رفتن به مطلب
رامین انگوتی

سیستم فروش فایل جوملا 2.5 متصل به درگاه های بانکی و پیامک

پست های پیشنهاد شده

سلام

این ها را مدیر سرور باید تغییر بده و شما دسترسی به این تیکه ندارید

بنده مشکل حجم آپلود ندارم هرض کردم فایل به هر حجمی آپلود میشه ولی در قسمت دانلود برنامه فروش فایل چیزی اضافه نشده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده مشکل حجم آپلود ندارم هرض کردم فایل به هر حجمی آپلود میشه ولی در قسمت دانلود برنامه فروش فایل چیزی اضافه نشده

مطمئن هستید اضافه نمیشه . چون وقتی فایل و آپلود می کنی و صفحه رو می بندی . بعد دوباره صفحه رو باز می کنی تو قسمت آپلود فایل چیزی مشخص نیست / مثل این میمونه که خالیه ولی فایل شما آپلود شده و سر جای خودش هست . شما فایل و خریداری کن به احتمال زیاد لینک دانلودو بهت می ده و می تونی فایل و دانلودکنی.یه تست بگیر

لینک به ارسال

مطمئن هستید اضافه نمیشه . چون وقتی فایل و آپلود می کنی و صفحه رو می بندی . بعد دوباره صفحه رو باز می کنی تو قسمت آپلود فایل چیزی مشخص نیست / مثل این میمونه که خالیه ولی فایل شما آپلود شده و سر جای خودش هست . شما فایل و خریداری کن به احتمال زیاد لینک دانلودو بهت می ده و می تونی فایل و دانلودکنی.یه تست بگیر

بله مید.نم چی میگید ولی اینجوری ک شما میفرمایید نیست تست هم گرفتم یه فایل تکست دانلودمیشه و مثاله اینجاست ک فرایند اضافه کردن کالای جدید کامل نمیشه و تو قسمت فایل هیچی وجود نداره و قبل از اینکه صفحه را ببندم و باز کنم همه بخشهاش خالی میشه و انگار سیستم فروش فایل قادر به ذخیره سازی اطلاعات نیست

لینک به ارسال

بله مید.نم چی میگید ولی اینجوری ک شما میفرمایید نیست تست هم گرفتم یه فایل تکست دانلودمیشه و مثاله اینجاست ک فرایند اضافه کردن کالای جدید کامل نمیشه و تو قسمت فایل هیچی وجود نداره و قبل از اینکه صفحه را ببندم و باز کنم همه بخشهاش خالی میشه و انگار سیستم فروش فایل قادر به ذخیره سازی اطلاعات نیست

کسی نیست جواب بدهد ؟ این افزونه خیلی عالی هست برای فروش فایل چون کم حجم  ساده و کاربردی هستش ولی با همچین مشکلی که داره اصلا قابل استفاده نیست متاسفانه

آیا کسی هست که بدونه مشکل آپلود فایل حجیم چجوری حل میشود؟

لینک به ارسال

کسی نیست جواب بدهد ؟ این افزونه خیلی عالی هست برای فروش فایل چون کم حجم  ساده و کاربردی هستش ولی با همچین مشکلی که داره اصلا قابل استفاده نیست متاسفانه

آیا کسی هست که بدونه مشکل آپلود فایل حجیم چجوری حل میشود؟

آخه قربون شکلت برم همچین مشکلی نداره من الان دارم کار می کنم با این افزونه فایل هایی هم که میزار فایل لایه بازه psd وحجمشون هم از 20 تا 80 مگابایته و هیچ مشکلی ندارم . نمی دونم مشکل شما چیه؟ می خوای دسترسی بده یه نگاهی بندازم ببینم مشکل از کجاست.برو سایت منو ببین مشکلی نیست

http://gilanagraphic.ir

لینک به ارسال

آخه قربون شکلت برم همچین مشکلی نداره من الان دارم کار می کنم با این افزونه فایل هایی هم که میزار فایل لایه بازه psd وحجمشون هم از 20 تا 80 مگابایته و هیچ مشکلی ندارم . نمی دونم مشکل شما چیه؟ می خوای دسترسی بده یه نگاهی بندازم ببینم مشکل از کجاست.برو سایت منو ببین مشکلی نیست

http://gilanagraphic.ir

دسترسی ارسال کردم ممنون

لینک به ارسال

دسترسی ارسال کردم ممنون

سلام

روی سرورتون soap نصب هست

تو پی لاین حساب داری؟

فکر کنم ایراد از زرین پال باشه

مال منم الان بری نگاه کنی بازرین پال نمیشه خرید کرد ولی روی پی لاین بزاری راحت عملیات انجام میشه.حالا شما جواب این دو سئوال و بده تا بقیه رو چک کنم ببینم مشکل دیگه ای هم هست یانه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

