رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

جناب شمسی من یک مطلب با این عنوان برای بخش آموزش ارسال کردم:آموزش تغییر آدرس فایلهای امنیتی!

لطفا اجازه انتشار بدید و یا حذفش کنید من دیگر در این تالار هیچ آموزشی قرار نمی دهم تا اجازه شما احتیاج باشد و وقت شما برای این موضوع تلف شود(مسلما کسانی که خودشان آموزش را می نویسند خیلی وقتشان گرفته می شود امیدوارم برای وقتی که کاربرانتان می گذارند ارزش قائل باشید)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

:idea: اموزش شما رو همون موقع که پست قبلیم رو ارسال کردم تایید کردم / سطح بندی - متوسط

رضا جان داداش چرا ناراحت شدی !؟

همه که خودشون آموزشو نمی نویسند ! درسته ؟ همه آموزش ها که سطح شون خوب نیستد ! درسته ؟

@ علاو بر این ها این قسمت از آموزشها سطح بندی شده هستند و باید آموزهایی که قرار میگیرند باید مورد برسی قرار بگیر که آیا در سطح بالا یا پایینی ! قرار نگرفتن ! و...

در ضمن خداییش خیلی از کاربران هستند که میاد تو این بخش سوال می پرسند ! همین 7-8 دقیق پیش 4تاشو پاک کردم !

# در ضمن اون جایی که شما ارسا داشتید نیاز به تایید نداشت ! چون شما در یکی از بخش ها ارسال نداشتین و انجمن اصلی ارسال کرده بودید این حالت پیش امده .

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

حرکتهاتون خیلی سخت گیرانه است

دقیقا یادمه پارسال (یک سال و نیم پیش)با آقای تهرانی سر قوانین بحث می کردیم

چند روز پیشهام از قوانین شاکی بودند

من با پیشفرض قبلی مطلب نوشتم

شما ببخشید

اما سعی کنید گروهتون مثل پارسال صمیمیتش بیشتر شه

جناب تهرانی خیلی انتقاد پذیره (شاید به خاطر سن و سالشه) ولی خوب ما جوانهاروهم درک کنید

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

بنده یه انتقاد دارم به صفحه اول سایت...

چرا اینقدر شلوغه، مثه تبلیغات ورزشگاه آزادی میمونه که سرگیجه میگیری

دو روز طول کشید تا بفهمم این سایت انجمن هم داره. از آیکن های بالا

احتمالا قسمت دانلود هم داره سایت که البته من هنوز پیدا نکردم، چون داشتم دنبال ورژن 1.5 میگشتم.

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

نمی دونم چی بگم...! شاید بار اول به نظرتون کمی شلوغ بیاد ولی گیج کننده نیست!

در مورد قسمت دانلود اگر کمی به پائین صفحه برید متوجه بخش ها و افزونه ها می شید...

در مورد نسخه جوملا 1.5 باید عرض کنم جومینا نسخه 1.6 و 1.7 جوملا رو منتشر کرده و برای دانلود جوملا 1.5 باید نسخه تیم های دیگر رو دانلود و نصب کنید... (ترجیحا جوملا 1.5 تیم مامبولرن رو استفاده کنید!)

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

با سلام...!

قالب تجاری چه معنی داره وقتی از منبع تجاری نیست...

با نهایت احترام حضور جناب آقای فرحزادیان

ولی

کاش اگه علمی آموختیم در آموزش آن به دیگران کم لطفی نکنیم و فوت کوزه گری رو نگه نداریم

آدم واقعا ناراحت میشه وقتی میبینه سایت های غیر پارسی که توسعه جوملا رو به عهده دارن کاربرانش بلافاصله بعد از یادگیری, مبحث رو کاملا شفاف و بدون هیچ کمی و کاستی برای آموزش دیگران منتشر میکنن

اما

امیدوارم انتقادم معدبانه باشه ولی

جومینای خودمون هم بعضی از آموزش هاش که ارزش بالاتری دارند فقط برای اعضای سایت قرار گرفته...

