رفتن به مطلب
shahriarr

ساخت سایت تقریبا فروشگاهی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
از وقتی اومدم تو کارای جوملا مخصوصا 25.png25.png متوجه شدم که بهترین سی ام اسی هست که میشه همه کار باش کرد
تصمیم به زدن یک سایت فروشگاهی ساده کردم
یه بسته نصبی خوب هست سادس فقط یک سوال اینجا مطرحه
در این بسته یه نوار منو بالاس یک اسلایدر خوب زیرش که مشکلی نیست زیرش سه تا باکس داره که از طریق ماژول ها مدریت میشه که تنها اسمیم توش بود ماژول HTML سفارشی هستش.برای اون سه تا باکس سه تا ماژول به کار رفته که هر ماژول مخصوص یک باکس هست
حالا من میخوام 20 تا از اون ماژول تکثیر کنم بیاد زیر هم که دقیق مثله فروشگاه میشه ولی امکانات یک فروشگاه رو نداره منم همینو میخوام
حالا سوال اینه محصولی که تو یک ماژول ثبت میشه آیا در جستجوی گوگل میارش یا نه؟اصلا میشه بهینش کرد یا نه

از اینا بگذریم من یه چیز اینجوری میخوام:

f50a4cce4bf71796dc9849d40515fafa67c13716

در عکس فوتر وجود ندارد-ولی یه فوتر ساده که چنتا لینک داشته باشه خوب میشه

یه بسته نصبی یا چیزی مشابه به این اگه سراغ دارید معرفی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

سوال سئو : در گوگل ایندکس می شود ولی نه به عنوان یک مطلب جدا

اگر قالبی شبیه به نمونه می خواهید سری به جومینا مارکت بزنید

لینک به ارسال

یه سری به صفحه ای که لینک میدم بزنید اکثر وب سایت های فروشگاهی رو توی این مجموعه ذخیره میکنیم.

http://www.joominamarket.com/ready-websites/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C.html

موفق باشید

لینک به ارسال

درود بر شما

سوال سئو : در گوگل ایندکس می شود ولی نه به عنوان یک مطلب جدا

اگر قالبی شبیه به نمونه می خواهید سری به جومینا مارکت بزنید

پس اگه من در زمان x مطلب xx را منشر کنم در ماژول در زمان y مطلب xx در جستجوی گوکل دیده میشود

یه سری به صفحه ای که لینک میدم بزنید اکثر وب سایت های فروشگاهی رو توی این مجموعه ذخیره میکنیم.

http://www.joominamarket.com/ready-websites/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C.html

موفق باشید

رایگان باشه دوست عزیز

لینک به ارسال

دوست عزیز من تنها میتونم بهتون پیشنهاد کنم که به قالب های رایگان موجود در جومینا مراجعه کنید در غیر این صورت از قالب های جومینامارکت استفاده کنید.

پیشنهاد دیگری نمیتونم بهتون بکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...