رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

zarrinjoomina.png زرین جومینا افزونه ای است که به کمک آن میتوانید کالاهای متعددی را تعریف نمایید و این کالاها را با مشخصات، در مطالب خود جای دهید . مشتریان برای خرید به سیستم شبکه بانکی شتاب از طریق درگاه زرین پل متصل خواهند شد و میتوانند کالا را آنلاین خریداری نمایند . بدین ترتیب شما میتوانید براحتی یک فروشگاه آنلاین راه اندازی نمایید.

edame.jpg

ن این افزونه و 2 پلاگین همراه آن توسط وحید حاجی پور یکی از اعضای تیم مدیریت جومینا و همچنین مدیر وب سایت برنامه نویسان نوشته شده است . طرز کار این افزونه همانگونه که قبلا ذکر شد بسیار ساده است نکات مهم در طراحی این افزونه این است که شما میتوانیدتخفیفات ، هزینه ارسال ، مالیات ، هزینه تراکنش مالی و .... را در مورد هر کالا محاسبه نمایید

از خصوصیات منحصر به فرد این افزونه این است که علاوه بر کامل بودن آن خود جوملا شما را تبدیل به یک فروشگاه با امکان پرداخت آنلاین مینماید بدین ترتیب قادر خواهید بود تا از تمامی افزونه های جوملا از جمله اسلاید شو ها در سایت خود برای نمایش محصولات استفاده نمایید .

این افزونه محصول درخور توجهی است که بسیار هم ارزشمند است ، از آنجایی که تیم جومینا رسالت توسعه برای خود قائل است برای راحتی مدیران وب سایت های جوملایی و همچنین توسعه داد و ستد اینترنتی ، آن را به رایگان برای عموم منتشر نموده است . این افزونه حاصل تلاش سخت و کار مداوم وحید حاجی پور است که انصافا خسته نباشید و تشکر ویژه ای را میطلبد .

تیم جومینا

لینک دانلود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی تنظیمات نوشته کد 36 رقمی زرین پل را وارد کنید ، کد زرین پل که 36 رقم نیست

کد را هم که وارد میکنی درست عمل نمی کنه

یک مورد دیگه هم اینکه در جوملا 1.6 نصب نمی شه

در کل متشکر

لینک به ارسال

سلام

با تشکر از شما

اگر این ماژول ها و کامپوننت ها با پرداخت اینترنتی بانک ها مستقیما کار می کرد بسیار جذاب تر و بهتر بود

استفاده از زرین پل برای شرکت های معتبر شاید جالب نباشد

اگر می شود به فکر بهینه سازی برای درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان نیز باشید

از شما بسیار متشکرم

لینک به ارسال

به نظر من میشه این کامپونت رو به این روش کامل تر کرد :

1 - فروش محصولات مجازی (لینک دانلود - کارت شارژ)

2 - پرداخت مستقیم به وسیله بانک های سامان - پاسارگاد - پارسیان - ملت (که طی تحقیق این بنده حقیر این بانک ها بیشترین درگاه های ایترنتی رو دارند)

لینک به ارسال

آی آی حرف دلمو گفتی بخدا ،هر وقت پستی از زرین پال میشه من هم این حرفو میزنم :D ، بخدا خیلی از کاربرا واسشون مبهمه این زرین پال ، اصلا قابل مقایسه با درگاه بانک ها نیست،باور کنین راس میگم

اما واقعا از آقای حاجی پور و آقای تهرانی نهایت تشکرو بابت معرفی و ساخت این افزونه فوق العاده را دارم...:thankyou:

لینک به ارسال

توی تنظیمات نوشته کد 36 رقمی زرین پل را وارد کنید ، کد زرین پل که 36 رقم نیست

کد را هم که وارد میکنی درست عمل نمی کنه

یک مورد دیگه هم اینکه در جوملا 1.6 نصب نمی شه

در کل متشکر

سلام خدمت شما دوست عزیز خدمت شما عرض کنم که این کدی که بنده گفتم کد آسان پرداخت نیست . شما بعد از وارد شدن به حساب کاربری در زرین پال از طریق درخواست درگاه پرداخت می تونید می تونید این کد 36 رقمی رو دریافت کنید موفق باشید

سلام

با تشکر از شما

اگر این ماژول ها و کامپوننت ها با پرداخت اینترنتی بانک ها مستقیما کار می کرد بسیار جذاب تر و بهتر بود

اگر می شود به فکر بهینه سازی برای درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان نیز باشید

از شما بسیار متشکرم

سلام در حال بررسی بانک دیگری هستیم که از جمله اونها می تونم بانک پاسارگاد و بانک سامان رو نام ببرم

د رحال انجام این پروژه ها هستیم.

