رفتن به مطلب
robat2153

راهنمایی در استفاده از جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام-دوستان یه نظر شما از جوملا 1.5 یا1.6 یا1.7کدوم بهتره من با محیط 1.5اخت شدم با 1.7 زیاد میونه خوبی ندارم الانم اکثر مازولو ها برای1.5 و1.6 هست به نظرتون چون تازه کارم با 1.5 کار کنم بهتر نیست میخوام سایتمو با جوملا1.5درست کنم:huh:

دوستان یک سوالی واسم پیش اومده من تو کامپیوترم با wampserver سایتمو درت میکنم با برنامه RTLهم راست چین کردم و کلی مازول گذاشتم روی سایت حالا بخوام تو سرور قرار بدم باید دونه دونه فایلاشو تو فایلای سرور اضافه کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست من بیشتر افزونه ها برای جوملا 1.5 است پس اگر افزونه ی خاصی در نظر ندارید از جوملا 1.5 استفاده کنید ولی در جوملا 1.7 هم امنیت و هم از نظر سئو قوی تر است در جمع انتخاب با شما است.

لینک به ارسال

اگر 1.7 از نظر تنوع افزونه نیازتون رو برطرف نمی کنه همون 1.5 توصیه می شه و با 1.5 هم می شه با عایت نکات سئو و ایمنی خوبی داشت!

در مورد سوال دومم اگه در گوگل جستجو کنید آموزش تصویری انتقال سایت از ومپ سرور به هاست وجود داره و خیلی راحت می تونید این کار رو انجام بدید.

لینک به ارسال

ببخشین دوستان اینجا مطرح میکنم من چطور کد فعالسازی فعال کنم الان به برخی قسمتای سایت دسترسی ندارم

لینک به ارسال

سلام .

درود

دوست عزیز بستگی داره شما چه افزونه هایی را برای سایت خود احتیاج داشته باشید . الان افزونه ها برای جوملا 1.7 نیز ترجمه شده اند . اگر نیاز به افزونه خاصی دارید که برای جوملا 1.7 منتشر نشده است می توانید از جوملا 1.5 استفاده نماید .

استفاده از نسخه 1.6 توصیه نمی شود .

جوملا 1.5 هم افزونه های زیادری براش ایجاد شده هم اخرین نسخه جوملا 1.5 از امنیت پایداری یرخوردار است .

بنده خودم برای طراحی از جوملا 1.5 استفاده میکنم .

سوالی بود در خدمتم .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام .

درود

دوست عزیز بستگی داره شما چه افزونه هایی را برای سایت خود احتیاج داشته باشید . الان افزونه ها برای جوملا 1.7 نیز ترجمه شده اند . اگر نیاز به افزونه خاصی دارید که برای جوملا 1.7 منتشر نشده است می توانید از جوملا 1.5 استفاده نماید .

استفاده از نسخه 1.6 توصیه نمی شود .

جوملا 1.5 هم افزونه های زیادری براش ایجاد شده هم اخرین نسخه جوملا 1.5 از امنیت پایداری یرخوردار است .

بنده خودم برای طراحی از جوملا 1.5 استفاده میکنم .

سوالی بود در خدمتم .

موفق باشید

مرسی-اخرین ورزن جوملا 1.5 چی هستش مهندس؟

لینک به ارسال

درود

همان طور که جناب فرحزادیان فرمودند جوملا 1.5.25

در ضمن برای تشکر از دکمه تشکر استفاده نماید .

موفق باشید

لینک به ارسال

الان این ورزن بالاتر هستش؟من از این ورزن استفاده میکنمJoomla_persian-joomfa1.5.3-april-linux.tar

لینک به ارسال

دوستان من جوملا رو تو هاستم نصب کردم میخوام قالب نصب کنم وقتی کلیک نصب میزنم میگه اخطار! - عدم موفقيت در جابجايي فايل

علت چیه؟

لینک به ارسال

درود .

همان طور که جناب فرحزادیان فرمودند اول جستجو بعد هم در تایپیک جدید

اما بنده یک راهنمایی کوچک میکنم

قالب را از سایت جومینا دانلود کردید ؟

اگر از جومینا دانلود کردید باید از حالت فشرده خارج کنید . چون فایل تمپلت و عکس با هم توی پوشه زیپ هست .

متوجه منظور بنده شدید ؟

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

لینک به ارسال

من این قالب خودم درست کردم تو ومپ سرور نصب شد اما تو نصب هاست اررور میده دوستان مشکلم سرچ کردم صفحه ای نیومد میشه لینکشو بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...