رفتن به مطلب
masoudline

اشکال در نصب Hwdvideoshare!

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشیدخدمت تیم غیور و قدرت مند جومینا :

سوالی داشتم :

بنده کامپوننت .hwdvideoshare رو یه بار نصب کردم (همراه تمامی پلاگینها)و به دلایلی حذفش کردم و نسخه زبان انگلیسی آن را نصب کردم و دوباره آن را نیز حذف کردم ولی الان که دوباره آن را(نسخه دانلود شده از سایت جومینا) نصب کردم و تمامی پلاگینهای قبلی را به همراه آن نصب کردم متاسفانه مشکلی وجود دارد: وقتی زبان این کامپوننت را بر روری فارسی تنظیم میکنم نوشته ها همگی به درستی ترجمه میشوند ولی نمیدانم چرا هیچگاه مثل نصب اول راست چین نمیشوند.از دوستان میخواستم هر چه سریع تر منو کمک کنن تا دیگه این مشکل را هم برطرف کنم.

یعنی من باید چکار کنم که این کامپوننت به صورت اولین نصب و درست اجرا شود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ضمن من این کامپوننت رو به بقیه دوستانم دادم و آنها هم در اولین نصب گفتند که اصلا راست چین نشده است؟

لطفا این کامپوننت را راست چین کنید.

در ضمن انتقادی داشتم این فروم خیلی دیر به سوالات پاسخ میدهد من الان به همین کامپوننت به شدت احتیاج دارم ولی چون این مشکلات را دارم باید منتظر پاسه شما باشم.

لطفا سریع تر به سوالات پاسخ دهید.:1::1::1:

لینک به ارسال

همین الان در 5 سیستم امتحان کردم و به دوستانم باز هم دادم همگی به اتفاق نظر میگویند که فارسی سازی انجام شده است ولی نمیدانم چرا راست چین نشده است .

لطفا نسبت به برطرف کردن این اشکال اقدام نمایید.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز امیدوارم خوب باشید ...

دوست عزیز یه لطفی میکنی به ساعت های ارسال پستهاتون 2باره نگاه کوچیک بندازید کنید ؟

هر کدوم تقریباً با 2ساعت اختلاف ارسال شدند ...

* شاید تو این بازه زمانی کسی از مدیران آنلاین نبوده ...

* در ضمن برای گرفتن پاسخ حتماً نامی که در جومینا برای معرفی افزونه مطرح شده // و در صورت امکان به همراه لینک مطلب در جومینا // رو قرار دهید نه چیز دیگری ... // برای اینکه الان افزونه های جومینا بقدری زیاد شده که آدم یادش میره که اسم دقیق افزونه چی بوده ... فروم هم بخاطر این هست که اگه بعدا کسی از دوستان با مشکل شما برخورد کرد ...هرچه سرعیتر رفعش کنه //

موارد گفته شده رو قرار بدید تا برسی بشه .

یا حق

لینک به ارسال

سلام عرض کردم خسته نباشید...

بله بنده به ساعات ارسال خود توجه کردم ولی هنگامی که من مطالب را ارسال میکردم مشاهده میکردم که مدیران بعضی از مواقع آنلاین هستند.

حال بگذریم.

این هم لینک افزونه : http://www.joomina.ir/%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7

بنده به این افزونه به شدت نیاز دارم لطفا کمکم کنید آقای شمسی با تشکر از زحمات ارزنده شما.

لینک به ارسال

جناب شمسی الان 6 ساعت از طرح سوال بنده گذشته است و این در حالی است که در طی این ساعت مدیران و ناظران و مترجمان آنلاین بوده اند.بنده این پست را میگذارم تا طرح سوال بنده بازم در سطر قرار بگیرد.

لطفا هر چه سریع تر نصب به پاسخ دادن سوالات من اقدام کنید بنده به حل این مشکل احتیاج مبرم دارم.

با تشکر

لینک به ارسال

از همه دوستان تقاضا دارم به این سوال بنده پاسخ دهید الان من 1 روز است منتظر پاسخ شما هستنم.

با تشکر از زحمات شما.

