رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

این روزها همه برای سایتشون فید ویژه‌ای دارن و مزایای اون رو بهتر از من می‌دونید.

بهتر نیست برای صفحه اول جومینا این کار رو کنید؟

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این خاصیت قبلا برسی شده و بدلایلی این امان حذف شده .... { نپرسید چرا ؟ }

ولی احتمالا در این تصمیم تجدید نظر کنیم ...!

exiler جان

بعد از حذف کاربران راهی برای بدست اوردن دوباره دعوتنامه بیان شده ..... بهش عمل کردید ؟

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

مشکل اینجاست که بعد از حذف کاربران اکانت من فعال بود !

اون پلاگین هم واسه بعد از جریان این عضویت جدید بود!

لینک به ارسال

سلام

1- در مورد فید . کاملا درسته که فید محسنات خوبی داره اما ما در جومینا نمیتونیم از فید استفاده کنیم به دلیل اینکه تنظیمات امنیتی جومینا به نحوی است که نمیتوان از فید استفاده کرد

2- در مورد کاربر محترم exlir عزیز . آقا من خدمت شما چند سالی هست ارادت دارم خود شما هم میدونید. از تی سی شما را میشناسم . اما در مورد عضویت من همین الان هم نگاه کردم شما 2 ماه را عضو بودید لاگ ثبت نام هم من دارم . اما دلیل لغو عضویت شما حتی گذشت 2 ماه نبود . دلیلش این بود که پس از عضویت فعالیتتون کم شد و اگر نه برای عضویت ترجیح خود من اینه که کسایی عضو باشن که میشناسیمشون مثل شما

یکم دردو دل کنم ، جای دیگه که ندارم بگم همین جا بگم (منظور شخص خاصی نیست مخصوصا exlier عزیز)

آقا چه داستانی شده جومینا ! شما نمیتونید فکرش را هم بکنید که جومینا چه وقتی از من میگیره که هیچ درآمد مالی هم برای من نداره همش بر اساس علاقه است . این همه افزونه به صورت عمومی منتشر میشه که خداشاهده برای انتخاب افزونه ها کلی وقت گذاشته میشه دیگه ترجمه و فارسی سازیش کلا بماند . عجیبه که هیچ کس این همه افزونه را نمیبینه و چند تا افزونه مخصوص اعضا را میبینند و همه هم از من ناراحتند . واقعا بقیه افزونه ها کار هیچ کس را راه نداخته ؟ واقعا یعنی هیچکدومشون ارزش اینو نداره که کسی از ما ناراحت نباشه یکمم خوش بیاد که داره این سرویس را راحت میگیره ؟ خدائیش خستگی تو تن همه ما میمونه . من در جومینا نه تبلیغ میگیرم و نه سعی میکنم وارد مسائل مالی بشم در انجمن هم همینطوره . اصلا قصدم هم از جومینا اینی که الان هست نبوده کار اصلیمم این نیست . انصافا اینطور گله ها بدجوری حال من را میگیره. بقیه مدیر ها هم همینطورین ، هیچ کس تعهدی به کسی نداره مثلا سعید شمسی اگر میاد انجمن از علاقه میاد بعضی وقت ها از کافی نت میاد میشینه جواب 2 نفر را بده و جواب هم میده کلی شاکی داره ، مجتبی فرحزادی از خود من فعال تره یک پست را اونم طبق قوانین ویرایش میکنه از دستش ناراحت میشن ، یکی میاد میگه آقا من میخوام فلان افزونه فلان چیز بهش اضافه بشه ، محمد رزاقی میگه من هزینش را میگیرم انجام میدم . میگن تو جومینا همه میخوان پول دربیارن ، انگار باید مجانی یک روز کار کنه یا کسی آدم کسیه که بره یه اسکریپت بنویسه اونم اختصاصی بعد که بگه هزینش را بدید اینطوری بگن . رضا گنجی میشینه کلی وقت میزاره افزونه هایی را پیدا میکنه که خود من هم ندیدم یا کسایی مثل آقای طالبی که اینقدر خودش کار داره که نفس نمیتونه بکشه میاد تو انجمن جواب درست کردن قالب را میده یا ستار رضایی و کلا همه و همه. این ها اگر میان تو انجمن و یا اگر کاری میکنن که وظیفه ای ندارن برای عشقشون میان و جالب اینه که باز هم هیچ کس این ها را نمیبیه . خدائیش دلم خیلی پره . انصافا تو این دوره زمونه رفیقتون بهتون یه لیوان آب میده که یکی میاد میشینه میره سایت کاربر بررسی میکنه مشکلش چیه بعد میاد براش توضیح میده . داستان فقط به انجمن جومینا هم مربوط نمیشه در انجمن های دیگه هم همینطوره در جومفا هم همینه در مامبولرن هم همینه .آخه این چه فرهنگیه که ما داریم . (در جومینا این اتفاق نیوفتاده)یک کاربر میاد یک سئوالی میکنه یکی دیگه در حد سواد خودش جواب میده غلط یا درست بعد کاربره میاد کلی بد و بیراه بار ناظر اون انجمن میکنه آخه این چه کاریه مگه غیر از اینه که انجمن برای به اشتراک گذاردن دانش است آخه چرا همه از هم طلب داریم ! یکی هم که میاد صادقانه حرف دلش را میزنه باز هم منفور میشه . خوبه اینجا همه طراحن حالا هر کس در یک سطحی اما آقا برین سایت های خارجی را ببینین انجمن هاشون را ببین خداشاهده اینطوری که ما در ایران با انجمن برخورد میکنیم نیست . همین میشه خیلی ها کنار میکشن و میبینن انجمن و انجمن گردی ارزش وقتی که میزارن را نداره خود من از اصل با انجمن مخالف هستم با راه اندازی انجمن برای جومینا هم مخالف بودم از بس بهم گفتم انجمنش را باز کردم اما یکبار شده یک نفر فقط یک نفر در هر انجمنی بیاد بگه آقایون خسته نباشید .

