رفتن به مطلب
rbm

آپدیت نشدن جوملا

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

نسخه فعلی جوملای من 3.6.4 هستش و الان که میخوام به 3.7.3 آپدیت کنم نمیشه! روی حالت دانلود خودکار (بروز رسانی زنده)یهو میره یه سفید و ارور Token میده

وقتی به صورت دستی(آپلود و بروز رسانی) اون پکیج آپدیت (از خود جوملا گرفتم) رو آپلود میکنم بعد از آپلود شدن بدون هیچ پیغامی میره صفحه اصلی و آپدیت نمیشه!

** آکیبا بک آپ نصب دارم و قبل از هر بروز رسانی زنده خودکار بک آپ میگیره و بعد از تکمیل فرایند ارور Tokken میده !

ویرایش شده توسط rbm

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
15 ساعت قبل, rbm گفت:

سلام

نسخه فعلی جوملای من 3.6.4 هستش و الان که میخوام به 3.7.3 آپدیت کنم نمیشه! روی حالت دانلود خودکار (بروز رسانی زنده)یهو میره یه سفید و ارور Token میده

وقتی به صورت دستی(آپلود و بروز رسانی) اون پکیج آپدیت (از خود جوملا گرفتم) رو آپلود میکنم بعد از آپلود شدن بدون هیچ پیغامی میره صفحه اصلی و آپدیت نمیشه!

** آکیبا بک آپ نصب دارم و قبل از هر بروز رسانی زنده خودکار بک آپ میگیره و بعد از تکمیل فرایند ارور Tokken میده !

سلام

دوست عزیز قبل از آپدیت
1- بک آپ یادت نره ( بک را از طریق هاست انجام دهید و با آکیبا بک آپ فعلاً کاری نداشته باشید )
2- کارهای زیر را انجام بده

system->global chek in

برای اصلاح جداولی که نشان می دهد
--------------------------------------------

system->clear cache
برای پاک کردن کش جوملا
-----------------------------------------

system->clearexpired cache
برای حذف موارد باطل شده

Extensions->Manage->Database
دکمه Fix
برای تعمیر دیتابیس
---------------------------------------
 موارد بالا را انجام دهید تا اگر جداولی از دیتابیس جوملا نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشه تعمیر بشه همچنین کش جوملا و موارد باطل شده حذف بشه. از مدیریت جوملا logout شوید. در نهایت کش مرورگرتان را خالی کنید.حالا وارد مدیریت جوملا شوید . اگر لازم شد موارد بالا را از نو انجام دهید تا اصلاحات جوملا کامل انجام شود. وقتی کا اشکالات جوملای فعلی شما برطرف شد آنوقت اقدام به آپدیت کنید.

لینک به ارسال
11 ساعت قبل, bashka گفت:

سلام

دوست عزیز قبل از آپدیت
1- بک آپ یادت نره ( بک را از طریق هاست انجام دهید و با آکیبا بک آپ فعلاً کاری نداشته باشید )
2- کارهای زیر را انجام بده

system->global chek in

برای اصلاح جداولی که نشان می دهد

system->clear cache
برای پاک کردن کش جوملا
-----------------------------------------

system->clearexpired cache
برای حذف موارد باطل شده

Extensions->Manage->Database
دکمه Fix
برای تعمیر دیتابیس
---------------------------------------
 موارد بالا را انجام دهید تا اگر جداولی از دیتابیس جوملا نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشه تعمیر بشه همچنین کش جوملا و موارد باطل شده حذف بشه. از مدیریت جوملا logout شوید. در نهایت کش مرورگرتان را خالی کنید.حالا وارد مدیریت جوملا شوید . اگر لازم شد موارد بالا را از نو انجام دهید تا اصلاحات جوملا کامل انجام شود. وقتی کا اشکالات جوملای فعلی شما برطرف شد آنوقت اقدام به آپدیت کنید.

تمام موارد رو انجام دادم - دیتا بیس سالمه

کش ندارم 

بازهم همون مشکل هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...