رفتن به مطلب
رامین انگوتی

سیستم فروش فایل جوملا 2.5 متصل به درگاه های بانکی و پیامک

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوست عزیز من سوال بی جوابی نمیبینم مگر اینکه سوالات تکراری باشه

علت اینکه مدتی هست نیستم این هست که چندتا سیستم هست که دارم سعی میکنم نواقصشون رو برطرف کنم که یکیشون همین سیستم فروش هست، منتهی فرصت کافی برای اینکار ندارم و در اولین فرصت موارد ممکن حل خواهند شد

پس دوستان لطفا از ارسال سوال های تکراری اجتناب کنید، ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این افزونه خیلی امکانات داره و خیلی هم خوب طراحی شده ولی هنوز خیلیا باهاش مشکل دارند برای آپلود کردن و لینک دادن هم راه حل خیلی ساده ای هست که همه میتونن استفاده کنن فقط یه کم زمان باید بزارید ولی ارزشش رو داره .

آقای انگوتی با تمام احترامی که برای شما قایلم هم باید بگم پاسخهاتون به کاربرا یه کم ناقصه ولی هرکی مشکل داشت پیام خصوصی بزاره تا من براش نصب کنم .

البته بعضی از هاستها و بعضی از قالبها یه مقدار با این افزونه مشکل دارند .

هرکسی تو نصب مشکل داشت پیام خصوصی بده تا راهنماییش کنم .

دوست عزیز بنده تو نصب مشکل ندارم افزونه نصب شده فایل کم حجم هم آپلود میکنه با فایل حجیم مشکل داره ، مشکل از کجاست بنظرتون؟ میتونید پست های قبلی بنده را هم ببینید

لینک به ارسال

با سلام مجدد

بنده 2 تا سوال دارم

اول آقای انگوتی آیا این مشکل آپلود فایل حجیم تا 200مگ و بیشتر بالاخره در نسخع رایگان این افزونه حل میشود یا مثلا لینک دانلود به افزونه اضافه میکنید ؟(نسخه رایگان)

اگر بله حدودا تا کی ؟

سوال دوم از دوستانی که گفتند فایل php.ini و زمان آپلود فایل توسط مدیر هاست باید تغییر کنه تا بشه فایل حجیم آپلود کرد

ایا منظور زمان تایم اوت در  هاست هست و برای آپلود  یک فایل 200 مگابایتی چقدر باید زمان تایم اوت هاست اضافه بشه

بنده الان با سرعت اینترنت  1 مگ فایل 5 مگابایتی بیشتر نمیتونم آپلود کنم

از مدیر هاست درخواست افزایش زمان تایم اوت هاست اشتراکی کردم گفت میزان افزایش را بگید تا بررسی کنیم

بنظر شما بگم چقدر افزایش بده که مشکل حل بشه؟

باتشکر از همه

لینک به ارسال

دوست من چرا از کامپوننت j2store یا k2store استفاده نمیکنید

به نظرم برای فروش فایل فوق العادست

لینک به ارسال

دوست من چرا از کامپوننت j2store یا k2store استفاده نمیکنید

به نظرم برای فروش فایل فوق العادست

بله مرسی ولی اقای انگوتی هم زحمت کشیدند و دوست دارم از افزونه وطنی استفاده کنم تا جایی ک ممکنه

لینک به ارسال

سلام

باید منو ایجاد کنید از نوع سیستم فروش فایل و مجموعه هایی که میخواهید فایل هاش رو نشون بدید رو در پارامترها انتخاب و ذخیره نمایید

با سلام و احترام ،

جهت فروش و دانلود فايل ( pdf - ppt - zip - doc ) 

ايا قالب خاصي  مثلا يك قالب فروشگاهي را بايد نصب كنيم يا اين افزونه  با هر قالبي كار ميكند ؟

