رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

خیلی ممنون که دارین برای این افزونه اینقدر زحمت می کشید . اجرتون با حضرت حق .

دو مورد به نظرم خیلی کاربردی باشه :

1 - امکان فروش فایل و یا اتصال این افزونه به افزونه دیگر برای فروش فایل و همینطور محصولات مجازی

2 - امکان ارسال رسید برداخت حتی الامکان به صورت پرینت و یا در قالب PDF

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام آقای حاجی پور ...

اول از همه تشکر میکنم از بابت زحمتی که دارین میکشین و وقتی که دارین صرف نوشتن این برنامه میکنید..

من دو سه مورد به ذهنم رسید :

1 - همونطور که دوستمون

Tick فرمودند امکان فروش محصولات مجازی از قبیل پین کد و اگه بشه لینک دانلود

2 - ارسال مشخصات خرید به ایمیل خریدار ...

*به عنوان مثال برای محصولات مجازی : نام کالا - شماره سفارش و .. ایمیل بشه

* برای محصولات مجازی : اطلاعات محصول از قبیل پین یا لینک دانلود ایمیل بشه

دیگه فکر میکنم که با امکاناتی که خودتون فرمودین این برنامه خیلی کامل بشه

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام :

من این کامپوننت را نصب کردم و مرچنت کد را هم از سایت زرین پال گرفتم ولی زمانیکه روی دکمه پرداخت کلیک می کنم و وارد سایت زرین پال میشه با خطای زیر مواجه می شم.

لطفا راهنمایی فرمایید.

این هم صفحه داخل سایت من، می تونید تست کنید و ببینید.

download.php?imgf=13111747641.jpg

لینک به ارسال

با سلام :

من این کامپوننت را نصب کردم و مرچنت کد را هم از سایت زرین پال گرفتم ولی زمانیکه روی دکمه پرداخت کلیک می کنم و وارد سایت زرین پال میشه با خطای زیر مواجه می شم.

لطفا راهنمایی فرمایید.

این هم صفحه داخل سایت من، می تونید تست کنید و ببینید.

download.php?imgf=13111747641.jpg

سلام من چک کردم مشکلی نداشت احتمالا شما کد رو اشتباه وارد کرده بودید

لینک به ارسال

با سلام : متشکرم که پاسخ دادید!

ولی با توجه به زمان ارسال سوال من فکر کنم که مدت زیادی گذشته و من مشکلم را با مدیر سایت زرین پال حل کردم.

با تشکر از شما

لینک به ارسال

با سلام : متشکرم که پاسخ دادید!

ولی با توجه به زمان ارسال سوال من فکر کنم که مدت زیادی گذشته و من مشکلم را با مدیر سایت زرین پال حل کردم.

با تشکر از شما

دباز هم پوزش بابت دیر پاسخ دادنم کمی درگیر امتحانات بودم و درگیر نسخه بعدی این نرم افزار

امید وارم با ارائه این نسخه بتونم جبران کنم

موفق باشید

منتظر نسخه جدید باشید

لینک به ارسال

سلام آقای حاجی پور

ممنون از افزونه ای که تهیه کردین من بعد دانلود از لینک http://www.jmdownload.ir/download.php?downf=13055488041.zip یکسری مشکل دارم ممنون می شم جواب بدین

با اینکه هر سه مورد(زرین پال وادیتور وپلاگین) رو نصب کردم زمانی که میرم رو قسمت زرین پال (تنظیمات)فقط می تونم مشخصات کالا رو وارد کنم امکاناتی مثل گذاشتن عکس برای کالا یا گزینه افودن به سبد خیرد رونداره ممنون می شم راهنماییم کنید چون خیلی لازمش دارم

با تشکر از زحمات صادقانه شما

لینک به ارسال

با سلام :

شما برای گذاشتن تصویر و یا توضیحات بیشتر باید از منوی مطالب>>مطلب جدید ایجاد کنید.بعد از باز شدن صفحه مطلب جدید در زیر ادیتور گزینه هایی وجود دارد که شما باید گزینه zarinjoomina را انتخاب کنید و کد محصول که در تنظیمات کامپوننت هست را بگذارید(مثلا پیشفرض آن 1 است) و شما می تونی کد کالای خود را در قسمت باز شده بنویسی و روی دکمه ok کلیلک کنی. همچنین برای اضافه کردن عکس و ... و هم مثل گذاشتن مطلب در سایت است و هیچ تفوتی ندارد و شما برای نمایش لینک خرید باید کد مطلب را اضافه کنی!!

همین

download.php?imgf=13136707181.jpg

لینک به ارسال

با سلام :

شما برای گذاشتن تصویر و یا توضیحات بیشتر باید از منوی مطالب>>مطلب جدید ایجاد کنید.بعد از باز شدن صفحه مطلب جدید در زیر ادیتور گزینه هایی وجود دارد که شما باید گزینه zarinjoomina را انتخاب کنید و کد محصول که در تنظیمات کامپوننت هست را بگذارید(مثلا پیشفرض آن 1 است) و شما می تونی کد کالای خود را در قسمت باز شده بنویسی و روی دکمه ok کلیلک کنی. همچنین برای اضافه کردن عکس و ... و هم مثل گذاشتن مطلب در سایت است و هیچ تفوتی ندارد و شما برای نمایش لینک خرید باید کد مطلب را اضافه کنی!!

همین

download.php?imgf=13136707181.jpg

سلام همونطور که دوست عزیزمون گفتم مانند مطالب جوملا است و می تونی داخل مطالب جوملا هر مطلبی هر توضیحی یا هر عکسی بزاری بعد می تونی زیراش با استفاده از کلیدی که در تصویر بالا مشاهده کردید کالا و قیمت رو اضافه کنید با تشکر از دوست عزیز مون kargah بابت توضیحشون

انشا الله اگر خدا بخواد تصمیم گرفتم این افزونه رو هم روی 1.7 منتقل کنم البته با امکانات بیشتر مخصوصا کالاهای مجازی و امکان اتصال به بانک پاسارگاد و پارسیان در اون دیده شده.

