رفتن به مطلب
mehrfra

روش نمایش اطلاعات خاصی از یک سایت در سایت مورد نظر

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

راستش من می خواستم اطلاعات خاصی از بعضی از سایت ها را توی سایت خودم نمایش بدهم .

برای مثال در سایت http://www.irportfolio.com قسنتی برای نمایشقیمت سهام وجود داره که بصورت اسکرول در بالای سایت حرکت می کند و هر روز با توجه به قیمت عوض می شود من می خواهم این قسمت از این سایت رو توی سایت خودم داشته باشم و بطور خودکار اطلاعات جدید هم با تغییر در سایت مادر در سایت من هم نمایش داده شود.

راستش من از یکی از دوستانم شنیده بودم که اگر کد های Html رو از سایت منبع برداریم و در یک ماژول به صورت دستی به صورت کد های Html کپی کنیم جواب می ده!!

اما راستش من که هر کاری کردم نشد!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين كد رو توي ماژول mod_html يا mod_php كپي كنيد و بندازيد توي يه موقعيت عريض

لینک به ارسال

با تشكر از دوستان . من ميخوام قسمت اخبار اين سايت رو در سايت خودم نشون بدم. اما هر چقدر كد ها رو تغيير دادم فرقي نكرد . ميشه كاري كرد كه فقط قسمت وسط صفحه رو -قسمت اخبار-نشون بده؟

لینک به ارسال

با تشكر از دوستان . من ميخوام قسمت اخبار اين سايت رو در سايت خودم نشون بدم. اما هر چقدر كد ها رو تغيير دادم فرقي نكرد . ميشه كاري كرد كه فقط قسمت وسط صفحه رو -قسمت اخبار-نشون بده؟

سلام

فكر نميكنم بشه. مدير اين سايت Rss رو بسته.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...