رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

زمانی که یک موردی مطرح میشه ما به حرف شما احترام میزاریم و برای حل مشکل وقت تخصیص میدیم . در صورتی که شما از گفته خود مطکئن نیستید لطفا عنوان نکنید تا وقت ما و خود شما بیهوده از بین نرود . سایت جومینا با مرور گر اپرا هیچ مشکلی ندارد و گواه آن تصویری است که در همین پست قرار میدم اما قبل از آنکه یک مرور گر را بهترین مرور گر معرفی کنید بد نیست کمی تحقیق نمایید بزودی یک پس در مورد بهترین مرور گر خواهم نوشت و تمامی مرور گر ها را مستند مقایسه خواهم نمود تا از بهترین مرور گر بشه با دلایل مستند استفاده کرد .

53987835293193255443.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

خسته نباشيد ميگم به همه دوستان. يک پيشنهاد:

دوستان بخشي يا تاپيکي باز بشه که دموي جديدترين قالبها و کامپوننتها و امکانات جوملا چه تجاري چه غير تجاري معرفي بشه به همراه سايتهاي فعال تو اين بخشها(قالب و کامپوننت تجاري يا رايگان)

هدف: اشنايي بيشتر تازه کارهايي مثل من با طرحهاي جديد و امکانات جديد جوملا در دنيا چون واقعا من در اين هفته چيزهاي جالبي از سايتهاي وارز مربوط به جوملا ديدم ولي چون سايت جومينا وارز نيست لينک دانلود به هيچ عنوان مطرح نشه بيشتر معرفي هست و اشنايي دوستان با طرحهاي جديد حداقل تو اين هفته 30 تا سايت فقط فعال در عرصه قالب کشف کردم که مطمعنا بيشتر هم هست.

(کاري است که از دست ما براي جومينا بر مياد ديگه اگر هميشه ما تو حيطه وارزو نزديک به اون فعاليت ميکنيم و طرح ميديم دوستان به بزرگي ببخشن)

ممنون.

لینک به ارسال

سلام

این مشکل قالب انجمن هست که با کروم هم همینطور هست و وقتی قالب رو از کنترل پنل کاربری عوض میکنید خواهید دید که مشکل رفع شده.

فکر میکنم به خازر این ادیتور جدیدی هست که نصب شده.

به هر حال امیدوارم بررسی بشه.

لینک به ارسال

با سلام

زمانی که یک موردی مطرح میشه ما به حرف شما احترام میزاریم و برای حل مشکل وقت تخصیص میدیم . در صورتی که شما از گفته خود مطکئن نیستید لطفا عنوان نکنید تا وقت ما و خود شما بیهوده از بین نرود . سایت جومینا با مرور گر اپرا هیچ مشکلی ندارد و گواه آن تصویری است که در همین پست قرار میدم اما قبل از آنکه یک مرور گر را بهترین مرور گر معرفی کنید بد نیست کمی تحقیق نمایید بزودی یک پس در مورد بهترین مرور گر خواهم نوشت و تمامی مرور گر ها را مستند مقایسه خواهم نمود تا از بهترین مرور گر بشه با دلایل مستند استفاده کرد .

آقای مدیر کل بنده بیکار نیستم قصد من برای بهتر شدن این سایت هست که داره مرجعی می شه برای دیگران

مشکل این هست داخل اپرا تا سایت کاملا لود کامل نشد اونم برای دیال آپ که 400 ساعت می کشه توی مرورگر اپرا در بقیه مرگر ها این طور نیست نمی شه به منویی رفت و روی لینکی کلیک کرد و با موس اسکرول رو تکان داد و قتی کامل لا لود می شه این مشکل حل می شه

این مشکل برای ما هست شما خیلی ساده به سایت نگاه کردین رفتین آخرین ورژن رو دانلود کردی سر 2 دقیقه یک تست یک عکس نه این چنین نیست بنده کل سایت رو دیدم

و ادیتور انجمن هم همین طور بود که الان خوب شده و به قبلی برگشته

ما وقت شما رو نمی گیریم در کاربرد کلمات خواهش می کنم دقت کنید

بنده از کاربر های قدیمی این انجمن هستم نه تازه وارد که از شکایات به شما بیاد اینجا پست بده.