شما فوق حرفه ای هستید... مطمئنم

امیدوارم هیچ وقت یادگیری رو وسیله تجارت قرار ندیم

با سپاس فراوان از مدیران محترم انجمن تخصصی جومینا 

لینک به ارسال

افزونه ، قالب ، و ... تجاری به این معنا است که ناشر آن ، ان را به رایگان در اختیار کسی قرار نداده است و استفاده از آن دزدی محسوب میشود و طبق نظر مراجع هم مشکل شرعی دارد .

جوملا کد بازاست یعنی اینکه اگر من قالبی را به کسی بفروشم آن شخص میتواند قالب را برای شخص دیگری ارسال و یا خود ان را بفروشد اما وقتی در شرایط خرید ذکر میشه که این افزونه تنها جهت استفاده شخصی فروخته میشود مسئله فرق دارد و کسی که حتی افزونه ای را خریده است نمیتواند ان را به اشتراک بگذارد

آدم واقعا ناراحت میشه وقتی میبینه سایت های غیر پارسی که توسعه جوملا رو به عهده دارن کاربرانش بلافاصله بعد از یادگیری, مبحث رو کاملا شفاف و بدون هیچ کمی و کاستی برای آموزش دیگران منتشر میکنن

اولا که اصلا اینطور نیست و دانش اصلی را دست خودشون نگه میدارند و کهنه هاش را توزیع میکنند دوما فکر نمیکنم هیچ جایی را سراغ داشته باشید که اطلاعات را اینقدر باز دراختیار همه بگذارند . فکر کنم این فرمایش شما کمی بی انصافی است

آموزش هایی که برای اعضا منتشر میشه تنها به یک دلیل است و ان این است که انتشار ان اموزش بیشتر از اینکه سازنده باشد مخرب خواهد بود . مثلا اموزش قفل نمودن افزونه ها و ... در صورت انتشار عمومی مخرب هستند و سازنده اما اگر دقت بفرمایید آموزش های عمومی که برای همه منتشر میشه بسیار کامل عنوان میشه

دوست عزیز باور کنید انقدر که ما از انتقاد خوشحال میشیم از تعریف و تمجید خرسند نمیشیم . انتقاد که بعضی وقتها یک زنگی را یه صدا در میاره و تعریف انشان را در حباب خودبینی فرو میبره .

با تشکر

لینک به ارسال

افزونه ، قالب ، و ... تجاری به این معنا است که ناشر آن ، ان را به رایگان در اختیار کسی قرار نداده است و استفاده از آن دزدی محسوب میشود و طبق نظر مراجع هم مشکل شرعی دارد .

جوملا کد بازاست یعنی اینکه اگر من قالبی را به کسی بفروشم آن شخص میتواند قالب را برای شخص دیگری ارسال و یا خود ان را بفروشد اما وقتی در شرایط خرید ذکر میشه که این افزونه تنها جهت استفاده شخصی فروخته میشود مسئله فرق دارد و کسی که حتی افزونه ای را خریده است نمیتواند ان را به اشتراک بگذارد

آدم واقعا ناراحت میشه وقتی میبینه سایت های غیر پارسی که توسعه جوملا رو به عهده دارن کاربرانش بلافاصله بعد از یادگیری' date=' مبحث رو کاملا شفاف و بدون هیچ کمی و کاستی برای آموزش دیگران منتشر میکنن[/quote']

اولا که اصلا اینطور نیست و دانش اصلی را دست خودشون نگه میدارند و کهنه هاش را توزیع میکنند دوما فکر نمیکنم هیچ جایی را سراغ داشته باشید که اطلاعات را اینقدر باز دراختیار همه بگذارند . فکر کنم این فرمایش شما کمی بی انصافی است

آموزش هایی که برای اعضا منتشر میشه تنها به یک دلیل است و ان این است که انتشار ان اموزش بیشتر از اینکه سازنده باشد مخرب خواهد بود . مثلا اموزش قفل نمودن افزونه ها و ... در صورت انتشار عمومی مخرب هستند و سازنده اما اگر دقت بفرمایید آموزش های عمومی که برای همه منتشر میشه بسیار کامل عنوان میشه

دوست عزیز باور کنید انقدر که ما از انتقاد خوشحال میشیم از تعریف و تمجید خرسند نمیشیم . انتقاد که بعضی وقتها یک زنگی را یه صدا در میاره و تعریف انشان را در حباب خودبینی فرو میبره .