لینک به ارسال

با سلام مجدد

بنده 2 تا سوال دارم

اول آقای انگوتی آیا این مشکل آپلود فایل حجیم تا 200مگ و بیشتر بالاخره در نسخع رایگان این افزونه حل میشود یا مثلا لینک دانلود به افزونه اضافه میکنید ؟(نسخه رایگان)

اگر بله حدودا تا کی ؟

سوال دوم از دوستانی که گفتند فایل php.ini و زمان آپلود فایل توسط مدیر هاست باید تغییر کنه تا بشه فایل حجیم آپلود کرد

ایا منظور زمان تایم اوت در  هاست هست و برای آپلود  یک فایل 200 مگابایتی چقدر باید زمان تایم اوت هاست اضافه بشه

بنده الان با سرعت اینترنت  1 مگ فایل 5 مگابایتی بیشتر نمیتونم آپلود کنم

از مدیر هاست درخواست افزایش زمان تایم اوت هاست اشتراکی کردم گفت میزان افزایش را بگید تا بررسی کنیم

بنظر شما بگم چقدر افزایش بده که مشکل حل بشه؟

باتشکر از همه

کسی جواب مارا نداد؟؟؟

لینک به ارسال

کسی جواب مارا نداد؟

عزیز من شما به مدیر سرورت بگو مقدار php.ini رو ببره بالا خودش می دونه چیکارکنه .ضمنا محدودیت آپلود فایلتو تو جوملا چک کن و محدودیتی که رو سرور اعمال شده را نیز از مدیر سرور سئوال کن

لینک به ارسال

عزیز من شما به مدیر سرورت بگو مقدار php.ini رو ببره بالا خودش می دونه چیکارکنه .ضمنا محدودیت آپلود فایلتو تو جوملا چک کن و محدودیتی که رو سرور اعمال شده را نیز از مدیر سرور سئوال کن

بنده بهشون گفتم این جواب را دادن :

پشتیبان هاست گفته :دوست گرامی،

منظورتون تایم اوت است

ببینید هر چیزی یک نرم خاصی دارد ما که نمی توانیم برای اسکریپت تنظیمات سرور را اختصاصی کنیم!!!

شما بفرمائید این مقدار چقدر باید باشد تا بررسی کنیم ایا انکانش هست یا خیر

با تشکر

لینک به ارسال

بنده بهشون گفتم این جواب را دادن :

پشتیبان هاست گفته :دوست گرامی،

منظورتون تایم اوت است

ببینید هر چیزی یک نرم خاصی دارد ما که نمی توانیم برای اسکریپت تنظیمات سرور را اختصاصی کنیم!!!

شما بفرمائید این مقدار چقدر باید باشد تا بررسی کنیم ایا انکانش هست یا خیر

با تشکر

اینم جواب دیگه ای از مدیر هاست :

با سلام و وقت بخیر

دوست گرامی،

اینکه شما نمی تونید بیش از یک فایل 8 مگی را آپلود کنید به این دلیل است که سرعت نت شما پایین است (سرعت آپلود) و وقتی بیش از حد زمان ببرد ارتباط قطع می شود و این طبیعی است

در هر صورت اگر می توانید تنظیمات مورد نظر را با ایجاد فایل php.ini در هاستتان اعمال کنید این کار را انجام دهید در غیر این صورت به منظور حفظ ثبات سرور نمی توانیم این کار را انجام دهیم

با تشکر

........................

در صورتی که با سرعت های متفاوتی تست کردم - حالا اگر شما میتونید تا دسترسی بدم لطف کنید یه نگاهی بندازید شاید درست کردید

ویرایش شده توسط imaniman

لینک به ارسال

شما یه کار کن

به نظر من

یه فایل چند کیلوبایتی آپلود کن

بعد برو تو هاست فایلی که آپلود شده حذف کن و یه فایل با همون نام آپلود کن مشکلت حل میشه

لینک به ارسال

شما یه کار کن

به نظر من

یه فایل چند کیلوبایتی آپلود کن

بعد برو تو هاست فایلی که آپلود شده حذف کن و یه فایل با همون نام آپلود کن مشکلت حل میشه