یه درد و دل بود خیلی پر بودم

لینک به ارسال

سلام آقاي تهراني

راستش اولش متن شما رو ديدم و ايكنه خيلي بلند بود ؛ نميخواستم بخونم

اما 2-3 خط خوندم و بي اختيار تا آخر خوندم

من از ابتدا كه جوملا كار كردم با سايت جومينا آشنا شدم

اوايل ازتون زياد دلخور ميشدم اما كم كم ؛ با روند جومينا آشنا شدم

هيچ سايت فارسي اينطور خدمات نميده

در مورد درد دلي ! كه داشتين ؛نظر من اينه كه خدا پاداش زحماتتون رو ميده

انصافآ حق با شماست

اميدوارم همه شما موفق باشيد

لینک به ارسال

سر شب داشتم دقيقا به همين موضوع فكر ميكردم. من رشته تحصيليم سيالات بوده و كوچكترين ربطي به طراحي سايت نداره اما با استفاده از همين اشتراك گذاري مطالب تو انجمنها به خصوص جومينا تونستم واسه خودم دو تا سايت راه اندازي كنم كه نسبت به سايتهاي مشابه يه سر و گردن بالاتر هستند. اگه اين انجمنها نبود افرادي مثل من به هيچ عنوان نميتونستن نيازهاشون رو براورده كنند.

از طرفي خاصيت انجمنها هم همينه همه جور ادمي ميان و يه تعداد معدودي هم كم لطفيهايي دارند؛ اما اقاي تهراني شما نبايد فقط برخورد بد اين افراد رو ببينيد . تعداد تشكرها در پستهاي مفيد نشون ميده كه اكثريت قدردان زحمات دوستان هستند. من خودم به شخصه واقعا عاصي شدم ... معتاد شدم هر يه ساعت يه بار بايد بيام اين دكمه ارسالهاي جديد انجمن رو بزنم و ببينم كي چه مشكلي داره و دوستان چه راه حلهايي ارائه ميدن كلي وقت ازم ميگيره. قاعدتا براي دوستاني كه به صورت حرفه اي كار ميكنند خيلي خسته كننده تر هست. يا خود شما كه خيلي از مطالب رو ساعت 3 يا 4 صبح پست ميكنيد .

