رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام مجدد

امیر جان ممنون

سؤال دوم : ما انتظار بیشتری از جومینالرن داریم چرا اینقدر کم فعالیت؟

(یا حداقل فعالیت غیر مشهود)

من فک کنم اعضای سایت بیشتر از اینکه آموزش مفاهیم پایه جوملا (مثله ساخت بخش و مجموعه) رو نیاز داشته باشن ، نیاز به آموزش های ضروری تری مثله k2 و... دارن

ممنون6.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در مورد سرعت سایت باید بگم که من با ADSL وارد سایت میشم و هیچ مشکلی از لحاظ سرعت ندارم,فکر کنم دوستانی که با دیال آپ وارد سایت میشند کمی سایت برایشان دیر بارگذاری میشود که این دوستان هم میتونند با opera وارد سایت بشند,اگر در opera گزینه turbo را فعال کنند (در قسمت پایین مرورگر) سرعت لود سایت 3 برابر افزایش پیدا میکند.

لینک به ارسال

آقای تهرانی راهی هست که توی اون قالبی که گفتید قراره برای جومینا طراحی کنید از عکس های کمتر و کم حجمتر استفاده کنید؟

درسته که همه طراح هستن و سرعت بالایی دارن اما خب بعضی ها مثل من هستند که سرعت بالا گیرشون نمیاد اونوقت نباید از جومینا استفاده کنند؟

سلام اتفاقا قالب سرعتش خوبه سایر امکانات هست که سرعت را پایین میاره . من سعیم این بوده که در صفحه اول تقریبا همه چیز در دسترس بازدید کننده باشه اگر بخواهیم از باکس ها کم کنم این در دسترس بودن از بین میره از طرفی میتونم سایت را آژاکس کنم همانطور که جومینا آیکون و جومینا مارکت آژاکس است اصلا هم گوگل برام مهم نیست برای همین با آژاکی کردن سایت مشکلی ندارم منتها اگر بخواهم این کار را انجام دهم مستلزم اینه که تمام مطالب سایت را که در k2 درج شده دوباره در قسمت مطلب خود جوملا وارد کنم که یک هفته وقت میگیره و باعث میشه سایت بسته بشه و یا یک هفته اصلا مطلبی قرار ندیم که من بتونم این صدو پنجاه مطلب را وارد کنم فکر کنم اینطوری مشکل سرعت حل بشه و دارم یک مسافرت 10 روزه میرم بر گردم یک فکری به حالش میکنم احتمالا آژاکسش میکنم که سرعت افزایش داشته باشه

سؤال دوم : ما انتظار بیشتری از جومینالرن داریم چرا اینقدر کم فعالیت؟

(یا حداقل فعالیت غیر مشهود)

من فک کنم اعضای سایت بیشتر از اینکه آموزش مفاهیم پایه جوملا (مثله ساخت بخش و مجموعه) رو نیاز داشته باشن ، نیاز به آموزش های ضروری تری مثله k2 و... دارن

مدیر سایت آقای حامد آهنگریان هستند . فلسه وجودی جومینا لرن انتشار آموزش های پایه بوده ایشون خیلی به آموزش ها و درست تهیه نمودن ویدئو ها حساس هستند اما این انتقاد شما را میپذیرم باید این سایت با توجه به پتانسیلی که و.جود داره فعال تر بشه

لینک به ارسال

سلام آقای تهرانی

خواستم در این مورد ایمیل بدم ،چون به قوانین سایت احترام میذارم نقض قانون دونستم.دنبال تاپیکی بودم اما تاپیک مربوطه بسته شده بود.به ناچار اینجا براتون پست میدم هرچند میدونم این تاپیک در مورد انتقاد در مورد انجمن است وربطی به عضویت در سایت جومینا نداره.

من جوملا رو با جومینا شناختم و با جومینا فرا گرفتم وآموزش دیدم واین خوشبختانه نقطه قوتی هست برای یک سایت ایرانی که بتونه اشتیاق ایجاد کنه در کاربرانش و البته این به خاطر مدیریت سایت وقوانینش هست که تونسته تا این حد پیش بره .

اما نکته اصلی اینجاست همین قوانینی که در مورد عضویت گذاشتید درسته که باعث تحرک وتکاپو در کاربران میشه اما تا حدودی باز دارنده و باعث سرخوردگی میشه.