وسلام شهریار توکلی

لینک به ارسال

با سلام

شهریار جان برای این که بتونی تو مرور گر اپرا این مشکل ( البته مشکل نیست ها چون سایت رو باید بعد از کامل لود شدن برسی کرد و گفت که مشکل داره یا نه !) رو حل کنی بزرا برای بار اول یاست کامل لود بشه و آن به بعد هر وقت خاصتی به صفحه دیگه ی بری اون صفحه رو از تو تب باز کن و این صفحه هم که کامل لود شده رو تا آخر کارت نبند !

یا حق

لینک به ارسال

بنده نیز تشکر کردم ولی نمی دونم یک دفعه آقای تهرانی قاطی کردن مثل اینکه بنده بیکارم

الان سایت رو لود کردم از روی یک بار کوکی گرفتم با آپرا گزاشتم توی 10 تا اول تا اول با کوکی توی هیتوری بالا بیارم بعد برم ببنم جدید چی اومده تا مشکل برام پیش نیاد

بازم ممنون از پیگیریتون

لینک به ارسال

با سلام

شهریار جان شما خودت عادانه قضاوت کن ! اینکی شما در مورد قالب جومینا {تو اپرا } گفتید یک مشکل هست !؟!

به امیر خان هم حق بدید ...

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

بنده 100 درصد حق نمی دم چنین مشکل در فایر فاکس نیست خیلی اصبی می کنه یک کاربر دیال آپی رو باید کل صفحه لود کامل بشه تمام ماژول ها لود بشه بعد برین توی یک صفحه دیگر این دقیقا 5 دقیقه وقت من رو می گیره و سایت دیگه ای رو نمی تونم لود کنم

خیلی می توننتن آقای مدیر کل بیان بگن مشکل هست برن نه عزیزم بیان این حرف رو بزنن

بنده هم برای اسپم نشدن در این پست تایپیک نمی زنم که دوستان ناراحت نشن تاحالا پست زدیم چیکار کردیم که اینجا پست بزنیم

مشکلی هست که انجمن داره این هست که هیچ وقت نتونست کاربرای قدیمیشو داشته باشه همین

بنده اصلا برای گرفتن اکانت جومینا به این انجمن نیومد از اون ابتدا بودم

وقتی انجمن بزرگ شد دیگه ما ها کوچیک شدیم کل پست های ما شد اسپم و وقت دیگران رو می گیریم

یک مدی در انجمن خفه شدیم کاری به کار دیگران نداشتیم مشکل نبود اومدیم یک انتقاد بکنیم تا مشکلی رفع بشه این حرف رو شنیدیم اصلا وقت این کارو رو ندارم

بیام وقتی دیدم دوستمون به مشکل اپرا اشره کردن سایت هم همین یود که گفتم گفتن باز شما حرف نزن وقت ما رو نگیر

کمی خوب هست در نگهداری کاربرای قدیمی هیمشه این چنین افرادی نمی مونند

آقای شمسی

باز ممنو که بازم جواب دادین نگفتیم خ..شو

با تشکر شهریار توکلی

لینک به ارسال

آقای شهریار توکلی این جو سازی ها چیه میکنین ؟ کی گفته شما کوچیک شدین ؟ رفتار آدم هاست که اون ها را کوچیک و بزرگ میکنه . اگر من جای شما بودم و فکر میکردم تهرانی اینقدر آدم بدیه و شمسی هم همینطور یک بار دیگه به انجمن نمیرفتم و وقتم را با این دو نفر هدر نمیدادم .