همه بچه ها زحمت ميكشن و از همشون تشكر ميكنم:thankyou:

لینک به ارسال

خوب مثل اينكه جناب تهراني خيلي كشيده ! آقاي تهراني گل،جوملا عشقه حداقل براي من و براي عشقت داري كاري رو انجام ميدي اگه اين سختي ها نباشه كه اونوقت معني نداره كه... 6.gif

شايد 10 درصد كاربران جوملايي واقعا پيگير جوملا هستند ولي خوب دو سري افراد هستن كه مشكلاتي دارند.

دسته اول كه سه حركت اساسي رو چه در اين انجمن و چه در صدها انجمن ديگه ايراني و يا خارجي ميزنن! حالا اين سه حركت چيه ؟ 15.gif

1- يه جا كارشون گير كرده تو جوملا ... بگو خوب

2- ميان ثبت نام ميكنن تو انجمن در سه سوت ... بگو خوب

3- سوالشونو مي پرسن ... اگه جواب دادي و درست بود ميرن و ديگه نميان ... اگه جواب دادي نادرست بود واي واي واي

دسته دوم: افرادي هستند كه قصد تخريب دارند كه نيازي نيست توضيح بيشتري بدم 31.gif

خوب دوست عزيز آقاي تهراني براي اين كاربران كه نبايد حرص و جوش بزني اومده و رفته !102.gif

خدا رو شكر كه جومينا هست ... كاربران وفادارش هستن ... مديران لايقش هستن ... جوملا هم هست 77.gif

دوستاني كه ارزش يه كاري رو ميدونن دكمه تشكر رو بارها برات زدن خداييش با ديدن اين تشكرها خستگيت در نميره...

فرهنگ هم كه صحبتش رو كردي اينو بگم كه بابا اينجا ايرانه همه چي ايرانيزه ست بايد باهاش بسازي 4.gif

رشته تحصيلي من صنايع غذايي هستش و سر از جوملا درآوردم ! خوب الان دارم باهاش زندگي ميكنم شما هم همينطور پس باچيزي كه زندگي ميكني بايد دردسرهاي بزرگ كردنش هم بكشي... مثل بچه خودت!

ما حالا حالاها با شما كار داريم كجا ميري آقاي تهراني با اين عجله ...53.gif اين گلم تقديم به شما و تمام كاربران عزيز جومينا

دوستان سعي كردم با عبارات طنز گونه جو اين بخش رو تغيير بدم و قصد جسارت به شخص خاصي نبوده

با تشكر

لینک به ارسال

سلام و درود

متاسفانه بعضی از هم وطنان و دوستان ما همیشه ساز مخالف رو میزنند و دوست دارند با دیگران متمایز باشند و همیشه زودتر به خواسته های خود برسند.اگر اوضاع بر وقف مراد بود که هیچ وگرنه هزار ایراد میگیرند و گله میکنند.

در انجمن اگر جواب پستی را ندی و صبر کنی تا دوستانی که کاملا وارد به این قضیه هستند جواب بدهند میگویند چرا کسی نیست جواب دهد! اگر توضیحات ساده بیان شود به شما تهمت بیسوادی میزنند و اگر از کلمات لاتین و نامفهوم استفاده کنید میگویند کمی ساده تر بیان کنید تا من هم متوجه شوم.مشکلاتی که مربوط به سایت و افزونه ها نمیشود به گردن سایت و فایل ها می اندازند و یا اگر فایلی را که بر خلاف قوانین در سایت منتشر شده حذف کنید میگویند اگر تمام ارسالهای فلانی حذف شود هیچ اتفاقی برای انجمن نمیافتد.

برای کمک به طرح حمایت از سایت های خیریه چند روزی شعار میدهیم و تاپیک مورد نظر بعد از چند روز راکت و ساکت میشود و دیگر ارسال جدیدی در آن مشاهده نمیشود !