این کامپوننت به این دلیل برای زرین پال نوشته شد که کاغذ بازی ها ی اداری نداره و برای کاربر های عادی خیلی ساده است و می تونند پرداخت آنلاین رو داخل سایت ها شون به راحتی انجام بدن.

موفق باشید

آی آی حرف دلمو گفتی بخدا ،هر وقت پستی از زرین پال میشه من هم این حرفو میزنم :D ، بخدا خیلی از کاربرا واسشون مبهمه این زرین پال ، اصلا قابل مقایسه با درگاه بانک ها نیست،باور کنین راس میگم

اما واقعا از آقای حاجی پور و آقای تهرانی نهایت تشکرو بابت معرفی و ساخت این افزونه فوق العاده را دارم...:thankyou:

aminweb عزیز حتما به بانک های دیگه هم فکر می کنیم .

موفق باشید .

دوستان اگر پیشنهادی در این رابطه و برای ارتقا کامپوننت یا پلاگین دارید می تونید در اینجا مطرح کیند تا بررسی بشه و به ورژن جدید اضافه بشه

این نرم افزار هیچ گونه کپی برداری از نرم افزار های مشابه ندارد تغییر و افزودن درون این کامپوننت برای اینجانت هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کند و در صورتی که نظرات مثبت ارزیابی شوند در نسخه ای که در حال اماده سازی آن هستیم اعمال خواهند شد

در نسخه جدید امکان انتخاب بانک ها برای پرداخت توسط کاربر وجود دارد و بانک پاسارگاد به این نسخه افزوده خواهد شد

لینک به ارسال

با جوملا 1.6.2 سازگار نيست. فايل com_zarrinjoomina با خطاي نصب رو به رو ميشه.

به هر حال تشكر از زحمتي كه كشيديد.

سلام دوست عزیز این کامپوننت برای ورژن 1.5 نوشته شده از اونجا که هنوز خیلی از سایت های داخلی از 1.5 استفاده می کنند بر روی 1.5 تمرکز کردیم

البته روی 1.6 هم در حال بررسی هستیم انشا الله نسخه بعدی هم روی 1.6 و هم روی 1.5 البته راجع 1.6 نمی تونم قولی بدم چون نحوه نوشتن کد در 1.6 یکم تفاوت داره ولی دور از دسترس نیست .

در خدمت شما هستیم .

لینک به ارسال

آقای حاجی پور پیشنهاد منو خوندین؟

2 - پرداخت مستقیم به وسیله بانک های سامان - پاسارگاد - پارسیان - ملت (که طی تحقیق این بنده حقیر این بانک ها بیشترین درگاه های ایترنتی رو دارند)

من میگم با اساتید دیگه هماهنگ کنید برای نسخه 1.6 هم سازگار بشه ورژن بعدی این برنامه .

لینک به ارسال

آقای حاجی پور پیشنهاد منو خوندین؟

من میگم با اساتید دیگه هماهنگ کنید برای نسخه 1.6 هم سازگار بشه ورژن بعدی این برنامه .

سلام بله دوست گرامی نظر شما رو هم مظالعه کردیم در پست قبلی هم خدمت شما عرض کردم

اگر دوستان برای نوشتن کامپوننت در 1.6 اطلاعاتی داشتن حتما این کار انجام خواهد شد ولی سعی می کنم خودم این کار رو انجام بدم تا بر داشته هایی که فکر می کنم در دنیای جوملا ناچیز هست کمی بیافزایم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

از شما متشکرم

1. بهترین درگاه پرداخت آنلاین به ترتیب کیفیت : پارسیان ، ملت ، سامان ، پاسارگاد می باشد

2. اگر می شود سیتمی اضافه نمایید تا پس از سفارش کالا و یا خرید توسط کاربر یک پیامک به کاربر و یا همان مشتری ارسال شود ( این کار از طریق اتصال api و وب سرویس مقدور نمایید و پارامتر ها هم باز بزارید تا خود کاربر با توجه به شرکت ارائه دهنده پارامتر ها را درج کند)

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

سیستم فروش کالای دیجیتالی مثل سریال نرم افزار هم داره؟:1:

سلام دوست عزیز بخشی هم که شما فرمودید جزء کالاهای مجازی محسوب میشه و هنوز به سیستم افزوده نشده که در تلاش هستیم این بخش رو هم به کامپوننت اضافه کنیم .

البته تمامی نظراتی که در این تاپیک داده شده تا انجایی که امکان دارد بر روی ورژن بعدی کامپوننت اعمال خواهد شد .

