رفتن به مطلب
  • 0
mrl

خطا در نمایش سایت

سوال

با سلام

من سایتم با آدرس  www.micronic-co.com را دو سال پیش با کمک انجمن جومینا آپلود کردم و تا یک ماه پیش مشکلی نداشت اما یک ماه پیش پارس دیتا تغییراتی در کنترل پنل ایجاد کرد که سایت بسته شد پشتیبانی سایت می گوید خطا مربوط به کم بودن یک جدول در سایت است اما من وقتی کل دیتابیسم را پاک کردم باز هم پیام خطا همین بود.

http://www.micronic-co.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
7 ساعت قبل, mrl گفت:

با سلام

من سایتم با آدرس  www.micronic-co.com را دو سال پیش با کمک انجمن جومینا آپلود کردم و تا یک ماه پیش مشکلی نداشت اما یک ماه پیش پارس دیتا تغییراتی در کنترل پنل ایجاد کرد که سایت بسته شد پشتیبانی سایت می گوید خطا مربوط به کم بودن یک جدول در سایت است اما من وقتی کل دیتابیسم را پاک کردم باز هم پیام خطا همین بود.

http://www.micronic-co.com

سلام
دوست عزیز بک آپ از سایتتان ندارید؟ اگر دارید بک آپ برگردانید.

پیغام خطا میگه که این جدول ueum3_viewlevels یا ستونهایی از این جدول دچار مشکل شده است. می توانید حتی از یک جوملای خام هم این جداول را اکسپورت و سپس در دیتابیس سایتتان ایمپورت کنید.

***** توجه قبل از هر اقدامی از سایتتان بک اپ گیری کنید.
اگر هم دوست داشتید یوزرنیم و پسورد هاست و یوزرنیم پسورد مدیریت جوملا را برام پیغام خصوصی بفرستید تا شخصاً بررسی کنم( البته بنده عضوی از جومینا نیستم و فقط در این انجمن شاگردی می کنم )

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...