در بعضی انجمن ها توهین کاربران را حذف نمیکنند حتی بنا به درخواست همان کاربر و این یک نوع تنبیه برای آن کاربر محسوب میشود و این قضیه را عینا دیدم که کاربری مرتبا درخواست حذف یا حداقل ویرایش ارسال خود را داشت که با عدم موافقت مدیر تالار مواجه میشد ولی در اینجا اینگونه نیست و ارسال ها خیلی زود حذف میشوند شاید کاربر ارسال کننده در ابتدا متوجه نباشد ولی دیگران با دیدن طرز برخورد آن کاربر چه فکری در مورد او خواهند کرد و آیا رابطه دوستی و کاری با آن برقرار خواهند کرد !

برای معرفی یک افزونه لا اقل نیم ساعت تا یک ساعت زمان مورد نیاز است تازه زمانی که افزونه در دست شماست(ترجمه توضیحات،نصب و تست،تهیه و آپلود تصاویر،تایپ توضیحات،بازبینی مجدد و تصحصیح غلط های املایی و تغییر در توضیحات،تست دانلود فایل و لینک های معرفی شده) و این فقط برای معرفی افزونه ترجمه نشده است و برای ترجمه یک تیم درگیر ترجمه هستند.

دوست ندارم در رابطه با دیگران صحبت کنم ولی برام خیلی جالب بود که پلاگین کوچکی به نام simple image gallery رو که ترجمه اون کار زیادی نداره رو یکی از سایت های پشتیبان جوملا حذف کرده بود و دلیل آن هم به گفته خودشان سوء استفاده برخی از افزونه های آنهاست ولی حالا با اینکه زمان زیادی از راه اندازی جومینا نگذشته تعداد زیادی افزونه ترجمه شده برای دانلود عمومی قرار داده شده و فقط تعداد کمی از اونها مخصوص اعضاء منتشر شده و اگر همین روند ادامه داشته باشد در آینده نه چندان دور تعداد افزونه های ترجمه شده جومینا بسیار بشتر از تعداد موجود انها در تمام سایت های ایرانی خواهد شد.

حال چرا ما باید کسانی را که به رایگان در حال خدمت به هموطنانشان هستند دلسرد کنیم.

وجود تعداد کمی افزونه برای اعضا جهت تشویق کاربران برای فعالیت بیشتر در انجمن و مشارکت در ترجمه افزونه هاست و این خود یک توفیق اجباری نیز هست.

هر سایتی قوانین خودش را دارد که مدیریت سایت در زمان تاسیس سایت ابتدا قوانین سایت رو که راه اندازی کرده منتشر میکند حالا اگر این قوانین مورد پسند من نیست میتوانم قبول نکنم و درسایت عضو نشوم و یا میتوانم چشم هایم را ببندم و افزونه های مخصوص اعضا را مشاهده نکنم.

به هرحال چاره ای نیست و نباید به خاطر عده ای، دیگر هم وطنان رو از داشتن چنین انجمن هایی محروم کرد !

خیلی ها هم قدر زحمات شما را میدانند و واقف هستند که برای راه اندازی و حفظ این مجموعه چقدر زحمت کشیده اید و هزینه کرده اید و به خاطر این گروه شما به راه خود ادامه دهید!

لینک به ارسال

خوب سلام به همه ی دوستان غیبت من رو ببخشید بخاطر امتحاناتم بود خوب شاید پستم اضافه باشه ولی برای تکمیلش باید بگم

که آقای تهرانی 2 سال تمام در تی سی زحمت کشید بدون 1 قرون پولی همه شاهدن کسایی که بودن

مصطفی جان هم زحمت کشید فقط پول داد نه پول گرفت

آخر یکی می یاد زنگ می زنه به شماره ای که نوشته زیر امضا به من یا دوستان می گه شما وارز کار کردین

این همه زحمت کشیدیم فارسی سازی و ... می گن شما دزدین

بعد آقای تهرانی فکر کنم یکی از این عواملش همین باشه که وارز کار نکرده می یاد رایگان کار می کنه

سایتی درست می کنه و اون سایت نه به جایی وابسطه هست نه چیزی فقط فقط به جیو مبارک آقای تهرانی بسته هست 16.gif که چیزی ازش در نمی یاد فقط داره خرجش می شه