مثلا آقای تهرانی من با ترجمه الحاقات و قالب مشکلی ندارم اما من هنوز در اول راهم و سایت و ایمیلی که شما میخواین رو ندارم و برای داشتن این موارد لزوما با صرف هزینه همراه هست ومن ترجیح میدم این هزینه رو برای سایت مورد نظر خودم صرف کنم ولی از اونجاییکه من هنوز در اول راهم نمیتونم یک سایت حرفه ای راه بیاندازم و چون مرجع من سایت شماست و امیدم به استفاده از امکانات شماست راه اندازی چنین سایتی برام مقدور نیست.

نتیجه اینکه یا باید دنبال مرجع دیگه ای باشم یا بیخیال سایتم بشم و چون سایتی رو در حدو اندازه جومینا نمیشناسم بناچار گزینه دومی رو باید انتخاب کنم.

لینک به ارسال

با سلام به شما دوست عزیز

esitala

با تشکر از شما و بزل لطف شما در رابطه با وبسایت جومینا

سیاستهای کلی جومینا بر پایه یک محیط دوستانه و یکپارچه هست و یکی از اهداف این مجموعه وبسایت کمک به مدیران وبسایت ها هست.

یک پیشنهاد

دوست عزیز شما سایت خودت را راه اندازی کن و بعد از اقدام در رابطه با عضویت در جومینا می تونی از تمامی امکانات وبسایت استفاده کنی.

البته شایان ذکر هست بگم که بیش از 90 درصد از امکانات جومینا بصورت عموم برای افراد قرار داده میشه

البته با تغییرات جدیدی که آقای تهرانی در جدیدترین اطلاعیه فرمودند بیش از 95 درصد از امکانات برای عموم خواهد بود چون که افزونه هایی که قبلاً توسط تیم های دیگر فارسی شده به دایرکتوری جومینا اضافه می شه.

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام به شما دوست عزیز

esitala

با تشکر از شما و بزل لطف شما در رابطه با وبسایت جومینا

سیاستهای کلی جومینا بر پایه یک محیط دوستانه و یکپارچه هست و یکی از اهداف این مجموعه وبسایت کمک به مدیران وبسایت ها هست.

یک پیشنهاد

دوست عزیز شما سایت خودت را راه اندازی کن و بعد از اقدام در رابطه با عضویت در جومینا می تونی از تمامی امکانات وبسایت استفاده کنی.

البته شایان ذکر هست بگم که بیش از 90 درصد از امکانات جومینا بصورت عموم برای افراد قرار داده میشه

البته با تغییرات جدیدی که آقای تهرانی در جدیدترین اطلاعیه فرمودند بیش از 95 درصد از امکانات برای عموم خواهد بود چون که افزونه هایی که قبلاً توسط تیم های دیگر فارسی شده به دایرکتوری جومینا اضافه می شه.

موفق باشید

دوست عزیز آقای ستار رضایی

از توجه شما ممنونم.

یک مدت وقت میخوام برای سفارشی کردن سایتم و بر پا کردن اون، من روی قول شما حساب کیکنم.

لینک به ارسال

سلام خدمات دهي بصورتي نيست كه بتوان گفت خوب يا عالي باشد لطفا به كاربران بيشتر توجه كنيد يا اينكه سايت را پربارتر و تخصصي تر جلو دهيد!

لینک به ارسال

سلام خدمات دهي بصورتي نيست كه بتوان گفت خوب يا عالي باشد لطفا به كاربران بيشتر توجه كنيد يا اينكه سايت را پربارتر و تخصصي تر جلو دهيد!

دوست عزیز

با تشکر از انتقاد شما و خوش آمدگویی به انجمن جومینا

تو انجمن های اینترنتی هیچ کسی مسئول و مجبور به پاسخگویی به سوالات کاربر دیگه ای نیست و اینجا فقط جایی برای طرح مشکلات.

حالا اگه کسی بتونه و وقتش رو داشته باشه که به سوال شما جواب بده و پیگیریش کنه یا قبلا همچین مشکلی براش بوجود آمده باشه اونم اگه دوست داشته باشه به تاپیک شما جواب میده

فقط جومینا اینطوری نیست و همه جا باید اینطوری باشه

اما حیف که نیست

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام و احترام آقای هواسی پور

هدف این سایت و انجمن همواره دو چیز بوده :

1. پشتیبانی از افزونه هائی که در سایت جومینا منتشر میشه.

2. کمک به جامعه ی طراحی وب کشور عزیزمون به هر نحوی (آموزش ، بررسی مشکلات و ...)

که به نظر من در راستای اجرای این اهداف واقعا خوب بوده.