لینک به ارسال

آقا مگه شما طلب داری از ما دائم اسپم میدید من منتظرم ، خوب منتظر باشید صبر کنید تا کسی پاسخ شما بده !

این کد ها را در آخر فایل css قالبتون را اضافه کنید

#hwdvids h2, .s5_h3_first, a, .button, #cboxContent h3, .contentpagetitle, .contentheading, .s5_module_box .menu #current a, .s5_module_box .menu #current a, h2, h4, div.s5_accordion_menu_element #current a, #current span.s5_accordion_menu_left a.mainlevel,.videoBox , .box  {
   text-align:right;
   direction:right}

لینک به ارسال

آقای تهرانی یک دنیا ممنون از این همه زحمات شما کم کم داشتم از تیم جومینا ناامید میشدم که امیدم دوباره و به نهایت تمام زنده کردید.

از این که اینقدر صادقانه خدمت میکنیم از شما تشکر میکنیم.

باور کنید قصد بنده توهین و یا ارسال اسپم نبود کسی جواب نمیداد گفتم شاید موضوع کهنه شده است و با ارسال مطلب سعی داشتم آن را در بالای موضوعات نگه دارم.

حواسم نبود تو ارسال قبلی یادم رفت میشه بگید من چطوری باید فوت عنوانها رو کوچیک تر کنم.!!!؟؟؟؟

اگر دستورش رو قرار بدید خیلی خیلی ممنون میشم.

ببخشید.دیگه

:thankyou::thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

تاپيك شما نزديك به صد بار مشاهده شده و شما بايد صبر ميكرديد و من خودم هم چندين بار ديده بودم !

سوال جديد در تاپيك جديد و اين هم يك مورد ديگر كه رعايت نكرديد!

شما بايد در فايل سي اس اس قالب سايز فونت ها رو تغيير دهيد!

قالب شما تجاري است و در اينجا پشتيباني نميشود ولي خودتون ميتونيد انجام دهيد كار سختي نيست و فقط بايد در فايل سي اس اس تنظيماتش رو پيدا كنيد و سايز رو تغيير دهيد!

لینک به ارسال

در انتها باید از تمام عزیزان آقای تهرانی و آقای گنجی و همچنین آقای شمسی عذر خواهی کنم.اگر جسارتی کردم و کم لطفی شما به بزرگی خودتون ببخشید.بنده متاسفانه مطلع نبودم که این پستها خوانده میشود.و فکر میکردم که کسی توجهی نمیکند اما اینبار در صورتیکه سوالی داشتم حتما با تامل آن را مطرح خواهم کردم و منتظر پاسخ آن میمانم(اگرچه پاسخ آن 2 یا سه روز دیگر ارسال گردد).

با تشکر از زحمات شما.

التماس دعا.

:thankyou::thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز موضوع اینه که باید یکی بره قالب شما را ببینه و کدها را بهتون بگه این کار وقت میبره باید صبر کنید یکی بتونه بره کدهاتون را ببینه با زدن پست متوالی اتفاق خاصی نمیوفته هر کس اول فرصت کنه میاد جوابتون را میده

لینک به ارسال

هر چند که یک مدت این پست راکد بوده اما شاید در اینده دوستان نیاز پیدا کنند. من هم دچار همین مشکل شدم . کدی که اقای تهرانی زحمتش رو کشیده بودند ، فکر کنم مخصوص قالب دوستمون بوده. برای قالب من جواب نداد:s

فایل ویرایش شده قالب اصلی کامپوننت رو در زیر براتون قرار میدم. در دو جوملای مختلف با قالبهای مختلف تست کردم و جواب داد

دانلود

این فایل رو در مسیر plugins\hwdvs-template\default جایگزین فایل قبلی کنید. موقعیت سرچ هم برای حالت راست چین سازگار شده.

متاسفانه در لوکال تست کردم و نتونستم براتون دمو بگذارم

لینک به ارسال

با سلام

من کامپوننت hwdvideoshare رو به صورت کامل نصب کردم و ویدئو هم داخلش اضافه کردم ولی هر چی میگردم نمی تونم توی صفحه اول نشونش بدم یا که اصلا تو یه جای دیگه از سایت هم نمی تونم نشونش بدم لطفا کمک کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...