رفتن به مطلب
esfahan2000

انتقال قالب یک سایت به هاست دیگر

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه اساتید خوب جومینا

راستش من یه هاست دارم که روش یه سایت دارم و پنل اون هم دایرکت ادمین هستش.

میخام همین سایت را روی یک هاست دیگر که پنل اون هم دایرکت ادمین هستش ببرم

میخاستم ببینم چطوری میتونم این کار را انجام بدم.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

ابتدا به مدیریت هاست بروید و بر روی گزینه Create/Restore Backups کلیک کنید

اگر می خواهید کلیه اطلاعات را انتقال بدهید تیک همه گزینه ها را بزنید ولی برای انتقال اطلاعات سایت فقط Website Data و Databases  کفایت می کند

سپس کلید Create Backup را بزنید

به هاست مقصد بروید و بر روی گزینه Create/Restore Backups کلیک کنید

در اینجا بر روی Click here for a list of your current backups کلیک کنید و فایل بکاپ را از طریق گزینه upload files to current directory آپلود کنید

به صفحه Create/Restore Backups بازگشته و فایل بکاپ خود را از لیست در انتهای صفحه انتخاب کرده و بر روی گزینه select restore options کلیک کرده و اطلاعات خود را به هاست جدید منتقل کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

درود بر شما

ابتدا به مدیریت هاست بروید و بر روی گزینه Create/Restore Backups کلیک کنید

اگر می خواهید کلیه اطلاعات را انتقال بدهید تیک همه گزینه ها را بزنید ولی برای انتقال اطلاعات سایت فقط Website Data و Databases  کفایت می کند

سپس کلید Create Backup را بزنید

به هاست مقصد بروید و بر روی گزینه Create/Restore Backups کلیک کنید

در اینجا بر روی Click here for a list of your current backups کلیک کنید و فایل بکاپ را از طریق گزینه upload files to current directory آپلود کنید

به صفحه Create/Restore Backups بازگشته و فایل بکاپ خود را از لیست در انتهای صفحه انتخاب کرده و بر روی گزینه select restore options کلیک کرده و اطلاعات خود را به هاست جدید منتقل کنید

موفق باشید

با سلام.

متاسفانه من خیلی در مورد بک آپ اطلاعات ندارم و الان میخوام یه سری

تغییرات تو سایتم اعمال کنم که شاید کلا سایت منو دچار مشکل کنه(چون میخوام یه افزونه بهش نصب کنم که قبلا یه بار با نصب اون افزونه دیگه سایتم بالا نیومد).

میخواستم بدونم چطور میشه از سایتم بک آپ بگیرم(قبل از نصب اون افزونه) که اگه به مشکل بر خوردم،

با بارگذاری مجدد اون بک آپ و اطلاعات، روی هاست سایتم،دوباره سایت شکل اول

خودش رو داشته باشه.

با تشکر.

لینک به ارسال

شما کافیه یک افزونه پشتیبان گیر همچون آکیبا نصب بفرمائید و قبل از هر کاری از اطلاعات و فایل های سایت خودتون پشتیبان بگیرید

دانلود

قبل از گرفتن بکاپ به قسمت configuration بروید و Archiver engine را بر روی گزینه zip  بگذارید و ذخیره کنید

از طریق گزینه Backup Now می توانید بکاپ از سایت بگیرید و پس از گرفتن بکاپ فایل ها را می توانید از طریق گزینه Administer Backup Files دانلود کنید

اگر مشکلی بعداً برای سایت پیش آمد می توانید مثل جوملا همون فایل zip را نصب بفرمائید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...