یا حق

لینک به ارسال

بنده آشنايي زيادي با جوملا هنوز ندارم و خودم رو جز كساني ميدانم كه بايد ياد بگيرند و در اول راه هستند.

اين نظر شخصي بنده هست كه خدمت شما عرض ميكنم:

-در انجمنهايي ديگر كه شايد ادعاي اولين بودن و پربارتر بودن باشه ولي درواقع خالي از محتواي پربار (البته تعريف مشخصي از پربار بايد بشه) است و بيشتر محلي شده براي افزايش تعداد پست افراد تا افزايش بار علمي و آموزشي!

- در اينجا اگر كسي مشكلي داشته باشه دوستان پيگير مشكل ميشن تا رفع بشه و حداقل پاسخي و اين مورد جز خدمات يك انجمن محسوب ميشه و كار بيشتري جز راهنمايي و پاسخ درست يا حتي نادرست از دست كسي بر نمي آيد.توجه تعريفي بيش از اين ندارد.

- خود بنده به شخصه سعي خواهم كرد از نظر آموزشي در اين انجمن چيزي كم نگذارم و تا حد ممكن مشكلاتي كه در توانم باشه و فرصت باشه انجام خواهم داد و ساير مديران اين انجمن هم طرز تفكري مانند من دارند.

- تخصصي تر منظورتان چيست؟ اگر Developer هستيد و يا اگر طراحي وب سوالات خودتون رو مطرح كنيد اگر پاسخي نگرفتيد بفرمائيد كه سطح تخصصي اين انجمن را ارتقا دهيم و به نظر بنده فكر نمي كنم كسي به عنوان Developer يا طراح سايت در اين انجمن سوالي پرسيده باشد و جوابي نگرفته باشد.جومينا تنها انجمني هست كه تخصصي جلو ميره و در كنار آن سوالات ابتدايي هم پاسخ داده ميشه.

در آخر بايد خدمت شما بگم كه جومينا با پتانسيل خوبي در حال فعاليت هست و در آينده مرجع ساير انجمنهاي موازي نيز خواهد بود.

اميدوارم نظرات بنده باعث ناراحتي ساير دوستان و شما نباشد.

لینک به ارسال

[align=justify]سلام

دوستان ممنون از پاسخ های شما . داستان این پست انتقاد نیست . من شخصا انتقاد را روی چشمم میزارم داستان چیز دیگری است که خدمتتون عرض میکنم .

آقای هواسی پور در انجمن یک پست زدند که منو ساز آبشاری جومینا را که مخصوص اعضا است برای من ارسال کنید آرشیوم ناقصه میخوام کاملش کنم !

من پاسخ دادم که انتشار افزونه های مخصوص اعضا خلاف قوانینه شما هم که نیاز مبرم ندارید میخواهید آرشیوتون را کامل کنید بعد ایشون دوباره پست زدند که نه اتفاقا من نیاز ضروری دارم . دوستان هم چند ماژول مشابه خدمت ایشون معرفی کردند بعد دوباره ایشون پست زدند که نه من همین را میخوام و من هم در آخر گفتم خلاف قوانین جومینا است و پست را قفل کردم بعد ایشون در پست خصوصی و ایمیل این ماژول را از من خواستند که جواب من هم همان بود . برخی از دوستان قدیمی آقای هواسی پور را از 2 سال پیش میشناسند و با روحیات ایشون آشنا هستند . در انجمن های دیگه هم آقای هواسی پور شخص معروفی هستند الطاف ایشون هم چندین بار تا بحال نثار من شده است البته در یکی، 2 سال پیش !

بگذریم ، هدف از ایجاد این بخش در جومینا این بوده که کاربران با راحتی خیال انتقاد کنند . انتقاد هم تعریف مشخص داره !

[justify]جناب هواسی پور من شخصا انتقاد را روی چشمم میزارم اما اینکه کسی بخواهد به عنوان انتقاد تخریب کنه و یا موجب دلسردی اعضا را فراهم کنه را به هیچ عنوان نمیپذیرم و شدیدا هم برخورد میکنم .[/justify]

من که چیزی از جوملا نمیدونم حالا حالا باید خدمت آقای طالبی و رزاقی و رضایی و .... شاگردی کنم اما کاربرای جوملا را بر اساس تجربه چند ساله خوب میشناسم شما هم میدونی دقیقا منظور من چیه . موضوع را بیشتر باز نمیکنم شاید جالب نباشه بیشتر سوابق را مرور کنم .

لطف بفرمایید در صورتی که انتقادی دارید مستند انتقاد کنید . که من و سایر مدیران هم بتونیم مستند پاسخ شما را بدیم .