با تشکر

ممنون از شما جناب تهرانی.

آموزش مخرب یعنی اینکه ممکنه با بکارگیری غلط دستورات آموزش, کل سیستم آسیب ببینه... پس اگه من نتونم که برخی تغییرات رو اعمال کنم طبیعتا اونکار رو انجام نمیدم. قطعا وقتی مطلب برای من کاملا روشن نباشه و قبل از اعمال اصلی اون رو تست نکرده باشم تغییرات اصلی رو انجام نمیدم که باعث تخریب بشه... نه, با کمال احترام قبول نمیکنم... تو بحث الحاقات که توسط تیم جومینا پشتیبانی میشه طبیعتا حق مسلم گروه هست که سطح دسترسی برای استفاده قائل بشن, ولی برای آموزش ها قانع نشدم...

البته برای جوملا فارسی به قدرت تیم جومینا هیچ گروهی رو سراغ ندارم و ندیدم و همین موضوع باعثه انتقاده من شد... وگرنه بی تفاوت بودم و وقت صرف نوشتن نمی کردم...

لینک به ارسال

سلام

یکی از جنبه های آموزش مخرب به نظر من اینه که اگر اون آموزش دست کسانی بیوفته که ازش سو استفاده کنند به کار طراحان وب ظرر وارد میکنه ، برای مثال آموزش ریپ کردن قالب های جوملایی رو اگر دست یک آدم بدی که حتی خیلی چزا هم بلد باشه و لی جنبه استفاده کردن از این نوع آموزش ها رو نداشته باشه از همین جومینا شروع میکنه و کل قالب های سایت های دیگه ور میداره ریپ میکنه ، موردی که عرض کردم فقط یک مثال بود.

به یک نکته دیگه هم که خودتون اشاره کردید ممکن هست به خودش اشتباهاً ضرر برسونه.در مورد اینی قضیه عضویت هم که بار ها بحث شده.

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیزم جناب ch110ali

در سخن اول از لطفی که دارید ممنونم و در گام دوم بزارید منظورم را از اموزش مخرب کامل براتون توضیح بدم .

ببینید اینکه میگم برخی از آموزش ها مخرب هستند از چند جنبه است

1- ممکنه یک آموزشی در راستای تقویت یک موردی در سایت باشه مثلا امنیت ، خوب اگر این اموزش عمومی منتشر بشه نتیجش این میشه که هکر دوست داشتنی راه های بسته شده دسترسیش را متوجه میشه و عملا دیگر بستن این راه ها چیزی را از کسی دوا نمیکنه چون هکر میکنه دنبال روش های جدیدتر ه-ک اما اگر ندونه چطوری دسترسیش را بسته ایم کلی وقتش هدر میشه و احتمالا بیخیال ه-ک میشه

2- برخی از آموزش ها به بدنه صنعت صدمه میزنه . مثلا آموزش فارسی سازی قالب های ارتیستیر را در نظر بگیرید . ببینید ما ابتدا این آموزش ها را برای اعضا قرار داده بودیم به این دلیل که در ان زمان هنوز برخی از طراحان بودند که از طریق طراحی قالب با آرتیستیر درآمدی داشتند عده آن ها هم کم نبود بعد از مدتی کم کم فرهنگ طراحی قالب دست نویس خوشبختانه ! جای خود را به طراحی آرتیستیر داد برای همین برای عموم منتشر شد و یا فرض کنید یک روز من یک آموزش منتشر کردم که چطور میشه از روی قالب های فارسی شده مثلا مال شرکت جوملا آرت قالب خودمون را فارسی کنیم ظرف 2 ساعت کلی اعتراض از طرف مدیران سایر سایت ها برای من ایمیل شد من هم دیدم راست میگن آموزشی که کلی براش وقت گذاشته بودم را حذف کردم احتمالا یادتون هست

