رفتن به مطلب
mkamka

مشکل با کامپوننت sh404sef

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقتتون به خیر

من دو تا مشکل با کامپوننت sh404sef دارم:

1- وقتی کامپوننت رو نصب می کنی و به وب سایت مراجعه می کنی، به صورت اتوماتیک برای مطالب صفحه لینک بهینه شده می سازه. حالا من میام و اون لینک بهینه شده رو تغییر می دم. مثلا هست :"Darbarema" من تغییر می دم "aboutUS". این کار رو که می کنم لینک اصلاح میشه. اما وقتی به داخل صفحه درباره ما می روم و مجدد به کامپوننت بر می گردم میبینم دوباره لینک "Darbarema" ساخته شده.

دلیلش رو هم تغریبا فهمیدم. اما نمی دونم چطور اصلاح کنم. ببینید تو صفحه اصلی لینک درباره ما حاوی catid نیست. اما وقتی داخل مطلب می ریم catid می گیره و چون من برای لینک که catid داره "aboutus" نساختم لینک "Darbarema" دوباره ساخته میشه. حالا چه کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اول بگم که متوجه نمیشم چرا وقتی که شما میتونید در نام مستعار مطالب بنویسید about us می نویسید darbarema که بعد مجبور بشید عوضش کنید

(هدفم اینه لینک رو از همون اول درست بنویسید)

لینک darbarema برای این ساخته میشه که یکی از لینک های سایت به این نام است

شما ابتدا در مطلب یا صفحه مورد نظر باید نام مستعار که لینک از اون گرفته میشه رو تغیر بدید بعد لینک darbarema رو از sh404sef حذف کنید لینک بعدی خود به خود ساخته میشه.( میتونید تغیرش هم بدید)

بدرود

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

راهنمایی خیلی خوبی بود. تا حالا به این نکته دقت نکرده بودم.

ولی بازم یک مشکلی هست. ببینید من می خوام نام مجموعه قبل از نام alias مطلب نمایش داده بشه که sh404sef به طور اتوماتیک این کار رو انجام میده. اما برای بعضی مطالب نمی خوام نام مجموعه نمایش داده بشه. حالا وقتی نام مجموعه رو از لینک بهینه شده حذف می کنم درست عمل می کنه و در صفحه اصلی به درستی نمایش داده میشه؛ اما وقتی وارد مطلب میشی دوباره لینک ساخته میشه. برای این موضوع چه کار کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...