رفتن به مطلب
payamak

آیا فقط یک راه برای ارسال مطالب در جوملا وجود دارد؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم...

آیا فقط یک راه برای ارسال مطالب در جوملا وجود دارد..

همانطور که میدونید برای ارسال مطلب برای یک مجموعه باید ابتداــ 1 مدیریت مطالب 2 جدید 3 انتخاب گزینه مطالب. انتخاب عنوان..... و مراحل بعد تا یک مطلب ارسال بشه...

من بخاطر نوع وبسایتم هر روز باید مطالب زیادی رو ارسال کن..

آیا راه آسانتری وجود داره برای ارسال مطالب/

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله.. فقط میخوام مطلب رو ارسال کنم.. عنوان رو زیاد لازم ندارم چون مجموعه مطالب و منو ها ایجاد شده .... .. همینطور که عرض کردم در روز مطالب زیادی رو باید ارسال کنم.. و جون از قبل همه مجموعه مطالب و منو ها ایجاد شده من فقط باید مطلب رو ارسال کنم ،

با تشکر

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دعوا ممنوع هست من تا الان بیرون بودم دعای عرفه و ... . و برای فردا میخوام این چیزی که میخواین رو بنویسم.

حق با آقای منتظری هست شما نباید تاپیک ها روبالا بیارید صبر کنید تا خودم بیام بهتره از پیام خصوصی استفاده کنید تو اینجورموارد.

تمام پست ها مخفی شد.

در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد.

در ضمن کمی صبور باشید.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

با سلام و تبریک به کاربران و مدیریت سایت جومینا 

به عرض کاربر محترم سوال کننده می رسانم که خیر تنها یک راه برای ورود مطالب جوملا وجود ندارد بلکه چندین راه است که یکی از آنها ورود به بک اند سایت  یعنی ورود به ادمین سایت و ارائه مطالب است . راه بعدی ورود از طریق فرانت اند سایت است که اگر به کاربری بخواهیم تنها دسترسی ارسال مطالب به سایت بدهیم باید از طریق فرانت اند وارد شود و مطلب بگذارد . راه بعدی ورود انبوه مطالب توسط کامپوننتهای آن می باشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...