3- برخی دیگر از آموزش ها بیشتر ایجاد سئوال میکند و موجب سردرگمی کاربر میشود مثلا آموزش آبشاری نمودن منو قالب هایی که دارای این امکان نیستند را در نظر بگیرید شما برای استفاده از این آموزش نیاز دارید تا از قبل کمی در مورد کد نویسی آن هم 3 زبان را بدونید حال کاربری را فرض کنید که هیچ چیز در این باره نمیدونه با خواندن این آموزش نه تنها کاری از پیش نمیبره بلکه باعث سردرگمی و ما امیدیش هم میشه از طرفی کسانی را در نت دیده ام که کلا افراد کنجکاوی هستند مسلما انتظار دارند سئوالاتشان پاسخ داده شود حالا ببینید چقدر سئوال ایجاد میشه و حتما توجه دارید که امکانات ما هم محدوده و نمیتونیم 24 ساعت فقط در پی پاسخ دادن باشیم

4- برخی دیگر از آموزش تنها به این دلیل برای اعضا منتشر میشه که تشویقی برای ان ها باشه با تفاوت را بین عضو و غیر عضو حس کنند . ببینید یک نفر برای عضویت خیلی زحمت میکشه و کلی کار میکنه اکثرا هم پس از عضویت فعالیتشون کم رنگ میشه ما هم این را میدونیم نمونش هم میتونم چند تا مثال برای شما بزنم مثلا آقای مرتضی دفاعی کلی زحمت در فعالیت درانجمن داشته اند تا عضو شده اند پس از عضویت فعالیتشون در انجمن کم رنگ شده است اما انصافا قدر 2 ماه عضویتشون قبلا زحمتش را کشیده اند خوب ما هم باید پاسخی برای جبران داشته باشیم یکی از این پاسخ ها انتشار این دسته از آموزش ها است از طرف دیگر ما معتقدیم ارتقا سطح دانش اعضا در حد مطلوب موجب هم افزایی میشه

امیدوارم پاسخ خود را گرفته باشید

ارادتمند

لینک به ارسال

درود بر شما

دوست عزیزم جناب ch110ali

در سخن اول از لطفی که دارید ممنونم و در گام دوم بزارید منظورم را از اموزش مخرب کامل براتون توضیح بدم .

ببینید اینکه میگم برخی از آموزش ها مخرب هستند از چند جنبه است

1- ممکنه یک آموزشی در راستای تقویت یک موردی در سایت باشه مثلا امنیت ، خوب اگر این اموزش عمومی منتشر بشه نتیجش این میشه که ه-ک ر دوست داشتنی راه های بسته شده دسترسیش را متوجه میشه و عملا دیگر بستن این راه ها چیزی را از کسی دوا نمیکنه چون ه-ک ر میکنه دنبال روش های جدیدتر ه-ک اما اگر ندونه چطوری دسترسیش را بسته ایم کلی وقتش هدر میشه و احتمالا بیخیال ه-ک میشه

2- برخی از آموزش ها به بدنه صنعت صدمه میزنه . مثلا آموزش فارسی سازی قالب های ارتیستیر را در نظر بگیرید . ببینید ما ابتدا این آموزش ها را برای اعضا قرار داده بودیم به این دلیل که در ان زمان هنوز برخی از طراحان بودند که از طریق طراحی قالب با آرتیستیر درآمدی داشتند عده آن ها هم کم نبود بعد از مدتی کم کم فرهنگ طراحی قالب دست نویس خوشبختانه ! جای خود را به طراحی آرتیستیر داد برای همین برای عموم منتشر شد و یا فرض کنید یک روز من یک آموزش منتشر کردم که چطور میشه از روی قالب های فارسی شده مثلا مال شرکت جوملا آرت قالب خودمون را فارسی کنیم ظرف 2 ساعت کلی اعتراض از طرف مدیران سایر سایت ها برای من ایمیل شد من هم دیدم راست میگن آموزشی که کلی براش وقت گذاشته بودم را حذف کردم احتمالا یادتون هست