جومینا کمتر از یکساله که شروع به کار کرده در این مدت هم ما همواره از سیاستهایی که باعث افزایش تعداد بازدیدکننده بوده دوری کردیم از جمله وارز را که شخصا میدونید تخصص منه از کل کار حذف کرده ایم و عضو گیری را هم بسته ایم هدفمان چیز دیگری بوده که سخت بر آن پافشاری هم کرده ایم در این مدت کم با تلاش و زحمت واقعا شبانه روزی توانستیم در جامعه طراحی جوملای ایران برای خودمان جایی باز کنیم . افتخار من هم تعداد کاربر و بازدید و ... نیست. تعریف ما و شما از سایت خوب متفاوته !

بسیاری از افراد تقاضای عضویت داده اند که ما حتی نتوانسته ایم به دلیل محدودیتی که در منابع داریم به آن ها پاسخ دهیم و آن هایی هم عضو جومینا شده اند زحمت کشیده اند شما انتظار دارین من و یا هر یک از اعضا که خودشون به سختی تمام فیلتــرهای عضویت را رد کرده اند بیاییم حق دیگران را ضایع کنیم ؟! حالا اگر این کار را نکردیم حرفه ای نیستیم و سایت تخصصی نیست و پربار نیست و .....

جدا تصور میکردم گذشت 2 سال باعث ایجاد تغییری در روحیه شما دوست عزیز شده باشد .

ارادتمند

موفق باشید

[/align]

لینک به ارسال

سلام

چرا یکاری نمیکنن که اعضا بتونن با هم بحث زنده انجام بدن؟

یجوری مثل روم

اگه این امکانش نیست، یه جا واسه گفتگو بین دوستان در فروم ایجاد بشه خوبه :thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز قبلا در این باره بحث شده ....

اینجا فروم تخصصی هست و اینکارها در بیشتر موارد موجب این خواهد شد که فروم از هدف اصلیش بمونه...

و ....

یا حق

لینک به ارسال

منهم با نظر جناب شمسی موافقم و این کار ضرورتی ندارد و انجمن مسیر کارش عوض میشه

کلا از هر کاری که باعث میشه انجمن به حاشیه بره باید دوری کرد و حتی در تاپیک ها نباید جواب صحبت هایی رو که حاشیه ساز هستد رو داد

لینک به ارسال

[align=justify] برخی از دوستان قدیمی آقای هواسی پور را از 2 سال پیش میشناسند و با روحیات ایشون آشنا هستند . در انجمن های دیگه هم آقای هواسی پور شخص معروفی هستند الطاف ایشون هم چندین بار تا بحال نثار من شده است البته در یکی، 2 سال پیش !

[/align]

كاملا تائيد ميشه .بله ارادت داريم خدمت ايشون. معروف:dodgy: بله بله

لینک به ارسال

سلام

همونطور كه دوستان قبلاً فرمودند آقاي هواسي پور عزيز شخصيت معروفي دارند. اما از اين موضوع بگذريم.

بنده تا وقتي به صورت دايمي در جومينا بودم از روندش راضي بودم. اما در حال حاضر زياد از نوع فعاليت جومينا اطلاعي ندارم ، به هر حال دوستان خوبم آقاي شمسي و تهراني و ديگر همكارانشون واقعاً زحمت مي كشند و در اين مدت كم خيلي خوب پيشرفت كردند.

اما در كل نظر من در مورد انجمن جومينا اينه كه اينجور انجمن ها با گذشت زمان پيشرفت زيادي مي كنند در اينجور موارد بايد سياست هاي بلند مدتي رو پايه گذاري كرد.

من در تي سي شاپ نبودم اما اينطور كه معلومه خيلي طرفدار داشته. جومينا هم در حال حاضر طرفداران زيادي داره.

پس نبايد شرايطي پيش بياد كه جومينا هم مثل تي سي شاپ يه دفعه جمع بشه.

اما اونطور كه من مي بينم درصد زيادي از كاربران براي پرسيدن سوال ميان به جومينا يعني بار ها شده بنده سوالي رو انجمن هاي پشتيباني جوملا ديدم و جواب دادم و دقيقاً همون سوال در جومينا هم پرسيده شده.

اگر قصد داريد اين انجمن فقط تخصصي باشه مي تونيد چنين مواردي رو به انجمن هاي پشتيباني ارجاع بديد و وقتتون رو صرف موارد تخصصي تر كنيد.

