رفتن به مطلب
rafieipour

function.dir was not found on this server

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من کلی کار کردم. امروز موقع باز کردن قسمت مدیرت تصاویر، تصاویر نشون داده نمی شه و این پیغام ظاهر میشه

Warning: dir(/home/imamhadi/public_html/images/showtopnews_thumbs) [function.dir]: failed to open dir: Permission denied in /home/imamhadi/public_html/administrator/components/com_media/helpers/media.php on line 190

Fatal error: Call to a member function read() on a non-object in /home/imamhadi/public_html/administrator/components/com_media/helpers/media.php on line 192

وقتی روی گزینه function.dir کلیک می کنم

این پیغام ظاهر میشه

The requested URL /administrator/function.dir was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

پرمیژن ها را تغیر دادم و روی 755 تنظم کردم فایده نداشت.

لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان. من کلی کار کردم. امروز موقع باز کردن قسمت مدیرت تصاویر، تصاویر نشون داده نمی شه و این پیغام ظاهر میشه

Warning: dir(/home/imamhadi/public_html/images/showtopnews_thumbs) [function.dir]: failed to open dir: Permission denied in /home/imamhadi/public_html/administrator/components/com_media/helpers/media.php on line 190

Fatal error: Call to a member function read() on a non-object in /home/imamhadi/public_html/administrator/components/com_media/helpers/media.php on line 192

وقتی روی گزینه function.dir کلیک می کنم

این پیغام ظاهر میشه

The requested URL /administrator/function.dir was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

پرمیژن ها را تغیر دادم و روی 755 تنظم کردم فایده نداشت.

لطفا راهنمایی کنید

از کی این اتفاق افتاد؟

لینک به ارسال

از کی این اتفاق افتاد؟

کار خاصی نکردم... دیشب سالم بود امروز اینجوری شده

شاید هم دیروز 1جایی رو تو پلاگین ها دستکاری کردم

لینک به ارسال

درود بر شما

هر دستکاری کردید باید بک آپ تون رو برگردونید

البته ارور میگه که این ادرس پیدا نمی شود

images/showtopnews_thumbs

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...