روی سرورتون soap نصب هست

تو پی لاین حساب داری؟

فکر کنم ایراد از زرین پال باشه

مال منم الان بری نگاه کنی بازرین پال نمیشه خرید کرد ولی روی پی لاین بزاری راحت عملیات انجام میشه.حالا شما جواب این دو سئوال و بده تا بقیه رو چک کنم ببینم مشکل دیگه ای هم هست یانه

soap نمیدونم چی هست

و حساب پی لاین ندارم

با حساب پی لاین خودتون چک کنید مشکلی نیست؟

مشکل آپلود نشدن حجم بالا هستش خودم زرین پال را تست کردم فایل کم حجم به راحتی خریداری میشه

اگر لازمه چیزی پاک کنید که به سایت ضربه ای وارد نشه مشکلی نیست و بکاپ ندارم مواظب باشید

سپاسگزارم

ویرایش شده توسط imaniman

لینک به ارسال

soap نمیدونم چی هست

و حساب پی لاین ندارم

با حساب پی لاین خودتون چک کنید مشکلی نیست؟

مشکل آپلود نشدن حجم بالا هستش خودم زرین پال را تست کردم فایل کم حجم به راحتی خریداری میشه

اگر لازمه چیزی پاک کنید که به سایت ضربه ای وارد نشه مشکلی نیست و بکاپ ندارم مواظب باشید

سپاسگزارم

بنده با ایدی bodybildingboy@yahoo.com آنلاین هستم

لینک به ارسال

بنده با ایدی bodybildingboy@yahoo.com آنلاین هستم

دوست عزیز شما فرموده بودید که محدودیت حجم آپلود ندارید در صورتی که حتی در مدیریت جوملای شما هم محدودیت اعمال شده.محدودیت آپلود شما در جوملا روی 22 بایت بود و خیلی از فایل ها به عنوان فایل مجاز برای آپلود تعریف نشده بود که من یکسری رو مثل zip  ,  rar    و .... اضافه کردم .الان تنظیمات جوملای شما انجام شده ولی محدودیت هایی نیز در سرور وجود دارد که باید به مدیر سرورتون بگید اون کارهایی رو که آقای تهرانی در بالا گفتند را برایتان انجام دهد/یاحق

لینک به ارسال

دوست عزیز شما فرموده بودید که محدودیت حجم آپلود ندارید در صورتی که حتی در مدیریت جوملای شما هم محدودیت اعمال شده.محدودیت آپلود شما در جوملا روی 22 بایت بود و خیلی از فایل ها به عنوان فایل مجاز برای آپلود تعریف نشده بود که من یکسری رو مثل zip  ,  rar    و .... اضافه کردم .الان تنظیمات جوملای شما انجام شده ولی محدودیت هایی نیز در سرور وجود دارد که باید به مدیر سرورتون بگید اون کارهایی رو که آقای تهرانی در بالا گفتند را برایتان انجام دهد/یاحق

ضمنا فضای خالی سی پنل شما 300 مگابایت است نه 30 مگابایت

لینک به ارسال

بسیار سپاس گزارم بخاطر وقتی ک گذاشتید 

آخه بنده کاربر حرفه ای نیستم

چ حجم فایلی الان میشه آپلود کرد؟

به مدیر سرور دقیقا بگم چکار کنه؟

و چجوری میتونم جبران کنم زحماتتون را دوست گرامی؟

حق نگهدارتون

ویرایش شده توسط imaniman

لینک به ارسال

بسیار سپاس گزارم بخاطر وقتی ک گذاشتید 

آخه بنده کاربر حرفه ای نیستم

چ حجم فایلی الان میشه آپلود کرد؟

به مدیر سرور دقیقا بگم چکار کنه؟

و چجوری میتونم جبران کنم زحماتتون را دوست گرامی؟

حق نگهدارتون

خواهش می کنم کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم برای دوستان انجام بدم.برای آپلود با حجم بالا فایل php.ini باید تغییرات داشته باشه و مواردی مثل زمان آپلود و حجم آپلود تغییر کنه که مشکل نداشته باشید.واین کارها باید توسط مدیر سرور انجام بشه

لینک به ارسال

خواهش می کنم کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم برای دوستان انجام بدم.برای آپلود با حجم بالا فایل php.ini باید تغییرات داشته باشه و مواردی مثل زمان آپلود و حجم آپلود تغییر کنه که مشکل نداشته باشید.واین کارها باید توسط مدیر سرور انجام بشه