اينكه هر كسي يه چيزي ترجمه كرد بياد 2 ماه عضو سايت بشه كافي نيست.

بايد به غير از تيم ترجمه الحاقات روي تيم هاي ديگه هم كار كنيد ، مثلاً تيم آموزش يا تيم گسترش دهنده هسته و...

جومينا هم ميتونه مثل اكثر تيم هاي تخصصي خارجي پيشرفت كنه.

با اعضاي حرفه اي جومينا خيلي كارهاي بزرگتري از ترجمه الحاقات ميشه كرد.

لینک به ارسال

با سلام

معین جان کم پیدایی ...

ممنون از نظر خوبت در مورد پشتیبانی باید عرض کنم با امدن 1.6 ما هم {خواسته یا ناخواسته ...} میریم به سمت پشتیبانی + ...

در مورد ساختار انجمن و تیم های دیگه شدیداً در فکرش هستم و برنامه هایی رو هم برایش در نظر گرفتم که انشالله بعد از امتحانات من خواهید دید { بعد 7-8 ماه بعد } .... شما اینو در نظر بگیرید که ساختار فروم کلی تغییر پیدا خواهد کرد ....{بخصوص بخش آموزش}

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

والا سعید عزیز قبلاً هم دلیل کم پیدایی رو خدمتت عرض کردم. جومینا برای من زیاد صمیمی نبود.

الان هم خیلی چیزا دست و بالم رو بسته.

اما با احترامی که برای خودت و امیر عزیز قایل هستم ، شما بگو چه کمکی از دست من بر میاد من همه جوره در خدمتم. دوست دارم دوباره با جومینایی ها باشم.

در مورد انجمن هم باید بگم یه کمی نظم بهش بدی بهتره ، مثلاً به امضای خودت توجه کن ،متشکل از 11 خط و 5 رنگ مختلف هست ، فکر نمیکنی کمی زیاد هست؟

در مورد فعالیت های جومینا هم همونطور که امیر بار ها گفته فعالیت مشخص هست اما نظر من اینه که وقتی یه همچین تیم تخصصی داری حیفه که فقط فایل زبان بهشون بدی ترجمه کنند یا توضیح بدن عنوان صفحه اصلی جوملا چطوری عوض میشه، چرا تو ایران یه bug squad نباشه؟ یا مثلاً چرا یه چیزی مثل joomlart و shape5 تو ایران نباشه؟

انجمن و سایت رو هم اگر خواسته باشی به چنین مواردی برسی باید جوری تنظیم کنی که برای بلند مدت باشه نه مثل تی شاپ فقط یکی دو سال.

پیشنهادات زیادی برای جومینا دارم ولی شاید شما نخواهید همشون عملی بشه.

به هر حال زحمتی رو که کشیدید تحسین می کنم و برای کل تیم جومینا آرزوی موفقیت میکنم.

خوشحال میشم نظر امیر عزیز رو هم راجع به گفته هام بدونم.

شاد باشید.

لینک به ارسال

البته اين موارد رو خود آقاي شمسي پور بايد پاسخ ميدادند ، ولي خوب دوست داشتم منم نظر كوچيكي بدم با اجازه آقاي شمسي پور...

در مورد انجمن هم باید بگم یه کمی نظم بهش بدی بهتره ، مثلاً به امضای خودت توجه کن ،متشکل از 11 خط و 5 رنگ مختلف هست ، فکر نمیکنی کمی زیاد هست؟

به امضاي برخي از دوستان در انجمن ديگر نگاهي بندازيد ميبينيد كه امضاي آقاي شمسي پور آخر نظم و هماهنگيه! 3.gif

در مورد فعالیت های جومینا هم همونطور که امیر بار ها گفته فعالیت مشخص هست اما نظر من اینه که وقتی یه همچین تیم تخصصی داری حیفه که فقط فایل زبان بهشون بدی ترجمه کنند یا توضیح بدن عنوان صفحه اصلی جوملا چطوری عوض میشه، چرا تو ایران یه bug squad نباشه؟ یا مثلاً چرا یه چیزی مثل joomlart و shape5 تو ایران نباشه؟

خيلي عاليه كه اين موارد كه گفتيد رو با اين پتانسيل ما هم در ايران داشته باشيم ولي موردي رو بگم خدمت شما كه خودم درگير اونها بودم :سايت هايي كه شما اشاره كرديد سايتهايي جهاني هستند و مرزي براي فعاليت خودشون ندارند پس درآمد آنچناني هم دارند چرا كه درگير مسائل تحريم و غيره مثل ما نيستند..اگه كارهاشون رو كسي بخواد علنا كپي برداري كنه دستشون اونقدر بازه كه يقه بگيرند! ! ! در ايران خودتون نگاه كنيد چه داستاني!

