رفتن به مطلب
alishahrokh

چگونه روی اسلایدر جوملا متن قرار بدیم ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به کاربران جومینا

دوستان من با مطلالب خوبی که تو این انجمن بود تونستم بسیاری از مشکلات فروشگاهمو حل کنم و دست اونایی که این تاپیکهارو زدن درد نکنه

من یک مشکل پیدا کردم میخواستم دوستان کمکم کنند

من وقتی از قسمت کامپوننت وارد قسمت Unite Revolution Slider میشوم، تصویر اسلادشو را انتخاب میکنم بعد که متن اضافه میکنم متن خیلی کوچیک هست و رنگش مشکی هست. دوستان چجوری باید رنگ و فونت و کلا اینجور تنظیمات رو درست کنم

84234654411650841235.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به کاربران جومینا

دوستان من با مطلالب خوبی که تو این انجمن بود تونستم بسیاری از مشکلات فروشگاهمو حل کنم و دست اونایی که این تاپیکهارو زدن درد نکنه

من یک مشکل پیدا کردم میخواستم دوستان کمکم کنند

من وقتی از قسمت کامپوننت وارد قسمت Unite Revolution Slider میشوم، تصویر اسلادشو را انتخاب میکنم بعد که متن اضافه میکنم متن خیلی کوچیک هست و رنگش مشکی هست. دوستان چجوری باید رنگ و فونت و کلا اینجور تنظیمات رو درست کنم

84234654411650841235.png

سلام

همانطور که در بالای کادر متن نوشته شده  ، شما می تونید متن Html رو وارد اون بکنید.

کافیه به ایجاد مطلب جدید در جوملا بروید و در ویرایشگر(ادیتور) متنی رو بنویسید و هرطور که خواستید شکل و اندازه و ظاهر اون رو تغییر بدهید، بعد روی تغییر دید ویرایشگر (بهhtml) کلیک کنید و متن  html رو کپی کنید و در قسمت بالا (فروشگاه ما در نظر دارد) وارد نمایید.

شب شما بخیر

ویرایش شده توسط saber_s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...