رفتن به مطلب
رامین انگوتی

سیستم فروش فایل جوملا 2.5 متصل به درگاه های بانکی و پیامک

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکل فوق را از سایت زرینپال پیگیری کنید

سلام

مشکل رو از زرین پال پرسیدم ، گفتند که ایراد از مرورگر گروم می باشد که در حال رقع مشکل هستند ، با مرورگرهای دیگر نظیر فایرفاکس و اکسپلورر امتحان کردم ، درست کار می کنه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جسارتا اگر بتده برای سایتم بخوام از همین زرین پال یا در گاه های پرداخت بانک های دیگه استفاده کنم ، جدا از برنام دریافت و نصب نیاز به مجوز های دیگه ای هم هست؟

برای زرین پال که نیاز نیست ولی برای درگاه های پرداخت فکر کنم نیاز باشه

لینک به ارسال

با سلام
برای پیشنهاد که به این افزونه خوب دو امکان دیگر اضافه شود :

1. اتصال به جی دانلود (یا افزونه مدیریت فایل دیگر) برای انتخاب فایل در قسمت افزودن کالا جدید و یا امکان مدیریت فایل های بارگذاری شده جهت ویرایش و حذف و جایگزین با فایل جدید ،در حال حاضر امکان ویرایش و حذف فایل بارگذاری از طریق مدیریت کالاها وجود تدارد
  2.  افزدن پلاگین برای درج کالا در مطالب جوملا و انتخاب از لیست کالاها

لینک به ارسال

سلام

با تشکر از جناب انگوتی

یک سوالی داشتم. بنده این افزونه را نصب کردم و به طور کامل نصب شد.

بعد از ایجاد کالاهایی برای فروش و طی مراحل برای خرید فایل بعد از زدن دکمه تایید برای اتصال به درگاه پارس پال 

Invalid Server IP نمایش داده میشه. لطفاً راهنمایی کنید. با تشکر.

لینک به ارسال

سلام

آیپی دقیق هاستتون رو در پارس پال وارد کنید و اطلاعات پارس پال رو که در تنظیمات افزونه وارد کردید چک کنید

لینک به ارسال

سلام

آیپی دقیق هاستتون رو در پارس پال وارد کنید و اطلاعات پارس پال رو که در تنظیمات افزونه وارد کردید چک کنید

درود!

باید خدمتتون عرض کنم که من ماژول پرداخت آیسان پارس پال رو تو سایتم قرار دادم. بدون هیچ مشکلی با دادن اطلاعات درگاه کار میکند.

اما توی افزونه فروش فایل کار نمیکنه. یعنی اطلاعات ip هاست رو درست به پارس پال دادم. اطلاعات درگاه رو هم چک کردم 100% درسته.

چرا؟ چون وقتی یکی از اعداد رمز رو اشتباه وارد کردم (از روی عمد) خطای GatewayInvalidInfo  داد. یعنی اطلاعات درگاه رو درست

دادم که خطای Invalid Server IP  میده. در کل آی پی هاست رو هم کامل چک کردم درست بود. اگر بازهم راهنمایی کنید ممنون میشم. با تشکر.

لینک به ارسال

سلام اقای انگوتی خسته نباشید

بنده این افزونه رو نصب کردم و یک مشکل دارم که در تاپیک ها هم بررسی نشده بود

تمامی مراحل به درستی پیش میره فقط وقتی بر روی لینک دانلود کلیک میشه فایل دانلود نمیشه و بدون هیچ خطایی وارد صفحه اول سایت میشه!

