رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام.من یه سوا ابتدایی دارم فروم رو هم گشتم جوابمو پیدا نکردم. من ویندوزمو عوض کردم.یه قالب کاستومایز شده داشتم روی لوکال با xampp ادیتش می کردم.فولدر htdocs رو قبل ویندوز عوض کردن بک آپ گرفنم.الان که ویندوز جدید ریختم و xampp نصب کردم ، htdocs رو کپی کردم سر جاش ولی این ارور میاد :database connection error (3) .باید چیکار کنم؟ هسته جوملا هم 2.5 مال همین سایت بود .ممنون اگه جوابم جایی بوده معذرت من الان عضو شدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.من یه سوا ابتدایی دارم فروم رو هم گشتم جوابمو پیدا نکردم. من ویندوزمو عوض کردم.یه قالب کاستومایز شده داشتم روی لوکال با xampp ادیتش می کردم.فولدر htdocs رو قبل ویندوز عوض کردن بک آپ گرفنم.الان که ویندوز جدید ریختم و xampp نصب کردم ، htdocs رو کپی کردم سر جاش ولی این ارور میاد :database connection error (3) .باید چیکار کنم؟ هسته جوملا هم 2.5 مال همین سایت بود .ممنون اگه جوابم جایی بوده معذرت من الان عضو شدم

بذارید ساده تر بگم.من سایتم لوکال بود.ویندوز عوض کردم . قبلش فولدر htdocs رو یه جا بکاپ گرفتم.الان ویندوز جدید ریختم xampp هم نصب کردم.روش ام درسته که htdocs رو کپی کردم سر جاش و این ارورو داد؟ اگه نه باید چیکار کنم ؟!

لینک به ارسال

بک آپ گرفتن از سایتی که روی لوکاله این نیست که فقط پوشه htdocs رو کپی کنید یا فقط از اون بک آپ بگیرید شما باید از جداول دیتابیس هم بک آپ تهیه کنید و یه سری مراحل دیگر را نیز انجام دهید به نظ من بهترین راه برای بک آپ گرفتن از سایت چه بر روی لوکال و چه بر روی هاست استفاده از افزونه آکیبا بک آپ است که شما میتوانید آن را بر روی فرمت زیپ تنظیم کرده و از سایت خود بک آپ تهیه کنید و به راحتی به هر هاستی که میخواهید انتقال دهید.

لینک به ارسال

بک آپ گرفتن از سایتی که روی لوکاله این نیست که فقط پوشه htdocs رو کپی کنید یا فقط از اون بک آپ بگیرید شما باید از جداول دیتابیس هم بک آپ تهیه کنید و یه سری مراحل دیگر را نیز انجام دهید به نظ من بهترین راه برای بک آپ گرفتن از سایت چه بر روی لوکال و چه بر روی هاست استفاده از افزونه آکیبا بک آپ است که شما میتوانید آن را بر روی فرمت زیپ تنظیم کرده و از سایت خود بک آپ تهیه کنید و به راحتی به هر هاستی که میخواهید انتقال دهید.

ممنون از شما.حالا من برای اینکه فقط از قالب قبلی بتونم استفاده کنم با توجه به اینکه فقط اون پوشه رو دارم از قبل ، چه راهی دارم؟ 

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خب شما پوشه قالب مورد نظرتون رو کپی کنید در قسمت قالب جوملای جدیدتون کپی کنید و سپس مراحل رو به ترتیب انجام دهید:: در قسمت مدیریت جوملا / مدیریت افزونه ها / سربرگ جستجو پاک سازی کش رو بزنید و سپس جستجو رو کلیک کنید قالب مورد نظر رو پیدا خواهد کرد تیک رو بزنید و از کلید نصب استفاده کنید

مشکلی بود در خدمتم

ویرایش شده توسط mahdi1448

لینک به ارسال

خب شما پوشه قالب مورد نظرتون رو کپی کنید در قسمت قالب جوملای جدیدتون کپی کنید و سپس مراحل رو به ترتیب انجام دهید:: در قسمت مدیریت جوملا / مدیریت افزونه ها / سربرگ جستجو پاک سازی کش رو بزنید و سپس جستجو رو کلیک کنید قالب مورد نظر رو پیدا خواهد کرد تیک رو بزنید و از کلید نصب استفاده کنید

مشکلی بود در خدمتم

واقعا ممنونم ببخشید من تازه کار ام فقط دارم یه سایت شخصی کوچیک برای خودم راه میندازم.من فایل زیپ شده قالب اصلیمو ندارم، قالبو دستکاری کردم و فقط پوشه htdocs رو دارم.این پوشه ها که میگین دقیقا کجان؟ 

لینک به ارسال

xampp/htdocs/joomla/templates

پس از رفتن به آدرس بالا قالب مورد نظرتون موجوده آن را کپی کنید به پوشه قالب های جوملا جدیدتون که آدرسش هم مثل آدرس بالاست

joomla=پوشه ای که جوملا در آن نصبه

لینک به ارسال

xampp/htdocs/joomla/templates

پس از رفتن به آدرس بالا قالب مورد نظرتون موجوده آن را کپی کنید به پوشه قالب های جوملا جدیدتون که آدرسش هم مثل آدرس بالاست

joomla=پوشه ای که جوملا در آن نصبه

این کارارو انجام دادم و نصب از پوشه رو زدم ولی اینو میگه : 

• ناتوان در یافتن فایل xml
  • خطا COM_INSTALLER_TYPE_TYPE_MEDIA در نصب

لینک به ارسال

این کارارو انجام دادم و نصب از پوشه رو زدم ولی اینو میگه : 

• ناتوان در یافتن فایل xml
  • خطا COM_INSTALLER_TYPE_TYPE_MEDIA در نصب

ممنون درست شد

لینک به ارسال

عزیز من کی گفتم شما از این راه نصب کن گفتم قالب قبلی رو کپی کن به آدرس قالب جوملای جدیدتون و از روشی که در پست های قبلی توضیح دادم پیش برو.

لینک به ارسال

عزیز من کی گفتم شما از این راه نصب کن گفتم قالب قبلی رو کپی کن به آدرس قالب جوملای جدیدتون و از روشی که در پست های قبلی توضیح دادم پیش برو.

من همین کاری که گفتینو کردم وقتی نصبو می زدم خودش میرفت روو صفحه نصب قالب !

لینک به ارسال

من همین کاری که گفتینو کردم وقتی نصبو می زدم خودش میرفت روو صفحه نصب قالب !

الان مشکلتون حل نشده؟؟

اگه نشده دقیقا توضیح بدید تا کمکتون کنم

لینک به ارسال

الان مشکلتون حل نشده؟؟

اگه نشده دقیقا توضیح بدید تا کمکتون کنم

ممنونم .برای اینکه تاپیکو زیاد شلوغ نکنم به آیدیتون مسج دادم که انگار نیستین.حل نشده 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...