3- برخی دیگر از آموزش ها بیشتر ایجاد سئوال میکند و موجب سردرگمی کاربر میشود مثلا آموزش آبشاری نمودن منو قالب هایی که دارای این امکان نیستند را در نظر بگیرید شما برای استفاده از این آموزش نیاز دارید تا از قبل کمی در مورد کد نویسی آن هم 3 زبان را بدونید حال کاربری را فرض کنید که هیچ چیز در این باره نمیدونه با خواندن این آموزش نه تنها کاری از پیش نمیبره بلکه باعث سردرگمی و ما امیدیش هم میشه از طرفی کسانی را در نت دیده ام که کلا افراد کنجکاوی هستند مسلما انتظار دارند سئوالاتشان پاسخ داده شود حالا ببینید چقدر سئوال ایجاد میشه و حتما توجه دارید که امکانات ما هم محدوده و نمیتونیم 24 ساعت فقط در پی پاسخ دادن باشیم

4- برخی دیگر از آموزش تنها به این دلیل برای اعضا منتشر میشه که تشویقی برای ان ها باشه با تفاوت را بین عضو و غیر عضو حس کنند . ببینید یک نفر برای عضویت خیلی زحمت میکشه و کلی کار میکنه اکثرا هم پس از عضویت فعالیتشون کم رنگ میشه ما هم این را میدونیم نمونش هم میتونم چند تا مثال برای شما بزنم مثلا آقای مرتضی دفاعی کلی زحمت در فعالیت درانجمن داشته اند تا عضو شده اند پس از عضویت فعالیتشون در انجمن کم رنگ شده است اما انصافا قدر 2 ماه عضویتشون قبلا زحمتش را کشیده اند خوب ما هم باید پاسخی برای جبران داشته باشیم یکی از این پاسخ ها انتشار این دسته از آموزش ها است از طرف دیگر ما معتقدیم ارتقا سطح دانش اعضا در حد مطلوب موجب هم افزایی میشه

امیدوارم پاسخ خود را گرفته باشید

ارادتمند

نمی خوام خودمو جولوی مدیران جومینا شیرین کنم گرچه خود شیرینی پیش بزرگان خیلی ارزشمنده ولی جناب تهرانی بی انصافی اگه نگم... وقتیکه شما برای رفع ابهام یه کاربر مجازی سایتتون اینقدر ارزش قائلید و اسرار به توجیه فرد دارید جدا به خودم افتخار میکنم که از مرجع عظیمی به اسم جومینا استفاده میکنم و یکی از کاربران انجمن تیم جومینا هستم.

یه خواهشی هم داشتم... با عرض شرمندگی...

ممنون میشم اگر که لطف کنید یه چارتی رو برای آموزش از مبتدی تا حرفه ای تعیین کنید تا بتونم بدون سردرگمی و با خیال راحت و برنامه ریزی شده به فراگیری جوملا مشغول شم

یکی از مشکلات من متاسفانه نداشتن برنامه دقیق و کارشناسی شده هستش و مدام از شاخه ای به شاخه ی بی ربطی منحرف میشم و مانع از یادگیری صحیح میشه

عذرخواهی بنده رو نسبت به حسارت پست های اول بپذیرید

بی نهایت سپاس+

لینک به ارسال

لطف دارین دوست عزیز انقاد بدون غرض و با خلوص نیت خیلی خیلی ارزشمنده و شخصا این نوع انتقاد ها را پاس میدارم

برای آموزش ها لطفا به سرفصل ها دقت فرمایید به نظر من این بهترین روش و گام هایی است که میشه برای آموزش درنظر گرفت

joomlalearning.png

advancejoomlalearn.png

این ها برای یادگیری جوملا است

لینک به ارسال

سلام و خداقوت خدمت همه دوستای عزیز

یه انتقاد داشتم به جناب رزاقی

چرا دسترسی اعضاء سایت رو بدون اینکه بهشون اطلاع رسانی بشه می بندین؟؟!!

بهتر نیست قبل از اینکه دسترسی ها بسته بشه یه ایمیلی چیزی بفرستین و یا حتی برای تمدید دسترسی ها اقدام کنید ؟

اینکه می یای وارد سایت بشی یهو می بینی نمی ذاره وارد بشی حال ادم رو می گیره

امیدوارم پاسختون قانع کننده باشه (حداقل به ضدحالی که خوردیم بیارزه)

بازم ممنون از زحمات همه بچه ها

لینک به ارسال

سلان به همه ;)

منویی وجود نداره که با فعال کردنش از جوابی که به سوال های کاربر داده میشه مطلع شد؟؟؟؟؟؟

مثلا اگه من تو یک تاپیک سوالی پرسیدم و کامنتی بعد از من داده شد یک Email یا پ.خ برام بیاد که متوجه شم و مهمتر از همه اینکه راحت بتونم اون تاپیک رو پیدا کنم !