ممنون ولی هنوز مشکل پابرجاست

به مدیر هاست درخواست دادم نتیجه را اعلام میکنم برای سایر دوستان

لینک به ارسال

ممنون ولی هنوز مشکل پابرجاست

به مدیر هاست درخواست دادم نتیجه را اعلام میکنم برای سایر دوستان

می دونم مشکل پابرجاست عرض کردم که خدمتت

لینک به ارسال

می دونم مشکل پابرجاست عرض کردم که خدمتت

با سلام

در مورد مشکل با حجم بالای آپلود د در  فروش فایل که نیاز به تغییرات در فایل پی اچ پی و... هست با پشتیبانی هاستینگ مکاتبه کردم و این جواب را به بنده دادند

گفتند:دوست گرامی،

درخواستی که شما دارید نیاز به اعمال تغییرات در تنظیمات سرور دارد که با توجه به اشتراکی بودن هاست ها تنظیمات غیر قابل تغییر می باشد

سوال بنده اینه که شما از چه هاستینگی استفاده میکنید و برای خرید حجم حدود یک گیگابایت چه پنلی از چه هاستینگی را پیشنهاد میکنید و چه قیمت هست؟

باتشکر

ویرایش شده توسط imaniman

لینک به ارسال

با سلام

در مورد مشکل با حجم بالای آپلود د در  فروش فایل که نیاز به تغییرات در فایل پی اچ پی و... هست با پشتیبانی هاستینگ مکاتبه کردم و این جواب را به بنده دادند

گفتند:دوست گرامی،

درخواستی که شما دارید نیاز به اعمال تغییرات در تنظیمات سرور دارد که با توجه به اشتراکی بودن هاست ها تنظیمات غیر قابل تغییر می باشد

سوال بنده اینه که شما از چه هاستینگی استفاده میکنید و برای خرید حجم حدود یک گیگابایت چه پنلی از چه هاستینگی را پیشنهاد میکنید و چه قیمت هست؟

باتشکر

هاستینگ های زیادی وجود داره هاستی رو که من استفاده می کنم رو سرور ابری (مخصوص سایت های پربازدید)با امکانات سخت افزاری فول یک گیگابایتشم 80 تومنه  و منطبق با مدیریت های محتوا مخصوصا جوملاست ولی هاستای زیادی هست با قیمت های متفاوت .ضمنا خود جومینا هم هاست میفروشه

لینک به ارسال

با سلام خدمت آقای انگوتی

من سیستم فروش فایل شما بطور کامل نصب و استفاده می کنم ممنون از زحمات شما انشاالله خداوند محبت شما را با محبت خودش جبران کند

می خواستم بدونم قصد ندارید پلاگین پرداخت بانک ملت را بهش اضافه کنید؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت آقای انگوتی

من سیستم فروش فایل شما بطور کامل نصب و استفاده می کنم ممنون از زحمات شما انشاالله خداوند محبت شما را با محبت خودش جبران کند

می خواستم بدونم قصد ندارید پلاگین پرداخت بانک ملت را بهش اضافه کنید؟

سلام

درگاه بانک ملت + سایر امکانات تکمیلی در نسخه لایسنس دار اضافه شده است

برای دریافت نسخه لایسنس دار از طریق پیام خصوصی اقدام کنید

لینک به ارسال

سلام

درگاه بانک ملت + سایر امکانات تکمیلی در نسخه لایسنس دار اضافه شده است

برای دریافت نسخه لایسنس دار از طریق پیام خصوصی اقدام کنید

چطور این کامپوننت را در سایت نمایش بدهیم ایا ماژولی داره؟

لینک به ارسال

سلام

خیلی خوب میشه اگر امگان درج لینک فایل در نسخه رایگان هم باشد

دیگه مشکل آپلود فتیل با حجم بالا برطرف میشه

:rolleyes:

لینک به ارسال

این افزونه خیلی امکانات داره و خیلی هم خوب طراحی شده ولی هنوز خیلیا باهاش مشکل دارند برای آپلود کردن و لینک دادن هم راه حل خیلی ساده ای هست که همه میتونن استفاده کنن فقط یه کم زمان باید بزارید ولی ارزشش رو داره .

آقای انگوتی با تمام احترامی که برای شما قایلم هم باید بگم پاسخهاتون به کاربرا یه کم ناقصه ولی هرکی مشکل داشت پیام خصوصی بزاره تا من براش نصب کنم .

البته بعضی از هاستها و بعضی از قالبها یه مقدار با این افزونه مشکل دارند .

هرکسی تو نصب مشکل داشت پیام خصوصی بده تا راهنماییش کنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...