حالا یکی مثل آقای هواسی پور (این آقا 3 ساله نمی خواد دست از کله ی ما بکشه () شانس آورد امتحان داشتم یک جوابی بهش می دادم ) می یاد می گه توجه کنید خوب این یا حسودی هست به سایتی که بزرگ شده یا مشکلات داره اون طرف می یاد تو انجمن خالی می کنه

یه چیزی اینجا معلومه این هست (آقا و خواهر) داداش من سایت اگه برای من بود می گفتم برادر نمی خوای نیا

می خوای بیا بیا ببین بدرد می خوره ببین نمی خوره برو ولی مدیران این سایت ایچ چنین کاری رو نکردن

اینم به فرهنگم زیاد ربط داره چون ما همیشه 2 مشکل داریم در کل سایت ها ایرانی

به گفته مجلیه کلیک از یک مقاله معتبر

1.ما مدیران سایت زیادی به کاربران نسبت به طراح یک سایت توجه می کنیم

که مورد بالایی برای این سایت ها نیست

2.مدیران سایت اولین روز گفتن کل چیز ما کاربر هست (ولی مشخص نکردن چه کاربری) و بدون کاربر چیزی نیستیم

که بنده خیلی این چنین اشتباهی رو در سایت ها کردم که این مورد خیلی زیاد به انجمن ها مربوط می شه

خیلی طولانی نکنیم دیگه جا افتاده باید فرهنگ سازی بشه

اینم از دل رحمی های مدیران این انجمن هست و کاربر مداری که صفحات این پست و پست های مشابه به 16 و بالا تر رسیده (راستی من پارچه خوار نیستم چون از نزدیک دیدم 3 ساله و به خودمم از این توهینا شده )

با تشکر شهریار جون

لینک به ارسال

ببخشید که این پست را اینجا می زنم ولی در جومینا جایی برای اینکار نبود .

اگر مدیران صلاح نمی دانند حذفش کنند .

بخش هایی از یک نیایش است از دکتر علی شریعتی که دوست داشتم دوستان آن را بخوانند

خدای “عقیده” مرا از دست “عقده ام” مصون بدار.

خدای به من قدرت تحمل عقیده “مخالف” ارزانى کن.

خدای رشد علمى و عقلى مرا از فضیلت “تعصب” و “احساس” و “اشراق” محروم نساز.

خدای مرا همواره آگاه و هوشیار دار، تا پیش از شناختن “درست ” و “کامل” کسى، یا فکرى مثبت یا منفى قضاوت نکنم.

خدای جهل آمیخته با خودخواهى و حسد، مرا، رایگان، ابزار قتاله دشمن براى حمله به دوست، نسازد.

خدای شهرت، منى را که: “مى خواهم باشم”، قربانى منى که: “مى خواهند باشم” نکند.

خدای مرا از چهار زندان بزرگ انسان: “طبیعت”، “تاریخ”، “جامعه” و “خویشتن” رها کن، تا آنچنان که تو اى آفریدگار من، مرا آفریده اى خود آفریدگار خود باشم، نه که همچون حیوان خود را با محیط، که محیط را با خود تطبیق دهم.

خدای مرا یارى ده تا جامعه ام را بر ۳ پایه “کتاب، ترازو و آهن” استوار کنم، و دل را از ۳ سرچشمه “حقیقت، زیبایى و خیر” سیراب سازم. مذهب بى عوام، ایمان بى ریا، خوبى بى نمود، گستاخى بى حامى، مناعت بى غرور، عشق بى هوس، تنهایى در انبوه جمعیت، و دوست داشتن بى آنکه دوست بداند، روزى کن.

خدای به من زیستنى عطا کن که در لحظه مرگ، بر بى ثمرى لحظه اى که براى زیستن گذشته است، حسرت نخورم، و مردنى عطا کن که بر بیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آنرا من خود انتخاب کنم اما آنچنان که تو دوست میدارى.

خدای “چگونه زیستن” را تو به من بیاموز، “چگونه مردن” را خود خواهم آموخت.

