رفتن به مطلب
kalhori

اشکال در نمایش مازولهای غیر فعال

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

برای راه اندازی سایت به یک مشکلی برخوردم و اون اینکه در صفحه اصلی در مطالب صفحه اصلی وقتی روی ادامه مطلب کلیک میکنم مطلب باز میشود و هیچ مشکلی نداد ولی ماژولهایی که همه را انتساب ماژولشان را در ( تنها صفحات انتخاب شده ) و تیک صفحه اصلی را خورده نمایش میدهد و برعکس مسیر سایت را که باید در صفحات غیر صفحه اصلی نمایش بدهد را در هیچ صفحه ای نمایش نمیدهد آدرس موقت سایت ir.1331.ir لطفا بفرمایید مشکل از چیست

ویرایش شده توسط kalhori

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر میخواهید نمایش نده باید یک منو بسازید و مجموعه های مطالب رو به اون اختصاص بدید

سلام

ولی توحالت کلی این مشکل نباید باشه من وقتی منوی پیش فرض بنام جوملا رو غیر فعال کردم اینجوری شد و با فعال کردن مجدد درست نشد اونی که شما میفرمایید مثل منوی تماس با ما میشه بله در آن صورت مشکلی نیست

لینک به ارسال

با سلام و احترام مجدد

لطفا دوسایت ir.1331.ir و ri.1331.ir را ملاحظه بفرمایید در سایت اول با کلیک بروی ادامه مطلب همه ماژولها که فقط در صفحه اول فعال هستند باز دیده میشوند ولی در سایت دوم ماژولها غیر فعال میشوند در سایت اول فقط منوهای غیر ضروری حذف شدند به ویژه وقتی منوی جوملا حذف میشود این مشکل پیش می آید لطفا برسی و راهنمایی بفرمایید

با سپاس کلهری

لینک به ارسال

درود بر شما

منظور شما اینه که با غیر فعال کردن منو این مشکل پیش اومد و مجدد با فعال کردن این مشکل بر طرف نشد؟

لینک به ارسال

سلام

بله دقیقا با غیر فعال کردن منوی ( جوملا ) این اتفاق افتاد و با فعال کردنش هم درست نشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...