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان

اين امكانات اضافه بشه خوبه :

براي مشاغلي كه قيمت ها روزانه يا زود به زود تغيير مي كنند سيستم اكسپورت و ايمپورت اطلاعات براي نرم افزار اكسل طراحي بشه كه بشه به راحتي اطلاعات قيمت را روزانه و با حجم بالا تغيير داد

اگر سيستم سبد خريد نيز باشه ديگه معركه ميشه

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان

اين امكانات اضافه بشه خوبه :

براي مشاغلي كه قيمت ها روزانه يا زود به زود تغيير مي كنند سيستم اكسپورت و ايمپورت اطلاعات براي نرم افزار اكسل طراحي بشه كه بشه به راحتي اطلاعات قيمت را روزانه و با حجم بالا تغيير داد

اگر سيستم سبد خريد نيز باشه ديگه معركه ميشه

سلام دوست عزیز این پیشنهاد رو هم در نظر می گیریم .

سبد خرید هم در حال بررسی هست اش انشا الله اون رو هم اضافه خواهیم کرد .

تا ورژن 2 سعی می شه این امکانات به نحو مطلوبی افزوده بشه و این نیازمند زمان و پیشنهادات و نظرات شما دوستان هست اش.

موفق باشید .

لینک به ارسال

سلام بر شما

دوستان یکی از پلاگین ها ی این کامپوننت با اسلاید شو ها مشکل داشت و زمانی که استفاده می شد ماژل اسلاید شو از کار می افتاد که این مشکل ر رفع شد.

نام این پلاگین content zarinjoomina می باشد .

می تونید از لینک زیر دریافت کنید.

دریافت فایل

لینک به ارسال

سلاممم ..:heart:

آقای حاجی پور من یک پیشنهاد دیگه هم دارم ...

یک قسمت اضافه بشه که کاربر هر خریدی که میکنه اونجا ثبت بشه و آرشیو بشه و خود کاربر هم بتونه به آرشیو خرید هایی که کرده وارد بشه (مثل یک منو باشه)

با این کار کاربران میتونن ببینن که فلان تاریخ چه محصولی خریدن .. و میشه پیشرفته تر کردش و برای محصولات مجازی کاربر ببینه که محصول مجازی که خریده حالا اعم از کد شارژ یا لینک دانلود چه چیزی بوده..

لینک به ارسال

با عرض سلام

آقای حاجی پور ورژن جدید در چه مرحله هست؟ چند درصد پیشرفت کار داشته و تا الان چه چیزهایی بهش اضافه شده؟

با تشکر:thankyou:

لینک به ارسال

با عرض سلام

آقای حاجی پور ورژن جدید در چه مرحله هست؟ چند درصد پیشرفت کار داشته و تا الان چه چیزهایی بهش اضافه شده؟

با تشکر:thankyou:

سلام دوست عزیز من درگیر امتحانات دانشگاه بودم و پروژه خیلی پیشرفت نداشته است ولی بعدا ز30 ام روی دو پروژه ای که در دست دارم کار می کنم که یکی از این پروژه ها زرین جومینا است . امید وارم تا اوایل تیر ماه به اتمام برسد .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام من بالای سایتم قبل از متن ها این رو می نویسه

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/zarmehro/public_html/plugins/content/zarinjoomina.php on line 229

اگر میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

نمايش پيام هاي خطا در تنظيمات php بايد غير فعال باشد و اين گزينه در هنگام نصب جوملا به شما توصيه شده است.در اين مورد در انجمن راهكار ارائه شده و اگر موثر نبود بايد با مدير هاست تماس بگيريد!

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت آقای حاجی پور

آقای حاجی پور پروسه برنامه تا چند درصد طی شده؟

راستی در مورد اینکه حالا که قرار شده محصولات مجازی مثل کد و پین هم فروخته بشه امنیت سیستم باید بالا بره ... البته باز استفاده از هاست های معتبر شرط اوله اما امنیت سیستم هم باید بالا باشه..

راستی من با بانک پاسارگاد قرارداد دارم ... اگه خواستین با این بانک مچ کنید میتونید توی هاست من تست کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوستان .

کلیه مواردی که دوستان در بالا ذکر کردن به صورت زیر جمع بندی شد و در حال انجام می باشد .

در صورتی که نظر خاصی دارید و در موارد زیر ذکر نشده است لطفا بفرمایید تا بررسی شود.

1- تغییر بانک یا نهاد عامل از زرین پال به بانک پارسیان و بانک پاسارگاد(بانک ملت سامان اقتصاد نوین ملی در حال بررسی)

2-امکان انتخاب بانک برای پرداخت توسط مشتری

3- ارسال پیامک به مشتری بعد از خرید کالا

4- افزودن سبد خرید

5- نگهداری اطلاعات و کالاهای خریداری شده به همراه مشخصات و در دسترس بودن در بخش مدیریت

6-طراحی صفحه بازگشت به سایت برای پر کردن اطلاعات مشتری و ارسال به سایت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...