من شخصا تاپیک هایی که توشون کامنت دارم رو آسون پیدا نمیکنم :-/

تنکی U :P

لینک به ارسال

با سلام

در پروفایل کاربریتون:

(یافتن تمامی موضوع ها — یافتن تمامی ارسال ها)

در کنترل پنل کاربریتون هم می تونید تنظیم کنید. قسمت:

ارسال پیام و اطلاع رسانی

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

سلام و خداقوت خدمت همه دوستای عزیز

یه انتقاد داشتم به جناب رزاقی

چرا دسترسی اعضاء سایت رو بدون اینکه بهشون اطلاع رسانی بشه می بندین؟؟!!

بهتر نیست قبل از اینکه دسترسی ها بسته بشه یه ایمیلی چیزی بفرستین و یا حتی برای تمدید دسترسی ها اقدام کنید ؟

اینکه می یای وارد سایت بشی یهو می بینی نمی ذاره وارد بشی حال ادم رو می گیره

امیدوارم پاسختون قانع کننده باشه (حداقل به ضدحالی که خوردیم بیارزه)

بازم ممنون از زحمات همه بچه ها

سوال ما همین جور بی جواب موند؟

لینک به ارسال

اين چه طرز رفتار در انجمن هست ؟؟؟

دوستان واقعا از اين انجمن انتظار بيشتري داشتم !!!

شما حرمت و شخصيت يك ادم را به بازي گرفتين . در كدام انجمن ديد كه كاربر را براي ورود محروم كنند ؟ ؟؟؟؟

مگه ما چي كار كرديم ؟ ادم كشتيم ؟ ؟ يا حرف سياسي زديم ؟؟

به غير از اينكه بنده فقط و فقط سوال پرسيدم ؟؟؟؟

يك لحظه خودتون را جاي من فرض كنيد اگه من شما را از انجمن محروم ميكردم شما چه حالي ميشديد ؟

انجمن شما وابسته به كاربرانش هست . اگه كاربري توي انجمن شما ثبت نام نمي كرد باز شما يه همچين انجمني داشتيد ؟ شما اصلا به حقوق كاربراتون ارزش قائل نيستين .

واقعا براتون متاسفم

واقعا .................

لینک به ارسال

با سلام

دوست گرامی کسی بدون دلیل محروم نمی شه وگرنه الان همه محروم شده بودند! معمولا دلیل محرومیت به شما نشون داده می شه و دیگه نیازی به توضیح اضافه نیست...

در کل شما محبت کنید قوانین انجمن رو مطالعه و به اون احترام بزارید تا به حقوق کاربری شما ارزش گذاشته بشه و ما هم جهت نظم بیشتر انجمن که در واقع به نفع خود کاربران هم هست شرمندتون نشیم...

http://forum.joomina.ir/thread-1.html

http://forum.joomina.ir/thread-23.html

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

لینک به ارسال

kianesfahan

داستان شما اصلا چی هست ؟

من هرچی پستهای قبلی را میبینم خبری از اعتراض شما که چی بوده و چی نبوده نیست ؟

اگر شما از ورود محرومید الان پطوری پست داده اید ؟

انجمن شما وابسته به كاربرانش هست . اگه كاربري توي انجمن شما ثبت نام نمي كرد باز شما يه همچين انجمني داشتيد ؟ شما اصلا به حقوق كاربراتون ارزش قائل نيستين .

واقعا براتون متاسفم

اول اینکه برای خودتون متاسف باشید . نه برای ما دوم هم اینکه اینجا برای انتقاد هست انتقاد هم آدابی داره ! این لحن انتقاد را اصلا بر نمی تابیم . اگر انجمن ناراحتتون میکنه خیلی راحت میتونید تشریف نیارید !!

