رفتن به مطلب
رامین انگوتی

سیستم فروش فایل جوملا 2.5 متصل به درگاه های بانکی و پیامک

پست های پیشنهاد شده

سلام

باید منو ایجاد کنید از نوع سیستم فروش فایل و مجموعه هایی که میخواهید فایل هاش رو نشون بدید رو در پارامترها انتخاب و ذخیره نمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

جناب انگوتی بنده اخیرا به مشکلی برخوردم و اونم حملات ربات بر روی این افزونه بوده که باعث شده در کمتر از 2 ساعت 200 درخواست ناموفق ثبت بشه و در نتیجه آن واسط بانک درگاه رو غیر فعال کرده

به چه شکل میشه یه کد کپچا  به فرم ورود اطلاعات افزوده کرد تا بتوان مشکل ورود ربات ها رو حل کرد؟

ممنون از شما 

لینک به ارسال

ایا امکانش هست از پلاگن های کپچا موجود استفاده کرد و با این افزونه سازگار کرد؟

چون سیستم کاملا غیر فعال شده و تا زمان بروز رسانی افزونه نیاز هست که به شکلی مشکل رو برطرف کرد

ویرایش شده توسط power2

لینک به ارسال

سلام من این افزونه رو نصب کردم مجموعه بندی کردم آگهی هم اضاف کردم اما توسایت نمایششون نمیده اینم آدرس سایته

wallmall.org

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این سیستم برای فروش فایل هست.

برای نمایش فایل ها باید منو ایجاد کنید، در پست های قبلی اشاره شده

لینک به ارسال

سلام. میشه بفرمایید این ارور برای چیه؟

Fatal error: Class 'SoapClient' not found in /home/berelianco/domains/berelianco.ir/public_html/components/com_rmfileselling/models/payment.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 377

ممنون میشم

لینک به ارسال

من افزونه  فروش فایل متصل به پی لاین را روی جوملا 2.5نصب کردم ولی برای تعریف محصولات با صفحه سفید مواجه میشوم  در ضمن هاست از سیستم curl پشتیبانی میکنه و فعال است

لینک به ارسال

با سلام

ممنون بابت افزونه کاربردیتون. فقط یه مشکلی که هست فایلهای حجیم رو که آپلود می کنم اتفاقی نمیفته. اومدم از طریق هاست آپلود کردم تو دیتابیس هم مشخصاتشو دادم همه چی درست شد فقط وقتی که خرید انجام می شه بعدش به جای اینکه صفحه دانلود محصول بیاد صفحه سفید میاد. این صفحه

index.php?option=com_rmfileselling&view=payment&task=verify

ایمیل دانلود هم به مشتری ارسال نمیشه. در مورد فایلهای با حجم پایین مشکلی نداره. ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط bodagh

لینک به ارسال

سلام

از نسخه رایگان استفاده میکنید یا نسخه های لایسنس دار؟

این صفحه ای که اومده همون صفحه دانلود هست منتهی اینکه صفحه سفید میاد حتما خطایی وجود داره، باید نمایش خطاها رو فعال کنید تا خطا بررسی بشه

لینک به ارسال

سلام

از نسخه رایگان استفاده میکنید یا نسخه های لایسنس دار؟

این صفحه ای که اومده همون صفحه دانلود هست منتهی اینکه صفحه سفید میاد حتما خطایی وجود داره، باید نمایش خطاها رو فعال کنید تا خطا بررسی بشه

از نسخه رایگان استفاده می کنم.

نمایش خطاها رو فعال کردم این پیغام رو میده

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with that of JRegistry::loadSetupFile() in /home4/joomthem/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with that of JCacheController::store() in /home4/joomthem/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 199

لطفا راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط bodagh

لینک به ارسال

ممنون بابت این افزونه. فقط یک مشکلی هست که فایل هایی با حجم بالا را نمیشه آپلود کرد. می خواستم بدونم این مشکلو چه طوری باید حلش کرد؟ 

لینک به ارسال

سلام

این خطای مشخصی نیست، به هرحال تا حد امکان این مشکل در نسخه لایسنس دار حل شده و امکانات جدیدی نیز اضافه شده است که میتوانید در سایت مشاهده نمایید

لینک به ارسال

با سلام

ممنون بابت افزونه کاربردیتون. فقط یه مشکلی که هست فایلهای حجیم رو که آپلود می کنم اتفاقی نمیفته. اومدم از طریق هاست آپلود کردم تو دیتابیس هم مشخصاتشو دادم همه چی درست شد فقط وقتی که خرید انجام می شه بعدش به جای اینکه صفحه دانلود محصول بیاد صفحه سفید میاد. این صفحه

index.php?option=com_rmfileselling&view=payment&task=verify

ایمیل دانلود هم به مشتری ارسال نمیشه. در مورد فایلهای با حجم پایین مشکلی نداره. ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام. می تونید بگید توی دیتابیس کدام قسمت مشخصات دادین که مشکل آپلود فایل های حجیم رفع شد.

لینک به ارسال

سلام. ابتدا ممنون از افزونه بسیار عالی که طراحی نمودید. من یک مشکل دارم تمامی تنظیمات را طبق مطالب این چند صفحه فروم تنظیم کردم. فقط یک مورد آن هم وقتی که ایمیل به خریدار ارسال می شود جمله زیر را می نویسد

برای دانلود فایل خریداری شده کلیک کنید

ولی لینک ندارد و خود نوشته نیز هایپرلینک نیست. ممنون می شوم راهنمایی فرمایید. اگر تنظیمات را روی ارسال فایل بگذارم فایل را برای خریدار ارسال می کند اما می خواستم اگر امکان دارد ، لینک دارای تاریخ انقضاء برای مشتری ارسال گردد. ممنون

لینک به ارسال

سلام

امکان ادغام فقط در بسته نصبی این افزونه امکان پذیر است که باید خریداری نمایید

قیمت این محصول چقدر هست .

نسخه ی تجاریش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...