رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یک سایتی دارم. می  خوام داخلش یک سری ویدئو بزارم. اما این ویدئو ها به دو دسته تقسیم میشن . رایگان و پولی.

بعد میخوام واسه بازدیدکنندگان بخش vip باز کنم که کسانی که حساب کاربری درست میکنن و مبلغ فلان تومن به حساب میریزن اعتبار بده. تا بتونن

ویدیو های پولی رو باز کنن و مشاهده کنن. و اون مبلغ از حسابشون کم بشه. و ...

مثل خیلی از کارهای مشابهی که در سایت های دیگر میکنن واسه بازکردن حساب و دانلود و.... با این تفاوت که کاربرانی عضو شدن می تونن ویدئو های پولی رو مشاهده یا دانلود کنند.

ضمنا اینو بگم ، مثل این سایت های دانلود سریال و فیلم و ... نمیخوام باشه ها .   ویدئو هایی که من میخوام بزارم تقریبا مثل یوتیوب یا آپارات یک سری ویدئو هست که کاربران میتونن راحت سرچ کنن. ویدیئو کلیپ ها رو مشاهده کنند از توی خود سایت، فقط تفاوتش اینکه یک سری از اونا قفل هستن و فقط برای اعضایی که حساب باز کردن ، اجرا میشه و با اجرای هرکدوم از اونا مبلغش از حسابشون کم میشه.

باید چیکار کنم ؟ بهترین راه چیه ؟ آیا افزونه ای برای اینکار هست ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای سیستم خرید اشتراک بهترین گزینه کامپوننت rsmembership هست.

میشه این کامپوننت رو به یک کامپوننت سرویس ویدیو متصل کرد.

صبرکنید اگر راهی راحت تر به ذهنم رسید یا همچین قابلیتی قبلا نوشته شده بود همینجا راه حل رو ارائه میدم.

ضمنا منتظر نظرات دیگر دوستان نیز باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...