آفرین به شما :)  چرا به فکر خودم نرسید آیا؟ :huh: -سپاسگزارم

لینک به ارسال

سلام

این افزونه در زمان خرید شماره تلفن و ایمیل کاربر را میگیره ، میخواستم بدونم در مدیریت کامپوننت نسخه رایگان کجا میشه ایمیل و تلفن خریدار را مشاهده کرد؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

قرار دادن لینک خارجی، نمایش اطلاعات تماس در مدیریت و سایر امکانات دیگر در نسخه لایسنس دار امکان پذیر است

لینک به ارسال

این افزونه خیلی امکانات داره و خیلی هم خوب طراحی شده ولی هنوز خیلیا باهاش مشکل دارند برای آپلود کردن و لینک دادن هم راه حل خیلی ساده ای هست که همه میتونن استفاده کنن فقط یه کم زمان باید بزارید ولی ارزشش رو داره .

آقای انگوتی با تمام احترامی که برای شما قایلم هم باید بگم پاسخهاتون به کاربرا یه کم ناقصه ولی هرکی مشکل داشت پیام خصوصی بزاره تا من براش نصب کنم .

البته بعضی از هاستها و بعضی از قالبها یه مقدار با این افزونه مشکل دارند .

هرکسی تو نصب مشکل داشت پیام خصوصی بده تا راهنماییش کنم .

سلام

من مشکلی که دارم اینه که تمامیه مراحل انجام میشه ولی به دانلود میرسه ، دانلود نمیشه

ورژن 2 رو نصب کردم ، دانلود انجام شد ولی فایل خرابه دانلود میشه

ویرایش 3 هم که نصب کردم ، باز دانلود نمیشه یعنی مشکل ویرایش اول رو دارم

لطفا راهنمایی کنید کمی سریعتر

نیاز به دسترسی بود بگید ....

لینک به ارسال

ممنون 

ولی من فایل هارو با وینرر زیپ کردم اما بازم نشد

آیا مشکل می تواند از ویندوز یا اکسپلورر باشد؟

بنظرم مشکا افزونست چون ممنم فایل زیپ کرده گذاشتم چند بار اول کاربران بدون مشکل دانلود کردند ولی الان میگن اکسترکت نمیشن

لینک به ارسال

سلام

آقا گذاشتن رمز بر روی پوشه ی که فایلها در ان قرار دارند لازمه ؟

اگر به پوشه که فایلها در ان اپلود شنه اند پیدا کنند میتونند  به صورت رایگان دانلود کنند ؟

لینک به ارسال

سلام

چجوری میشه نام کاربری و تلفن رو از فرم خرید حذف کرد؟

خیلی تشکر

در نسخه های بعدی امیدوارم یه امار بازدید هم اضافه بشه .

رامین دست درد نکنه

لینک به ارسال

سلام

آقا گذاشتن رمز بر روی پوشه ی که فایلها در ان قرار دارند لازمه ؟

نخیر پسورد نیازی نیست و همونطور که آقا رضا گفت با دسترسی میشه تنظیم کرد، در مورد دسترسی هم بصورت پیش فرض دسترسی پوشه ها موقع ایجاد تنظیم میشه و نیازی نیست شما کاری کنید

چجوری میشه نام کاربری و تلفن رو از فرم خرید حذف کرد؟

خیلی تشکر

در نسخه های بعدی امیدوارم یه امار بازدید هم اضافه بشه .

این موارد در نسخه لایسنس دار وجود دارد

لینک به ارسال

با سلام

بنده یک پنل ارسال پیامک  فول امکانات دارم ولی خط اختصاصی ندارم میخواستم بدونم چطور میتونم تنظیمات مربوط ارسال پیامک  به افزونه را اعمال کنم که بعد خرید مشتری واسش اسمس بره با تشکر

نسخه رایگان دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...