کابرها برای ما اینقدر مهم هستند که یکی یک خط انتقاد میکنه من 1 صفحه براش تایپ میکنم میتونید در صفحات قبل ببینید اما انتقاد لحن درست داره . باید با حسن نیت باشه . نه با جو سازی و ...

شما حتی نمیگید چی شده بعد میخواهید برای ما هم متاسف باشید !

اگر قصد شما تصحیح یک اشکال است که ما مدعی نیستیم اشکال نداریم ، بی اشکال خداست . باید کامل و شفاف توضیح بدید نه اینه بخواهید یک پست بدید که نه سر داره و نه ته کسی هم چیزی ازش سر در نمیاره ؟!

موفق باشید

لینک به ارسال

kianesfahan

داستان شما اصلا چی هست ؟

من هرچی پستهای قبلی را میبینم خبری از اعتراض شما که چی بوده و چی نبوده نیست ؟

اگر شما از ورود محرومید الان پطوری پست داده اید ؟

واقعا براتون متاسفم

اول اینکه برای خودتون متاسف باشید . نه برای ما دوم هم اینکه اینجا برای انتقاد هست انتقاد هم آدابی داره ! این لحن انتقاد را اصلا بر نمی تابیم . اگر انجمن ناراحتتون میکنه خیلی راحت میتونید تشریف نیارید !!

کابرها برای ما اینقدر مهم هستند که یکی یک خط انتقاد میکنه من 1 صفحه براش تایپ میکنم میتونید در صفحات قبل ببینید اما انتقاد لحن درست داره . باید با حسن نیت باشه . نه با جو سازی و ...

شما حتی نمیگید چی شده بعد میخواهید برای ما هم متاسف باشید !

اگر قصد شما تصحیح یک اشکال است که ما مدعی نیستیم اشکال نداریم ، بی اشکال خداست . باید کامل و شفاف توضیح بدید نه اینه بخواهید یک پست بدید که نه سر داره و نه ته کسی هم چیزی ازش سر در نمیاره ؟!

موفق باشید

درود

اقاي تهراني من خودم هم نمي دونم فقط اينو ميدونم كه من چند روز پيش اومدم وارد سايت بشم ديدم كه نوشته محروم شدم تا امروز . اقاي شمسي منو محروم كردند . فكر كنم چون پستم را توي يه جاي ديگه دادم منو محروم كرديد . اخه چرا ؟

من تازه واردم و نمي دونم بايد كجا پست بدم در انجمن اشيانه هم همينطورم اما ديگه منو محروم نكردند

شما حتي دليل محروم كردن من را بهم ايمل نكرديد .

من قصد جو سازي ندارم . با شخصيت يك نفر بازي مي كنيد بعد ميگيد جو سازي ميكني ؟ پس اگر كاربر ها براتون مهم هستن چرا با كاربر ها اينطوري مي كنيد ؟

من در خيلي از انجمن ها عضو هستم فقط انجمن شما اين رفتار را با بنده داشته !!!

من چرا براي خودم متاسف باشم ؟ مگه چه كار خلافي كردم ؟ به كي بي احترامي كردم ؟

من حتي دليل محروم شدنم را هم نمي دونم . اون وقت قصد داريد من خيلي اروم ازتون تشكر هم بكنم ؟

اقاي تهراني من نه شما را ميشناسم نه ديدم و نه چيزي اما هميشه براي شما ارزش قائل بودم . حتي همين امروز توي كلاسم توي دانشگاه از شما و كارهاي شما تعريف كردم . بعد شما اينطوري برخورد مي كنيد ؟

اگر هم باور نداريد ميرم شماره استادمو ميگيرم ميگم بهتون بگه .

من از جومينا بيشتر از اين انتظار داشتم .............

