رفتن به مطلب
zlili35

برداشتن یک ماژول یا کامپوننت از یک بسته ی نصبی جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک نسخه بسته ی نصبی آماده ی جوملا از یک شرکت خارجی دارم حالا می خوام یک ماژول و یک کامپونت از اون تو رو بیارم بیرون و یک جای دیگه توی یک قالب دیگه استفاده کنم آیا راهی هست که اون ماژول یا کامپوننت رو بیارم بیرون ؟؟؟؟

خیلی ضروریه ...

کسی راهی بلده ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست گرامی

شدنش می شه منتهی باید وقت بزارید و دقت داشته باشید که چیزی از قلم نیفته و ...

بهترین کار اینه که اول شما خود بسته رو ببینید شاید بصورت جداگانه افزونه های بکار برده شده در بسته موجود باشن و اگر این چنین نبود با توجه به اسم ماژول و کامپوننت مورد نظر اونها رو سرچ کنید و یا اسمشون رو بفرمائید تا اگر دوستان سراغ داشته باشند براتون قرار بدن...

در این سایت هم می تونید سرچ کنید

http://extensions.joomla.org

موفق باشید

لینک به ارسال

ماله یک قالبه که خودش اینو نوشته توی اکستنشن جوملا گشتم نبود آیا راهی هست که از خود جوملا یک جوری برش دارم .

ماله یک قالبه که خودش اینو نوشته توی اکستنشن جوملا گشتم نبود آیا راهی هست که از خود جوملا یک جوری برش دارم .

لینک به ارسال

مرسی سرچ کردم تو تورنت پیداش کردم .

از همه ی شما دوستان ممنون

لینک به ارسال

هرچند كه مشكل دوستم.ن حل شد اما روشي كه من استفاده ميكنم اينه كه بعد از اكستركت كردن پوشه بسته نصبي ، در پوشه ماژولها ؛ پوشه ماژول مورد نظر رو دوباره زيپ ميكنم و استفاده ميكنم . بعضي وقتها اين روش جواب نميده و بايد پوشه ماژول مورد نظر رو در پوشه ماژولهاي جوملاي خودتون كپي كنيد و تو ديتا بيس بسته نصبي جداول مربوط به ماژول مورد نظر رو اكسپرت كنيد و بعد در جوملاي خودتون ايمپورت كنيد.

موفق باشيد

لینک به ارسال

بیشتر اوقات ماژول ها 2 فایل Php و Xml خارج از پوشه خودشون دارند که آنها هم باید در فایلی که زیپ می کنید قرار داده بشوند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...