رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید. واقعا خیلی فوریه و باید سایت رو تحویل بدم لطفا راهنمایی بفرمایید.

1- میخواستم بدونم آیا جوملا 3.7.2 با ویرچومارت 3.0.18 سازگاری داره؟

2- من جدیدا یه سایت 2زبانه طراحی کردم همراه با فروشگاه ولی متاسفانه الان متوجهه شدم که کاربر نمیتونه ثبت نام کنه! با اینکه من تنظیمات رو طوری تنظیم کردم که برای پرداخت نیازی به ثبت نام نباشه!!

3- حتی وقتی کاربر میخواد ثبت نام کنه از طریق فرم خود ویرچومارت، اطلاعات رو وارد میکنه ولی میره صفحه لاگین و میگه که باید اول لاگین بشه! مثل اینکه ثبت نام جوملا و ویرچومارت به هم وصل نیستن!

4- کسی هم که از طریق جوملا ثبت نام میکنه باز نمیتونه از فرم ویرچومارت آدرس و مشخصاتشو ذخیره کنه... هنگام زدن دکمه ذخیره به صفحه اصلی سایت منتقل میشه و یه هشدار نشون میده که شما دسترسی ندارید!

نکته: وقتی اولیه همین سایت رو که تو لوکال wampserver کار کرده بودم همین الان تست کردم هم کاربر میتونه ثبت نام کنه هم ادرس و مشخصاتشو ذخیره کنه :mellow:

میشه لطفا راهنمایی کنین؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
19 minutes قبل , deletanha7 گفت:

با سلام و خسته نباشید. واقعا خیلی فوریه و باید سایت رو تحویل بدم لطفا راهنمایی بفرمایید.

1- میخواستم بدونم آیا جوملا 3.7.2 با ویرچومارت 3.0.18 سازگاری داره؟

2- من جدیدا یه سایت 2زبانه طراحی کردم همراه با فروشگاه ولی متاسفانه الان متوجهه شدم که کاربر نمیتونه ثبت نام کنه! با اینکه من تنظیمات رو طوری تنظیم کردم که برای پرداخت نیازی به ثبت نام نباشه!!

3- حتی وقتی کاربر میخواد ثبت نام کنه از طریق فرم خود ویرچومارت، اطلاعات رو وارد میکنه ولی میره صفحه لاگین و میگه که باید اول لاگین بشه! مثل اینکه ثبت نام جوملا و ویرچومارت به هم وصل نیستن!

4- کسی هم که از طریق جوملا ثبت نام میکنه باز نمیتونه از فرم ویرچومارت آدرس و مشخصاتشو ذخیره کنه... هنگام زدن دکمه ذخیره به صفحه اصلی سایت منتقل میشه و یه هشدار نشون میده که شما دسترسی ندارید!

نکته: وقتی اولیه همین سایت رو که تو لوکال wampserver کار کرده بودم همین الان تست کردم هم کاربر میتونه ثبت نام کنه هم ادرس و مشخصاتشو ذخیره کنه :mellow:

میشه لطفا راهنمایی کنین؟؟

سلام
دوست عزیز فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشد و باید با هم سازگار باشند.

می تونید از پروژه تون یک کپی بگیرید و در آن کپی از آخرین نسخه ویرچومارت استفاده کنید و ببینید آیا با آپدیت ویرچومارت به آخرین نسخه ، مشکل حل میشه.

مثلاً قبلاً هم یک تاپیک بود که مشگل درگاه زرین پال با ویرچومارت بود که بنده آخرین نسخه جوملا که در اون لحظه 3.7.3 بود با آخرین نسخه ویرچومارت در آن لحظه که 3.2.2 بود امتحان کردم و پلاگین پرداخت سالم بود به آخر تاپیک زیر نگاه کنید عکس ها و اسکرین شاتها را نیز قرار دادم
http://forum.joomina.ir/topic/33493-عملکرد-زرین-پال/#comment-153926

ویرایش شده توسط bashka

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...