1- شما میگی سایت با اپرا مشکل داره ! من رفتم 10 مگ اپرا که خیلی هم بدم میاد ازش، دانلود کردم بعد برای شما عکس گذاشتم که سایت با اپرا مشکل نداره ! حالا شما میگی سرعت من پایینه نمیتونم سایت را لود کنم ؟؟ ما اینجا مسخره شمائیم ! سرعت اینترنت شما پاییته سایت لود نمیشه یعنی سایت ایراد داره !!

2- سایت جومینا برای طراحان وب است و شما هم اگر سرعت اینترنتتون پایینه مشکل خودتونه

3- فرق انتقاد درست و حسابی را با اینکه کسی بخواد از قصد و غرض چیزی بنویسه براحتی میشه تشخیص داد ، کما اینکه دوست دیگه ای انتقادی را مطرح کردند در مورد مشکل انجمن با اپرا که سریعا بررسی شد و خیلی هم از ایشون ممنونیم.

لینک به ارسال

سلام.

دوستان همگی خسته نباشن. اقا سوء تفاهم شده دوستان یه بار مای بی بی یه بار هم وی بی همین بلا رو به خاطر ادیتورش سر من هم اورد. چون ادمین مشکلی نمیبینه به خاطر تنظیمات خودش ولی برای کاربران هست که برای کاربران باید با تعویض ادیتور درست بشه. به هر حال قرض از مزاحمت اینکه در پست خصوصی گزینه reply هم درست کار نمیکنه نوشته قبلی رو نقل قول نمیکنه ممنون میشم دوستان یه نگاهی بندازن.

تشکر.

لینک به ارسال

با سلام

مشکل ادیتور فروم رو برای اپرا و کروم حلش کردم .... / بحث بالا مربوط به فروم نیست !

مشکلی که بیان کرده بودید رفع شده 3.gif

ممنون که همراه جومینا هستید 53.gif

یا حق

لینک به ارسال

سلام اقای شمسی عزیز.

اگر تگ دانلود در ادیتور انجمن یک دکمه هم به اسم انتخاب داشت که با کلیک کردن روی اون متن کل متن داخل تگ highlight بشه خیلی خوب می شد. مثل تگ کد که در smf موجود هست.

لینک به ارسال

با سلام

معین جان من دقیقاً متوجه منظورتان نشدم ! بیشتر بگید .

اگه دست متوجه شده باشم منظورتون اینکه یک دکمه باشه و با زدن اون همه متن نوشته شده انتخاب شود .. درسته ؟ / اگه دسته باشه اون وقت این چه مفایده ی داره ؟! خوب به راحتی میتونید با زدن دکمه کنترل+ ای از کیبرد همیه متن نوشته شده رو انتخاب کنید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

دقیقاً منظور من همین بود.

خب زدن اون دکمه رو من خیلی جاها دیدم و به فکر دابل کیلیک یا کنترل نبودم، در همه سیستم عامل ها به همین صورت هست؟

این فقط یه پیشنهاد بود.

متاسفم که تبدیل به اسپم شد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

نمیدونم تو همشون اینطوری هست یا نه ! و لی ون چیزی که میدونم این هست که اینم نیاشه داداش اینه { حال ک.. + ای نشد میشه شیقت+بی 15.gif }

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

من برای آقای شمسی توضیح دادم بنده جو سازی نمی کنم پست رو ادامه نمی دم می تونید از آقای شمسی بپرسید

و اینکه تمام آیپی های انده بن شده هم سایت هم انجمن این رو چی می گید یعنی من نمی تونم در مغازه نیز

از اکانتم استفاده کنم

حتی ویپی انم نیز بن شده

ایندفه دیگه ایدی اسلم بن بشه دیپه نمی تونم بیام

ولی سایت با اپرا مشکل داره4.gif

لینک به ارسال

با سلام

شهریار جان اینو نمیشه گفت مشکل ....