این نسخه برای 1.5 تقریبا اماده بود ولی بر ان شدم که هر دو رو باهم بدم موفق باشید

لینک به ارسال

با عرض سلام و احترام خدمت آقای حاجی پور

آقای حاجی پور سیستم جدید کی آماده میشه؟ وقتی دیدم این سیستم رو برای 1.7 هم دارین اماده میکنید خیلی خوشحال شدم چون من میخواستم جوملام رو ارتقا بدم حالا منتظر میمونم که هزمان با ارائه نسخه جدید سیستم شما جوملام رو به 1.7 ارتقا بدم... :heart:

لینک به ارسال

سلام

من هم بابت زحماتی که برای این افزونه می کشید از شما تشکر می کنم.

فقط یک سوال داشتم:

آیا با استفاده از این افزونه این امکان وجود دارد که برای نشان دادن لینک دانلود در یک مطلب از آن استفاده کرد. یعنی لینک دانلود درون مطلب در ازای پرداخت آنلاین نمایش داده شود؟

اگر اطلاعی در این زمینه دارید که می تونه در این زمینه به من کمک کنه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز

قوانین انجمن را راعایت کنید

سوال جدید در تاپیک جدید

این سوالتون رو توی تاپیک جدید مطرح کنید تا جوابتون رو بدم

لینک به ارسال

سلا دوستان ...

آقاي تهراني واقعا از زحماتتان ممنونم مخصوصا زحمات ديگر اعضا.

يك حقيقت رو بگم: وقتي اسم زرين مرين و اينا مياد من صفحه را ميبندم...

ممنون ميشم اگر بتونيد اين كار رو انجام بديد كه ميزون شه

من يك سايت طراحي كردم (جوملا) ولي متاسفانه فروشگاه مناسبي پيدا نكردم براش از ويچرومارت استفاده كردم كه به درد نميخوره... !‌!‌

سايت مذكور

با سپاس فراوان.

لینک به ارسال

با سلام

سلا دوستان ...

آقاي تهراني واقعا از زحماتتان ممنونم مخصوصا زحمات ديگر اعضا.

يك حقيقت رو بگم: وقتي اسم زرين مرين و اينا مياد من صفحه را ميبندم...

ممنون ميشم اگر بتونيد اين كار رو انجام بديد كه ميزون شه

من يك سايت طراحي كردم (جوملا) ولي متاسفانه فروشگاه مناسبي پيدا نكردم براش از ويچرومارت استفاده كردم كه به درد نميخوره... !‌!‌

سايت مذكور

با سپاس فراوان.

دوست عزیز حالا سالا شما چی بود من متوجه نشدم !!

ببندید ... ! ولی متونید بفرمایید چرا ؟

VM بدرد نمیخوره ! ؟ یا شما بلد نیستسد باهاش کار کنید ...؟ بهتر یه سر به فروشگاخ جومینا بزنید .

یا حق

لینک به ارسال

زرين جومينا براي نسخه 1.7 بهينه و بانك هاي پاساركاد و پارسيان نيز افزوده شده و در حال تست مي باشد . اينجاس كه بايد كفت جومينا يك پديده است در دنياي جوملا :D:P

بس همه با هم پديده اي به نام جومينا رو با هم درك خواهيم كرد.:afro::thankyou:

لینک به ارسال

اقای حاجی پور آیا میشه این امکان رو فراهم کنید که برای هر محصول بشه یک لینک خرید پستی هم گذاشت تا یه دکمه خرید پستی هم در کنار دکمه خرید نقدی اضافه بشه؟ این امکان خیلی بدرد کسایی که با شرکت های واسطه پستی کار میکنند میخوره...

یه سوال دیگه ، این افزونه که بزودی منتشر میشه با افزون های سئو جوملا هم سازگاره؟

لینک به ارسال

اقای حاجی پور آیا میشه این امکان رو فراهم کنید که برای هر محصول بشه یک لینک خرید پستی هم گذاشت تا یه دکمه خرید پستی هم در کنار دکمه خرید نقدی اضافه بشه؟ این امکان خیلی بدرد کسایی که با شرکت های واسطه پستی کار میکنند میخوره...

یه سوال دیگه ، این افزونه که بزودی منتشر میشه با افزون های سئو جوملا هم سازگاره؟

با سلام خدمت شما دوست ګرامی

بله می شه این امکان رو فراهم کرد مشکلی از لحاظ پياده سازی وجود نداره اګر شرکت خواصی منظورتون هست می تونم براتون پیاده سازی بکنم

به دلیل اینکه محصول شما درون مطالب جوملا جای داده می شه مشکلی از لحاظ سئو پیش نمی یاد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با عرض سلام

ببخشید لینک دانلود خرابه لطفا یه لینک جدید بزارید ممنونم

لینک به ارسال

سلام

پس چی شد؟ ورژن جدید رو کی برای استفاده قرار میدید؟!

ممنون

لینک به ارسال

سلام

ممنون از زحمتی که کشیدین.

این افزونه با جوملا 1.7 مشکل داره؟ من نتونستم نصبش کنم.

اما برای جوملا 1.5 نصب شد.

آقای حاجی پور عزیز،نسخه جدید با امکاناتی که اینجا گفتین، من جمله مستقل شدن افزونه از زرین پال و .... ، انشالله کی آماده میشه؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان من نصب كردم فقط تنظيمات اضافه شد

چيزي به اديتور اضافه نشد سه تا فايل رو هم نصب كردم:huh:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...