ظاهرا خود لینک ها هم مشکلی ندارن:

http://www.power2.ir//4852a72957-8b6c-4147-993d-5e285ee8a9fa3616362909/down/exp/paymentQVRKVllWQnZBeklQT3dFOUJUVlZNRlF3VkQ4JQ==

حتی اون دوتا اسلش هم که دوستمون ذکر کردن بر میدارم باز هم اتفاقی نمی افته و لینک بدون دانلود وارد صفحه اصلی سایت میشه

ممنون میشم راهنمای کنید

لینک به ارسال

سلام

اینکه دوتا اسلش رو برای شما نون میده معنیش اینه که آخرین نسخه رو نصب نکردین، در ابتدای همین تاپیک آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید ببینید حل میشه؟

لینک به ارسال

متاسفانه فرقی نمی کنه بازم بدون دانلود صفحه اصلی باز میشه

بنده از افزونه

acesef

استفاده می کنم می تونه علتش تغییر لینک توسط این افزونه باشه؟

لینک به ارسال

جناب انگوتی مشکل از همین افزونه است!

غیر فعالش کردم لینک دانلود کار کرد

حالا مشکل اینجاست که نمیشه این افزونه رو غیر فعال کرد چون تمامی لینکها در گوگل ثبت شده و ارور 404 داده میشه

ایا راهی هست که هر دو افزونه رو همزمان بشه استفاده کرد؟

لینک به ارسال

سلام

بله احتمالا مشکل از همین افزونه است، البته نباید مشکل ساز بشه

به هرحال این افزونه های سئو معمولا در قسمت تنظیمات یا یه جایی از افزونه میشه کامپوننت هایی که میخوای روش سئو فعال بشه رو مشخص کنی، یعنی مشخص کنی مثلا برای این افزونه ادرس ها رو تغییر نده

ببینید پیدا میکنید همچین چیزی

لینک به ارسال

سلام

بله احتمالا مشکل از همین افزونه است، البته نباید مشکل ساز بشه

به هرحال این افزونه های سئو معمولا در قسمت تنظیمات یا یه جایی از افزونه میشه کامپوننت هایی که میخوای روش سئو فعال بشه رو مشخص کنی، یعنی مشخص کنی مثلا برای این افزونه ادرس ها رو تغییر نده

ببینید پیدا میکنید همچین چیزی

با سلام

بله در تنظیمات مربوط به الحاقات امکان غیر فعال سازی افزونها ی نصبی دیگر وجود داشت که غیر فعال شد و مشکل رفع گردید.

با سپاس از شما

یا حق

لینک به ارسال

سلام

آیا میشه با این افزونه یک سیستم همکاری در فروش فایل راه اندازی کرد؟

اگر راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

باتشکر

لینک به ارسال

سلام

در حال حاضر نه ولی از جمله امکاناتی است که به افزونه اضافه خواهد شد

ممنون از پاسخ شما

آیا مشخص هست که چه موقع اضافه شود؟

منظورم زمان هست

متشکرم

لینک به ارسال

سلام

در حال حاضر نه ولی از جمله امکاناتی است که به افزونه اضافه خواهد شد

سلام. این بهترین خبری بود که می تونستید به کاربران این افزونه علی الخصوص بنده بدهید. میشه زمان تخمینی آماده شدن این امکان رو اعلام کنید؟

----------------------------------------------------------------------------------------------

سلام

آخرین نسخه ای که گذاشتم همچین مشکلی نداره، شما اطلاعات هاست و ادمین جوملاتون رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم

از لطفتون خیلی خیلی سپاسگذارم. ترجیح می دم قبل از اینکه مزاحم شما بشم و وقتتون رو بگیرم، ببینم تغییراتی که در فایل ها دادم مشکل رو حل می کنه یا نه. در صورتی که مشکل حل نشد مزاحمتون میشم.

آخه اخیرا متوجه شدم فایل های وردی که اخیرا با نسخه 2007 ورد ذخیره کردم مشکلی ندارند و فایل های ورد2003 این مشکل رو دارند. بنابراین فایل های رو به 2007 تبدیل کردم و مجددا بارگزاری کردم و فعلا منتظر نتیجه هستم ببینم بازهم از مشتری ها کسی مشکل داره یا نه آخه روی کامپیوتر خودم مشکلی ندارند فایل ها

فقط سوالی که برام ایجاد شده اینه که وقتی بر روی فایلی کلیک می کنم تا ویرایشش کنم، بعد روی فایل قبلی فایل جدیدی آپلود کنم فایل جدید جایگزین میشه یا نه ؟ نیاز به پااک کردن و تعریف مجدد کالا نیست؟.