پس تا وقتي كه حيطه فعاليت جهاني نباشه پس بهتره حداقل ايراني باشه و در همين حد خودمون...

اگر قراره من كلي زحمت بكشم و قالب جهاني طراحي كنم ولي نتونم راحت حساب پي پل خودم برم ،نتونم يه مستركارت معتبر بدون ترس داشته باشم ، پس عملا زحمات من بهتره رايگان منتشر بشه كه حداقل خلق خودا راضي باشه!

ولي انقدر جاي كار در ايران هست كه ميشه در كشور خودمون حداقل حرفي براي گفتن داشته باشيم(كپي رايت رو ignore كنيد!)

در خصوص كار ترجمه هم خوب يكي از مزاياي جومينا همينه كه كار ترجمه افزونه رو انجام ميده در مقياسي كه ساير انجمن ها نتونستن!

من به شخصه كار ترجمه انجام نمي دم ولي زحمات دوستان ارزشمنده چرا كه دارن وقت خودشون رو براي راحتي كاربران ميگذارند.

بنده هم در حال طراحي چند اكستنشن هستم كه فقط به كاربران جومينا ارائه خواهم كرد تا در اين مورد هم فعاليت مناسبي حداقل از طرف من صورت گرفته باشه كه به محض آماده شدن در اختيار كاربران قرار داده ميشه.

با تشكر

لینک به ارسال

به امضاي برخي از دوستان در انجمن ديگر نگاهي بندازيد ميبينيد كه امضاي آقاي شمسي پور آخر نظم و هماهنگيه! 3.gif

خودتون رو با بهترين ها مقايسه كنيد نه بدترين ها.

پس تا وقتي كه حيطه فعاليت جهاني نباشه پس بهتره حداقل ايراني باشه و در همين حد خودمون...

منظور من هم دقيقاً همينه ، مي تونيد در حد خودتون بهترين باشيد.

تحريم ها هم تا قيامت دوام نمياره يه روزي از بين ميره.

با طراحي اكستنشن هاي اختصاصي ، و پروژه هاي بزرگ زمينه پيشرفت رو هم براي خود و هم براي طراحان وب فارسي ايران فراهم مي كنيد.

كسي چه ميدونه شايد يه روز در ايران هم پروژه اي مثل مامبو يا جوملا راه بيوفته كه شهرت جهاني كسب كنه. منظور بنده اين بود كه وقتي يه تيم داري كه خيلي كار ها بيشتر از ترجمه متن ازش برمياد حيفه كه استفاده نكني ازشون. به جاي ترجمه بعضي دوستان كه تخصص بيشتري دارند مي تونند در زمينه طراحي افزونه كار كنند ترجمه هم به كساني داده بشه كه نسبتاً سطح دانش برنامه نويسي كمتري دارند. در مورد تيم آموزش هم كه قبلاً خدمتتون عرض كردم بايد فعال تر از ايني كه هست باشه.

بنده فقط نظر شخصي خودم رو نوشتم. ميتونه درست باشه و ميتونه غلط باشه.

موفق باشيد.

لینک به ارسال
با طراحي اكستنشن هاي اختصاصي ، و پروژه هاي بزرگ زمينه پيشرفت رو هم براي خود و هم براي طراحان وب فارسي ايران فراهم مي كنيد.

سلام

دوست عزیز

در این مورد شما مثل اینکه جناب طالبی را نمیشناسید :shy: ایشون مدیر وب سایت (**** تبليغ ****) هستند و این وب سایت تنها وب سایتی است که در حیطه بین المللی در ایران کار میکنه و بیشترین تعداد افزونه های جوملا را که یک سایت ایرانی منتشر کرده است هم مربوط به آقای طالبی است .

اما یک نکته وجود داره ، ببینید موضوع اینه که من شخصا عقیده دارم یا کاری را انجام ندیم و یا اگر انجام میدیم در حد عالی انجام بدیم اینکه ما خود را پشتیبان جوملا 1.5 معرفی نمیکنیم به این دلیل نیست که با جوملا 1.5 آشنایی نداریم همانطور که خود شما فرمودید تیم جومینا تیم بسیار قوی است . دلیل این امر اینه که اولا این تیم قوی خودشون کارو زندگی دارند و شما میدونید که هر چقدر یک فرد قوی تر باشه سرش شلوغ تره همینشم میدونم بعضی از مدیرا تو رو در بایستی من گیر افتادن در انجمن فعالیت میکنن . دلیل دومش اینکه 2 تا انجمن قوی برای پشتیبانی جوملا 1.5 وجود داره که خوب هم کار میکنن . دلیلی نداره ما موازی کاری کنیم .