لینک به ارسال

آهان این شد

دوست عزیز سیستمی در جومینا وجود دارد به نام اخطار ها . هر کاربر بر اساس تخلفی که میکنه اخطار دریافت میکنه مثلا همین الان اخطار شما 10% است خوب با تخلف بعدی میشه 20 درصد و تخلف 20% برابر 3 روز محرومیت از انجمن است

دوست عزیزم بجای اینکه اشکال را در دیگران ببینید بهتر نیست 10 دقیقه وقت بزارید و قوانین را بخونید هر جامعه ای اگر بدون قانون اداره شود به هرج و مرج کشیده میشود . حتما شما تخلف داشته اید و تخلف شما هم در هنگام ورودتان برایتان نمایش داده میشود لذا نیازی به ایمیل نیست مخصوصا آقای شمسی خیلی سخت به دیگران اخطار میدن . کسی هم برای سئوال پرسیدن اخطار نمیگیره خودتون هم اینو میدونید همه هم میدونند اینکه میگید مگه من چه گناهی داشته ام و .... مسلما اخطار شما برای سئوالتون نبوده

لینک به ارسال

درود

جناب تهراني خوب منم مشكلم همينه . روزي كه اومدم وارد انجمن بشم نوشته بود دليل محروميت : عدم رعايت قوانين با توجه به اخطار قبلي اما اصلا من نمي دونم چي كار كردم ؟؟!!!

خوب منم از همين عصبي هستم كه دليل محروميت را نمي دونم من كاربر مبتدي هستم و هر روز فقط دارم سوال ميكنم اگر كسي هم چيزي پرسيده باشه و چيزي بلد باشم كمكش ميكنم اما دليل اين محروميت را اقاي شمسي بايد توضيح بدن .

در ضمن جناب تهراني يك سوال اين اين گ- ن- ج افز-ا-ر را نمي توانيم به صورت ديگه اي دريافت كنيم ؟ ما كه در تهران نيستم و فرصتش هم برامون مقدور نيست بيام نمايشگاه اما به اين محصول هم احتياج داريم .چه طوري ميتونيم اين محصول را خريداري كنيم ؟

براي اين موضوع راهي انديشيده ايد ؟

با تشكر

لینک به ارسال

با سلام

خوب منم از همين عصبي هستم كه دليل محروميت را نمي دونم من كاربر مبتدي هستم و هر روز فقط دارم سوال ميكنم اگر كسي هم چيزي پرسيده باشه و چيزي بلد باشم كمكش ميكنم اما دليل اين محروميت را اقاي شمسي بايد توضيح بدن .

ببینید دوست عزیز شما چندین بار سوالتون رو در بخشی یا تاپیکی که مرتبط با مشکلتون نبوده مطرح کردید یا سوال جدید بوده که تاپیک جدید براش باز نکردید... به هر حال در چند مرتبه اول مدیر پست شما رو منتقل و پیامی براتون گذاشته که توسط پیام خصوصی به شما گزارش می شه که مدیر براتون در فلان پستتون پیام گذاشته... شما وقتی به اون پست مراجعه می کنید پیام مدیر رو مبنی بر انتقال تاپیک یا تذکر مشاهده می کنید...

در مورد شما ابتدا تذکر بوده بدون دادن اخطار... بعد از تکرار عدم رعایت قوانین به شما اخطار هم داده شده که چون تعداد این اخطار ها افزایش یافته و شما باز هم رعایت نکردید موجب اخطار بعدی و در نتیجه توسط سیستم بصورت اتوماتیک 3 روز دسترسیتون قطع شده...

حالا کافیه چندتا از پست های خودتون رو ببینید و یا بخش اخطارهای خودتون رو چک کنید و جزئیات اخطارهای گرفته شده رو مطالعه کنید...

در ضمن جناب تهراني يك سوال اين اين گ- ن- ج افز-ا-ر را نمي توانيم به صورت ديگه اي دريافت كنيم ؟ ما كه در تهران نيستم و فرصتش هم برامون مقدور نيست بيام نمايشگاه اما به اين محصول هم احتياج داريم .چه طوري ميتونيم اين محصول را خريداري كنيم ؟

برای پاسخ این سوال هم کافی بود تاپیک مربوطه رو با دقت مطالعه کنید یا اگر ابهامی بود در همون تاپیک مطرح کنید... !

http://forum.joomina.ir/thread-7473-post-42121.html

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان

قبل از هرچیز ازشما تشکر میکنم که جواب سوالات رو پاسخ میدید و وقت میزارید و لی لطفا جواب هاتون رو واضح وضیح بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...