برترین های انجمن


ارسال های محبوب

مشاهده مطالب مورد پسند پس از 31/06/98 در همه مناطق

 1. 2 points
  سلام احتمالا باید htaacees. رو به htaccess.txt هم تبدیل کنید یعنی نقطه از پشت h به جلوی s منتقل بشه و txt هم انتهاش اضافه بشه
 2. 2 points
  سلام همونطور که جناب قاسمی گفتن به صلاح نیست خاموش کردنش ولی در اخر ادرس ارسال کنید میتونیم بررسی کنیم
 3. 2 points
  با سلام در ابتدا میتونم بپرسم علت اینکه میخواین این گزینه رو خاموش کنین چیه؟ روشن بودنش درست تره در ادامه لطفا بهینه سازی رو خاموش بفرمائید و آدرس سایتتون رو بدید بررسی کنم. دقت کنین آدرس سایت طبق قوانین لینک دار نباشد. موفق باشید.
 4. 1 point
  از تنظیمات شبیه سازتون افزونه mod_ruid2 رو فعال کنین مشکل ارور 500 حل میشه. ممکنه یکی از لینک هایی که میفرمائید غیر فعال میشه بفرمائید چی هست و بفرمائید دقیقا چه خطایی داخلش دریافت میکنین؟ موفق باشید.
 5. 1 point
  سلام دوست عزیز به احتمال زیاد نسخه RSTickets با نسخه جوملا یا نسخه php هاست شما همخوانی ندارد. سعی کنید جوملا و RSTickets را به آخرین نسخه و php را هم روی نسخه 7.xx قرار دهید.
 6. 1 point
  در phpmyadmin وارد دیتابیس موردنظر شوید. همه جداول آن را انتخاب کنید و سپس از کشوی پایین به ترتیب گزینه analyze table و سپس rapair table و سپس optimize table را انتخاب کنید تا دیتابیس موردنظر اگر مشکلی دارد مشکلش برطرف شود. در نهایت از این دیتابیس بک آپ بگیرید.
 7. 1 point
  این احتمال درست تر هست؛ و این موقعی پیش میاد که تنظیمات سئو رو فعال کنید. من فکر میکنم احتمالا پس از فعال کردن به مشکل میخورین نه غیر فعال کردن ؛ چون بصورت پیشفرض غیر فعال هست در جوملا و مشکلی بوجود نمیاد. مگر اینکه جوملاتون مشکل داشته باشه و در اون صورت به چنین مشکلی بخورین. باز هم در صورتی که پس از رینیم کردن فایل htaccess مشکلی بود از سایت با اکیبا بکاپ ؛ بکاپ بگیرید و به آخرین نسخه ارتقا بدین. اگه باز هم مشکل پابرجا بود آدرس سایت رو بفرمائید بررسی کنیم.
 8. 1 point
  محمدحسین میری

  اضافه کردن یک کلمه

  سلام components/com_jshopping/templates/default/product توی یکی از فایل هاست می تونید id یا یه class داخل این صفحه رو توی فایل های این مسیری که دادم جستجو کنی تا متوجه شی توی کدوم فایله اگر هم قالب شما override شده باشه باید توی مسیر html/com_jshopping/templates/product دنبالش بگردی