رفتن به مطلب
atilla82

نوع منوهای اصلی چیست؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من قصد ساخت منوهائی دارم که هر کدام دارای زیر منوهائی خواهند بود . و این منوهای اصلی به هیچ صفحه ای لینک ندارند و نگهدارنده زیرمنوها در خود می باشند . که با کلیک بر روی این منوها ،زیرمنوها نمایش می یابد .

حال در هنگام ساخت این منوها و کلا منوهائی از این دست که زیرمنوها را در خود نگه می دارند ،و لینک به صفحه اصلی ندارند، نوع منو را از چه نوعی انتخاب کنم .

متن جداکنند(یک نوع منو) جواب نمی دهد . چون فقط متن است و کلیک نمی خورد تا مثلا 5 زیر منوی آن بعد از کلیک نشان داده شود .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اینکه بخواهید بعد از کلیک کردن روی منو زیرمنوها نمایش داده بشه اون رو باید خودتون روی قالی و یا ماژول یه طوری پیاده کنید و از جوملا قابل تنظیم نیست، در جوملا کاری که میتونید کنید همانی هست که خودتان اشاره کردید

لینک به ارسال

با سلام

میتونید از افزونه زیر استفاده کنید که توان چنین کاری رو داره

http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/menu-systems/drop-a-tab-menus/11578

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...