رفتن به مطلب
personable

آموزش هاست ویندوز

پست های پیشنهاد شده

درود

لطفا اگر امکان دارد و البته اگر موجود باشد ! آموزشی در رابطه با معرفی و نحوه کارکرد گزینه ها و تب ها در هاست ویندوز را ارائه دهید .

تنها مرجعی که یک دانشنامه در این رابطه دارد ای ران ها,ست است ، که آن جا هم کامل توضیح داده نشده .

لطفا اگر کسی آموزشی دارد نحوه دسترسی به ان را در اینجا مطرح نماید , فارسی یا زبان اصلی هر کدام باشد خوب است .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من تاحالا باهاش کار نکردم ولی الان یه سرچی توی گوگل زدم چندتایی وب سایت رو مشاهده کردم و آموزش های جامعی هم داشتند یه بار دیگه با چندین کلمات کلیدی متفاوت سرچ کنید مطمئنا به نتیجه کاملی و مطلوبی می رسید

لینک به ارسال

تشکر میکنم

اما آموزشهایی که در سطح اینترنت هست ، خیلی ابتداییه ، فیوریت  مرورگر من شاید 40 تا وب سایت رو الان ذخیره داره ! اما همه اینا رم که روهم بزاری باز اون چیزی که باید باشه نمیشه

سایت های زبان اصلی ، بسیار بسیار خوب توضیح دادند ، اما مشکل کامل نبودن زبان انگلیسی باعث میشه آدم روبیاره به سایت های ایرانی .

تنها مرجعی که از همه کامل تر است ایران هاسته ، که البته بصورت کامل توضیح داده ف اما در دسترس عموم نیست ، اگر در پشتیبانی آنلاین با هاشون گفتگو کنی لینک هاشون رو اونجا بهت میده !

لینک به ارسال

همون طور که میدونید در این انجمن از جوملا که با php نوشته شده پشتیبانی میشه و اکثر هاست های php در سرور لینوکس هستند

هاست هایی که سرورشون ویندوزه معمولا مورد استفاده برنامه نویس های ASP هست

بعید میدونم در این انجمن بتونید به نتیجه دلخواه برسید

به هرحال بازم منتظر نظر دوستان باشید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...