در جومینا بیشتر ما بدنبال این هستیم که سئوالاتی مطرح بشه که جوابش را خودمون هم ندونیم که بریم دنبالش یه چیزی هم خودمون یاد بگیریم و اگر نه به پست ها نگاه کنید 2 تا از مدیریان هستند که دارن به تمام سئوالات جواب میدن اصلا نمیزارن کسی به پست برسه بارها من خودم اومدم جواب بدم دیدم قبلا مدیران جواب داده اند . برخی از سئوالات هم تخصصی تره که مدیری که مربوط به اون بخش است جواب میده . ما بزرگ فکر میکنبم اما کوچک عمل میکنیم . سعی میکنیم عملمون در حدی باشه که توانش را داریم و اگر نه شما تا حالا چند تا انجمن دیده اید که با القاب بزرگ اومدن اما بعد از یک مدت کوتاه رفتن ؟

در مورد تی سی جوملا که میفرمایید ، حتما میدونید که من در اون انجمن 2 سالی مدیر بودم اما انجمن ماله من نبود . اون انجمن وارز کار میکرد . اما بعد از 2 تا 3 ماهی حملات به انجمن شروع حجم این حملات به حدی بود که مصطفی مجبور شد ظرف 2 ماه 4 بار هاست عوض کنه و هزینه سنگینی را تحمل کنه در اون موقع هم توانایی مالی خرید vps و... نبود سرانجام وقتی انجمن را ه-ک کردند با اینکه ما هر 2 روز بک آپ میگرفتیم من به مصطفی زنگ زدم گفتم چرا انجمن را برنمیگردانی گفت امیر دیگه خسته شدم هم باید هزینه بدم و هم درآمد ندارم و هم باید اذیتمون کنن اصلا ولش کن من میچسبم به اسکریپت نویسی .

منم دیدم راست میگه ، خود من هم جومینا را اول به صورت وبلاگ آوردم بالا ماه پیش یکی از آقایونی که قالب طراحی میکنه ترتیب یک حمله ddos سنگین را به جومینا داد طوری که س رور نگاه روشن گر پارس که اون موقع سایت جومینا روی سرورهای این شرکت قرار داشت سوئچرش سوخت ! بنده خدا ها ضرر سنگینی کردن ما هم منتقل شدیم به vps خودمون که حمله ها را دفع کنیم . من هم برای اون گروهی که حمله ها را ترتیب داده بود پیغام فرستادم که آقا جون میدانید قالب ها ی شما را همه را دارم( 2 تا قالبشون هم براشون فرستادم ) حتی فایل های psd آن را هم دارم یک سایت میزنم به نام هویج تمام قالب ها تون را منتشر میکنم به رایگان ، حالا اگردوست دارید دوباره اذیت کنید که فعلا حملات قطع شده ;) کلا چون در تی سی ما وارز کار میکردیم من قالب های طراحی شده بیشتر سایت ها را دارم .

اما کلا در ایران نمیزارند کسی قوی کار کنه ، آقای طالبی راست میگن ! شاید شما ندونید اما خنده داره جوملا هم مافیا داره :shy: مافیاشم به دلیل اینکه بنیه مالی قوی دارن دائم در کار سایت های دیگه اختلال ایجاد میکنن تا اون گروه خسته بشه و بره دنبال کارش و همون ها بمونن و خودشون .

انشا الله درست میشه به قول خود شما همیشه همه چیز اینطوری نمیمونه .

ارادت

لینک به ارسال

سلام خدمت همه دوستان

از کی بود وقت نمی کردم به انجمن سر بزنم تا اینکه امروز یه سر اومدم و پیشرفت بچه ها رو دیدم و واقعا خوشحال شدم و همین جا هم جا داره از تمامی دوستان تشکر کنم و یه خسته نباشید و خداقوت به همه بگم

دوست عزیز دیگه خودتون می دونید کار طراحی وب تو ایران جوری شده که الان هر کی می یاد یه نصب جوملا یاد می گیره سریع یه آگهی می ده واسه طراحی وب و عملا بازار طراحی کاملا کساده

اکثر دوستان هم که دارن تو این زمینه کار می کنند و موفق هم هستن ، از جایی ساپورت می شن و یا کارشون به قدری عالی و شناخته شده هست که همین عزیزانی که می یان میزنن " طراحی وب " مشتری اینا هستن

در مورد صحبت شما که فرمودید

تحريم ها هم تا قيامت دوام نمياره يه روزي از بين ميره.

