونه خیر که باید در هنگام تست در یک جای دیگر پس از تست افزونه های نصبی خود را تست کنید.

4- هر سوالی داشتید حتما مطرح کنید.

لینک به ارسال

ببینید شما میتونید به راحتی جوملای خودتون رو به جوملا 3.3.6 ارتقا وبعدا دوباره اون رو به جوملا 3.5 ارتقا بدید اما به چند نکته توجه کنید:

1- قبل از ارتقا حتما بکاپ تهیه کنید.

2- اول روی لوکال امتحان کنید.

3- یک سری از افزونه به طور پیش فرض ارتقا پیدا می کنند و یک سری از افزونه خیر که باید در هنگام تست در یک جای دیگر پس از تست افزونه های نصبی خود را تست کنید.

4- هر سوالی داشتید حتما مطرح کنید.

این نکته را عرض کنم که بهیچ وجه ارتقا جوملا در لوکال انجام نمیشود.

و نکته دیگر اینکه افزونه ها ارتقا نمی یابند بلکه با جوملا 3 سازگار  هستند. یعنی از توابع مشترک جوملا 2.5 و 3 در آن ها استفاده شده است.

لینک به ارسال

سیستم فروش فایل جوملا 3 را هم روی لوکال نصب کردم اما زمانی که پرداخت را می زنی پیغام ERR می دهد. من کد درگاه را درست وارد کردم

لینک به ارسال

این نکته را عرض کنم که بهیچ وجه ارتقا جوملا در لوکال انجام نمیشود.

و نکته دیگر اینکه افزونه ها ارتقا نمی یابند بلکه با جوملا 3 سازگار  هستند. یعنی از توابع مشترک جوملا 2.5 و 3 در آن ها استفاده شده است.

دوست عزیز حالا از نکته اولی که می فرمایید من اطلاع ندارم اما دقیق یادم نیست اما یا داخل یکی از مقالات joomlafarsi.com بود که نوشته بود "یک سری از افزونه ها به طور پیش فرض ارتقا پیدا می کنند و یک سری از افزونه ها خیر"

این لینک ها رو مشاهده کنید تا صحت حرف من در مورد نکته اول مشخص بشه

http://www.khalilan.ir/kh-blog/tutorials/202-joomla2-5-to-3-x.html

%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D9%85%D9

لینک به ارسال

سیستم فروش فایل جوملا 3 را هم روی لوکال نصب کردم اما زمانی که پرداخت را می زنی پیغام ERR می دهد. من کد درگاه را درست وارد کردم

دوست عزیز این یعنی تنظیمات درگاه رو درست انجام ندادید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

یک بار دیگر چک کنید شاید درگاه را انتخاب نکرده اید با مرورگر فایرفاکس 3 بار درگاه مورد نظر را انتخاب وتایید کنید سپس تست کنید.

ویرایش شده توسط rezadindar

لینک به ارسال

یک بار دیگر چک کنید شاید درگاه را انتخاب نکرده اید با مرورگر فایرفاکس 3 بار درگاه مورد نظر را انتخاب وتایید کنید سپس تست کنید.

درگاه را روی زرین پال تنطیم می کنم اما باز همان اتفاق می افته

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درگاه را روی زرین پال تنطیم می کنم اما باز همان اتفاق می افته

شما چک کنید شاید کد درگاه رو به درستی ویا با فاصله وارد می کنید در ضمن بر روی هاست امتحان کنید.

ویرایش شده توسط rezadindar

لینک به ارسال

تا زمانی که پشتیبانی از جوملا 2.5 به پایان نرسیده بود حرف جومینا این بود که تا انتشار جوملا 3.5 صبر کنید ولی از زمانی که جوملا 2.5 به پایان پشتیبانی رسید جومینا ترجمه و بهینه سازی جوملا 3.3 فارسی را در دستور کار قرار داد و ظرف یکهفته جوملا 3.3 را منتشر کرد.

و از این ببعد به همه دوستان پیشنهاد می شود برای پایداری سایت خود جوملا خود را فقط به جوملا 3.3 بروزرسانی کرده و منتظر انتشار جوملا 3.5 فارسی جومینا باشید.

توجه کنید بهیچ وجه به جوملا 3.4 مهاجرت نفرمائید

موفق باشید

لینک به ارسال

تا زمانی که پشتیبانی از جوملا 2.5 به پایان نرسیده بود حرف جومینا این بود که تا انتشار جوملا 3.5 صبر کنید ولی از زمانی که جوملا 2.5 به پایان پشتیبانی رسید جومینا ترجمه و بهینه سازی جوملا 3.3 فارسی را در دستور کار قرار داد و ظرف یکهفته جوملا 3.3 را منتشر کرد.

و از این ببعد به همه دوستان پیشنهاد می شود برای پایداری سایت خود جوملا خود را فقط به جوملا 3.3 بروزرسانی کرده و منتظر انتشار جوملا 3.5 فارسی جومینا باشید.

توجه کنید بهیچ وجه به جوملا 3.4 مهاجرت نفرمائید

موفق باشید

میدونم شاید اینجا جاش نباشه اما چگونه این انتقال را انجام بدهم. و اینکه آیا تمام افزونه های من در جوملا 3 اجرا می شود؟

لینک به ارسال

تاپیک داره از مسیر خودش منحرف میشه ولی این سوالتونو جواب میدم خواهشا سوالات غیرمرتبط رو در تاپیک جدید مطرح کنید

شما ابتدا یک بکاپ از جوملای خود تهیه کنید و سپس تمام افزونه هایی که پس از نصب جوملا نصب کردید (افزونه های اضافی) را غیرفعال کنید...

پس از این کار بسته بروزرسان جوملا 3 را دانلود کرده و همانند یک افزونه نصب کنید.

پس از ارتقا جوملا یکی یکی افزونه های خود را فعال کنید تا ببینید کدام یک سازگار نیستند هر کدام سازگار نبودند باید در سایت اصلی دنبال نسخه جوملا 3 آن بگردید.

لینک به ارسال

سلام

دوستان بنده مدتی هست از این افزونه استفاده می کنم و از انجا که این افزونه قابلیت اتصال به پنل پیامک جومینا را دارا بود به پنل پیامک متصل بودم و پس از خرید به   کاربر پیامک ارسال می شد اما از زمانی که سایت

ir-payamak.net

غیر فعال شده و به آدرس

ir-payamak.org

تغییر کرده این امکان فراهم نیست آیا امکان فعال سازی مجدد سیستم پیامک با سایت جدید وجود دارد؟

ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز سایت اول که اصلا برای جومینا نیست و سایت دوم هم ریدایرکت میشه به پنل پیامک

آدرس سایت اصلی پیامک ایرانیان وابسته به گروه جومینا

ir-payamak.com میباشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...