لینک به ارسال

فقط سوالی که برام ایجاد شده اینه که وقتی بر روی فایلی کلیک می کنم تا ویرایشش کنم، بعد روی فایل قبلی فایل جدیدی آپلود کنم فایل جدید جایگزین میشه یا نه ؟ نیاز به پااک کردن و تعریف مجدد کالا نیست؟.

سلام

بله فایل جدید با فایل قبلی جایگزین میشه

لینک به ارسال

سلام  به همه دوستان 

بعد از کلیک روی دکمه پرداخت خطای 500 با این آدرس را می دهد

2013-12-21-20-46-35?view=payment&task=pay

و به درگاه زرین پال با اینکه همه آیتم ها درست وارد شده است وصل نمی شود 

از دوستان یاری می طلبیم

ممنو

لینک به ارسال

سلام

اورکا! اورکا! اورکا!

همانطور که حدس زده بودم مشکل از فایل های ورد 2003 بود.

بعد از اینکه فایل های ورد 2003 را به صورت 2007 ذخیره کردم و مجددا در سیستم فروش فایل بارگزاری کردم، دیگه کسی از مشتریان اعلام نکرد که فایلی رو که دانلود کرده خراب هست. درواقع نسخه سوم این کامپوننت فایل های ورد 2003 رو خراب می کنه اما با فایل های ورد 2007 مشکلی نداره.

لینک به ارسال

سلام

چندبار عرض کردم که فایل هاتون رو زیپ کنید و در سایت قرار بدین، در ضمن ما محدودیتی برای آپلود فایل از طرف مدیر قرار ندادیم و طبیعتا نباید تغییری در فایل های دانلودی مشاهده شود

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

کمک فورییییییییییییییییییییییییییییی
آقا من این کامپوننت رو نصب کردم . بعد صفحه سایتم سفید شده و هیچی نشون نمیده . حتی کامپوننت رو پاک کردم باز همونجوریه . چیکار کنم ؟؟؟ :blush:

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
پستهای خود را با فونت استاندارد تالار ارسال کنید !

لینک به ارسال

سلام به همه عزیزان بخصوص آقای انگوتی

من این کامپوننت رو چندین با نصب کردم یعنی آخرین فایلهای ویرایش شده را نیز دانلود و نصب کردم و در همه آنها وقتی پس از ساخت مجموعه و انتشار کالا نوبت به ساخت منو می رسه که در سایت نشون بده ، وقتی روی منوی ساخته شده کلیک می کنم صفحه خالی رو برام نشون میده. ضمنا در نوع منو هم "لیست مجموعه ها" و هم " فایل های خریداری شده یک کاربر " را هم انتخاب می کنم و این مورد همچنان پابرجا هست. علیت چیه؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

چندبار عرض کردم که فایل هاتون رو زیپ کنید و در سایت قرار بدین، در ضمن ما محدودیتی برای آپلود فایل از طرف مدیر قرار ندادیم و طبیعتا نباید تغییری در فایل های دانلودی مشاهده شود

سلام

اوایل با فایل ها مشکلی نداشت این افزونه اما اخیرا باز هم فایل ها را خراب می کند

افزونه را از سیستم کاملا حذف کردم و هر سه نسخه را تک تک نصب کردم و امتحان کردم. بعد از نصب هر یک آن را حذف و نسخه دیگر را نصب و امتحان کردم. هر سه نسخه، فایل های ورد 2007 را خراب می کند. همچنین بر روی نسخه 1 فایل فشرده زیپ هم امتحان کردم که لینک دانلود را نشان می دهد اما اصلا دانلود نمی کند.

ویرایش شده توسط sajjadnasiri

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...