سرعت کم کاربر دلیل بر مشکل دار بودن سایت نمیشه !../

حالا شما فرض بگیرید سایت با op... مشکل داره ...!!!

لطفا بحث رو کش ندید ..

یا حق

لینک به ارسال

سلام به همه و مدیران محترم

شاید بگید این بحث قبلا شده ولی من زیاد در جریان نیستم در ضمن احساس میکنم مشکل همچنان پا برجاست

بحث سر سرعت بالا اومدن جومینا و جومینا مارکت هست

به خلاف انجمن جومینا و جومینا اسکریپت که الحمد لله خیلی سریع بالا میان ، این دوسایت خیلی دیر بالا میان

البته احتمالا قالبا سنگینه

فرقی هم بین دایال و ای دی اس ال نیس

البته با دایال که دیگه نقلش نگفتنیه

ممنون میشم رسیدگی کنید

یه مورد دیگه اینکه چرا جومینا لرن کم فعالیته؟

یا حق

لینک به ارسال

سلام

دلیل دیر بالا آمدن خود سایت جومینا چند چیزه که کاریش نمیتونم بکنم براتون مینویسم موقع بالا آمدن سایت جومینا چه کارهایی انجام میشه شما ببینید اگر بجای سرور بودید چه اتفاقی میوفتاد :-)

1- خود قالب لود میشه

2- تصاویر مربوط به جعبه ها لود میشه که هر کدوم حداقل 16 کیلو بایت است

3- آی پی بازدید کننده ثبت میشه و همچنین آی پی اعضا خودکار کنترل میشه

4- از وبگذر کد ها خوانده میشه که این خودش مصیبتی شده

5- به گوگل آنالیکتیک یک کد ارسال میشه

6- به الکسا یک کد ارسال میشه

7- از adobe چند فایل خوانده میشه

8- rss لنجمن خوانده میشه

9- rss جومینا اسکریپت خوانده میشه

10- به جومینا مارکت کانکشن داده میشه چون برخی از عکسها از اونجا خوانده میشه

11- کلی پلاگین هم روی خود جومینا نصبه که خوانده میشه

اگر بخواهیم سایت کاملی داشته باشیم چاره ای نداریم جز این که همه اینها با هم فعال باشند من پیشنهاد میکنم حتما از فایر فاکی استفاده کنید چون صفحات را کش میکنه و سرعت بالا میره

در اپرا مشکل سرعت خیلی بیشتر میشه فکر کنم دلیلش استفاده از بنر فلش است که بالای سایت نصبه .

در مورد سرعت من شخصا زیاد حساس نیستم دلیلش هم اینه که تصور من اینه که کسایی که وارد سایت جومینا میشن اکثرا طراح هستند و سرعت اینترنتشون بالاست

یک نکته دیگه : اگر پستی که لطف کردید نوسته اید مربوط به جمعه شب است موضوع چیز دیگه ای است . ما شب های جمعه از سرور بک آپ میگیریم برای همین سرعت سرور برای 1 ساعت افت شدید میکنه

ممنون از تذکر شما

ارادت

لینک به ارسال

سلام

من خودم هم دایل آپی هستم و از کروم استفاده می کنم.

خیلی کم به سایت اصلی جومینا سر میزنم و اکثراً تو انجمن هستم ، سرعت انجمن خیلی خوبه اما سایت اصلی به همین دلایلی که آقای تهرانی گفتند سرعتش پایین هست.

آقای تهرانی راهی هست که توی اون قالبی که گفتید قراره برای جومینا طراحی کنید از عکس های کمتر و کم حجمتر استفاده کنید؟

درسته که همه طراح هستن و سرعت بالایی دارن اما خب بعضی ها مثل من هستند که سرعت بالا گیرشون نمیاد اونوقت نباید از جومینا استفاده کنند؟

گرچه من فقط توی انجمن هستم و زیاد هم برام سرعت اصلی سایت فرقی نمیکنه.

به هر حال خیلی ممنون بابت توجهتون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...