به خدا ما امیدی به از بین رفتن تحریم ها نداریم

كسي چه ميدونه شايد يه روز در ايران هم پروژه اي مثل مامبو يا جوملا راه بيوفته كه شهرت جهاني كسب كنه. 

خب به نظر شما اون موقع می ذارن راحت کار کنی ؟

به خدا تو تی سی جوملا اینقدر اذیت شدیم که ما کلا بی خیال کار شدیم ، باز جا داره از امیر تشکر کنم که اومد و جومینا رو راه انداخت .

.... حالا از اینا که بگذریم ما هم امیدواریم که یه روز اینقدر سطح درک دوستان بالا بره که هممون بتونیم کنار هم و با یاری هم کارای بزرگی رو انجام بدیم

به امید اون روز

یا علی

لینک به ارسال

سلام

تمام گفته هاي شما عزيزان رو قبول دارم.

اما هر كاري سختي و مشكلات خاص خودش رو داره ، تو هر كاري دست زياد بشه آخرش همين ميشه.

اما نبايد به آسوني تسليم شد. فكر نكنم پروژه هاي بزرگي كه قبلاً عرض كردم بدون مشكل بوده باشه.

در مورد تحريم هم بايد بگم كه زياد دوام نمياره بلاخره يكي بازي رو مي بره.

در آخر دوباره براي دوستان خوبم آقاي تهراني و شمسي و تمام تيم جومينا آرزوي موفقيت ميكنم.

اميدوارم با وجود تمام اين مشكلات موفق باشيد.

هركمكي هم از دست من برمياد در خدمتتون هستم.

موفق باشيد.

لینک به ارسال

با سلام

اول معذرت میخوامکه این روزها کمتر تو بحث ها شرکت میکنم ...{ امتحاناتم خیلی سنگین هستند ..}

در مورد نظم انجمن { حالا امضا درمورد مواردی که من در نظر دارم کم کم عمال کنم چیزی نیست و فکر نمیکنم امضا من که بی نظمی ایجاد کرده باشه چون کاملاً مرتب هست... ولی گفته شما و کاربران دیگه برام مهمترهست ... و یه فکری به حالا امضا ها و بخصوص امضای خودم میکنم -تشکر-}

- در مورد فعالیت های جومینا هم اینو مطماً باشید جومینا در حالا حاضر جزو بهترین های جوملای ایران هست ... با اینکه هنوز یک سال نشده کارشو شروع کرده ...

در مورد گسترش فعالیت های بخش های دیگه هم مطماً باشید جومینا فکر های داره ، ولی برای پایداری با قدرت و تخصص هرچه بیشتر،(ما نمیخوایم مثل بعضی از گروها فقط با اسم بزرگ بالا بیایم بلکه میخواهیم با عمل به فکرهای بزرگ بالا بیایم ) این برنامه های باید کم کم عمال بشن تا اثر بخش باشند ....

- در مورد سختکار و تحریم هم 100% با شما موافقم ....

- در مورد سوالات هم باید عرضکنم ما هرچقدر هم بخوایم به سوالات ساده پاسخ ندیم باز این سوالات اداه خواهد داشت .... ولی هدف اصلی ما ر امیر بیان کردند .... و به این چیزی که هم میخواهیم تا حدی رسیدیم ولی باز سطحمونو بالا خواهیم برد ...

-....

شما راحت باشید و هر نظری برای پیشرفت جومینا دارید بیان کنید ، ما حتماً استقبال خواهیم کرد ...

امید وارم حضورتان تو انجمن رنگینتراز قبلبشه ...

موفق باید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

من یه گله از آقای تهرانی دارم و اونم اینه که بعد از اینکه قالب سایت جومینا رو عوض شد ، نام کاربری من هم حذف شد ، با وجود اینکه من فعالیت داشتم و هنوز یک ماه هم از آخرین فعالیتم (افزونه news slide) نگذشته بود و هر چی هم ایمیل زدم ، اصلا هیچ جوابی به من داده نشد.

این طریقه ی برخورد مخصوصا واسه کسانی که شغلشون برنامه نویسی php هست و همیشه حامی و مبلغ جومینا بودند اصلا درست نیست ، هنوز هم تاپیکهای جومینایی من در انجمن های p30vel هست...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...