رفتن به مطلب
magicgfx

برداشتن رد پای جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخواستم بدونم چطور میتونیم کاری کنیم که وپالایزر نتونه متوجه بشه که ما از جوملا استفاده کردیم ؟

یا نرم افزارهایی که متوجه میشن از چه سی ام اس استفاده شده

اولین دلیلش اینه که هکر به سادگی متوجه نشه جوملا است

دوم اینکه افراد غیر متخصص در ارتباط با جوملا نظریه پردازی نکنن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

به تالار جومینا خوش آمدید

ببینید اینکه افرادی از خدا بی خبر بیان و در باره جوملا نظر بدن (اکثرا تخریب) فکر کنم بد نباشه چون قدرت جوملا رو نشون میده که این همه دشمن داره.

حال اگر شما بخواین این مورد را حلا حذف کنید فکر نکنم کاملا بتونید. زیرا افراد با تجربه خیلی راحت می تونند دریابند که این سایت با جوملاست

از روی کد نویسی ,نام افزونه ها , نحوه لینک دهی , ادرس دهی پوشه ها و ...

متسفانه نحوه کارایی وبالایزر رو نمیدونم که چطور متوجه میشه که بتونم کمک تان کنم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بلی

ولی نظر من اینه که یه قالب نصب کنید برای مدیریت و همچنین آدرس پوشه مدیریت رو تغییر بدید

این مورد از یافتن پوشه مدیریت جلوگیری تا درصد بالایی می کنه

مثلا میتونید کاری کنید وقتی فردی وارد پوشه admin123 سایت شد administrator داخل پوشه admin123 نمایش داده بشه ولی وقتی پوشه Administrator رو وارد کرد وارد صفحه 404 سایت بشه.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

درود بر شما

به تالار جومینا خوش آمدید

ببینید اینکه افرادی از خدا بی خبر بیان و در باره جوملا نظر بدن (اکثرا تخریب) فکر کنم بد نباشه چون قدرت جوملا رو نشون میده که این همه دشمن داره.

حال اگر شما بخواین این مورد را حلا حذف کنید فکر نکنم کاملا بتونید. زیرا افراد با تجربه خیلی راحت می تونند دریابند که این سایت با جوملاست

از روی کد نویسی ,نام افزونه ها , نحوه لینک دهی , ادرس دهی پوشه ها و ...

متسفانه نحوه کارایی وبالایزر رو نمیدونم که چطور متوجه میشه که بتونم کمک تان کنم

محمد جان ممنون از پاسخ شما

مشکل بزرگ ما الان به شکلی شده که در طول امسال دو بار این موضوع برای ما اتفاق افتاده که افراد غیر متخصص فقط با دونستن اینکه سایت با جوملا طراحی شده سایت رو کم ارزش جلوه میدهند ومشتری تصور میکنه سرش کلاه رفته و ...

به طور مثال ما سایتی را برای یک موسسه طراحی نمودیم و حدود 8ماه طول کشید چون فوق العاده مطالب زیادی داشت و فرم های آنلاینی آن بیش از 80 فرم که هر فرم بیش از 20 فیلد داشت و فرم ها همه با هم متفاوت و قیمتهای مختلف و کد رهگیری.

حال تصور کنید به مشتری گفته شده سایت شما 200هزار تومان بیشتر نمی ارزه.

بیش از 200 محصول و مطلب مشتری گذاشته شده و همچنین کلی کارهای گرافیکی بر روی عکس های مشتری انجام شده.

لینک به ارسال

بلی

ولی نظر من اینه که یه قالب نصب کنید برای مدیریت و همچنین آدرس پوشه مدیریت رو تغییر بدید

این مورد از یافتن پوشه مدیریت جلوگیری تا درصد بالایی می کنه

مثلا میتونید کاری کنید وقتی فردی وارد پوشه admin123 سایت شد administrator داخل پوشه admin123 نمایش داده بشه ولی وقتی پوشه Administrator رو وارد کرد وارد صفحه 404 سایت بشه.

رضا جان ممنون از پاسخ شما

آدرس ادمین بر روی طراحی های انجام شده همه تعویض شده و پوسه ادمین نیز عوض میشه.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

به دیدگاه من یکی از کارهایی که بسیار با اهمیته که در بیشتر Security Checklist  های جوملا گفته شده پاک کردن Meta tag  جوملاست .
از دید موتورهای جستجو هم بهتر پنهان میشه، (جستجوی هکرها و برنامه های ه-ک ).

<meta name="generator" content="Joomla! - Open Source Content Management" />

افزونه مناسب این کار هم .
ByeByeGenerator
تا جایی که یادم هست RSfirewall  هم این گزینه رو داشت.

درباره ی این هم :

مشکل بزرگ ما الان به شکلی شده که در طول امسال دو بار این موضوع برای ما اتفاق افتاده که افراد غیر متخصص فقط با دونستن اینکه سایت با جوملا طراحی شده سایت رو کم ارزش جلوه میدهند ومشتری تصور میکنه سرش کلاه رفته و ...

به طور مثال ما سایتی را برای یک موسسه طراحی نمودیم و حدود 8ماه طول کشید چون فوق العاده مطالب زیادی داشت و فرم های آنلاینی آن بیش از 80 فرم که هر فرم بیش از 20 فیلد داشت و فرم ها همه با هم متفاوت و قیمتهای مختلف و کد رهگیری.

حال تصور کنید به مشتری گفته شده سایت شما 200هزار تومان بیشتر نمی ارزه.

بیش از 200 محصول و مطلب مشتری گذاشته شده و همچنین کلی کارهای گرافیکی بر روی عکس های مشتری انجام شده.

پیشنهاد می کنم این پست رو ببینید

http://forum.joomina.ir/topic/24882-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86/

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

به دیدگاه من یکی از کارهایی که بسیار با اهمیته و در بیشتر Security Checklist  های جوملا گفته شده پاک کردن Meta tag  جوملاست .

از دید موتورهای جستجو هم بهتر پنهان میشه، (جستجوی ه-ک رها و برنامه های ه-ک ).

<meta name="generator" content="Joomla! - Open Source Content Management" />

افزونه مناسب این کار هم .

ByeByeGenerator

تا جایی که یادم هست RSfirewall  هم این گزینه رو داشت.

درباره ی این هم :

پیشنهاد می کنم این پست رو ببینید

http://forum.joomina.ir/topic/24882-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86/

ممنون تیرداد جان

این متا تگ که فرمودید در کدام فایل یا فایل ها موجود است ؟

لینک به ارسال

ممنون تیرداد جان

این متا تگ که فرمودید در کدام فایل یا فایل ها موجود است ؟

افزونه ای که گفتم را به کار بگیرید

یا  پرونده index.php  در پوسته جوملا را ویرایش کنید و این Code را در Head Tag  بگذارید

<?php $this->setGenerator('Place your replacement text here'); ?>

لینک به ارسال

یه سری افراد میان پوشه های کامپوننت و .... رو تست میکنند

داخل اینها فایل index.html وجود داره اولا که صفحه 404 رو اختصاصی کنید دوما این فایل رو ظاهرشو دقیقا مانند اونا قرار بدید.

لینک به ارسال

آیا کسی از دوستان راهکاری داره که وپالایزر آیکن جوملا رو نشون نده ؟

الان سایت هایی شبیه

www.rahnama.com

جوملایی هستند ولی وپالایزر نشون نمیده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...