خدای “مسئولیت هاى شیعه بودن” را که على وار بودن و على وار زیستن و على وار مردن است، و على وار پرستیدن و على وار اندیشیدن و على وار جهاد کردن و على وار کار کردن و على وار سخن گفتن و على وار سکوت کردن است تا آنجا که در توان این بنده ناتوان على است، همواره فرا یادم آر.

به عنوان یک “من على وار”: یک روح در چند بعد: خداوند سخن بر منبر، خداوند پرستش در محراب، خداوند کار در زمین، خداوند پیکار در صحنه، خداوند وفا در کنار محمد (ص)، خداوند مسئولیت در جامعه، خداوند پارسایى در زندگى، خداوند دانش در اسلام، خداوند انقلاب در زمان، خداوند عدل در حکومت، خداوند قلم در نهج البلاغه، خداوند پدرى و انسان پرورى در خانواده، و… بنده خدا در همه جا و همه وقت.

و به عنوان یک شیعى مسئول، وفادار به مکتب، وحدت و عدالت که سه فصل زندگى اوست، و رهایى و برابرى که مذهب اوست و فدا کردن همه مصلحتها، در پاى حقیقت که رفتار اوست.

خدای “اخلاص” و “اخلاص” و “اخلاص” خدای در روح من، اختلاف در “انسانیت” را، با اختلاف در “فکر” و اختلاف در “رابطه”، با هم میامیز، آنچنان که نتوانم این سه اقنوم جدا از هم را، باز شناسم.

خدای مرا بخاطر حسد، کینه و غرض، عملهء آماتور ظلمه مگردان.

خدای خود خواهى را چنان در من بکش، یا چندان برکش، تا خود خواهى دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم.

خدای مرا، درایمان، “اطاعت مطلق” بخش تا در جهان “عصیان مطلق” باشم.

خدای مرا به ابتذال آرامش و خوشبختى مکشان، اضطراب هاى بزرگ، غمهاى ارجمند و حیرت هاى عظیم را به روحم عطا کن.

خدای اندیشه و احساس مرا در سطحى پایین میاور که زرنگى هاى حقیر و پستى هاى نکبت بار، و پلید “شبه آدمهاى اندک” را متوجه شوم.

خدای آتش مقدس “شک” را آنچنان در من بیفروز تا همه “یقین”هایى را که در من نقش کرده اند، بسوزد. و آنگاه از پس توده این خاکستر، لبخند مهراور بر لبهاى صبح یقینى، شسته از غبار، طلوع کند.

خدای مرا ازاین فاجعه پلید “مصلحت پرستى” که چون همه گیر شده، وقاحتش از یاد رفته و بیماریى شده که از فرط عمومیتش، هر که از آن سالم مانده، بیمار مى نماید مصون بدار، “به رعایت مصلحت، حقیقت را ذبح شرعى نکنم”.

خدای رحمتى کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد، قوتم بخش تا نانم را و حتى نامم را در خطر ایمانم افکنم، تا از آنها باشم که پول دنیا را مى گیرند و براى دین کار مى کنند، نه از آنها که پول دین! را مى گیرند و براى دنیا کار مى کنند.

خدای قناعت، صبر و تحمل را از ملتم باز گیر و به من ارزانى دار.

خدای این خورده بین حسابگر مصلحت پرست را که بر دو شاه بال “هجرت” از “هست”، و “معراج” به “باشد” م، بندهاى بیشمار مى زند در زیر گامهاى این کاروان شعله هاى بیقرار شوق، که در من شتابان مى گذرد، نابود کن!

خدای مرا از نکبت دوستى ها و دشمنى هاى ارواح حقیر در پناه روحهاى پرشکوه چون على و دلهاى زیباى همه قرنها – از گیلگوش تا سارتر و از لوپى تا عین القضات، و از مهراوه تا رزاس، پاک گردان.

خدای تو را همچون فرزند بزرگ حسین بن على، سپاس مى گزارم که دشمنان مرا از میان احمق ها برگزیدى، که چند دشمن ابله، نعمتى است که خداوند تنها به بندگان خاصش عطا مى کند.

خدای مرا هرگز مراد بى شعورها و محبوب نمکهاى میوه مگردان.

خدای بر اراده، دانش، عصیان، بى نیازى، حیرت، لطافت روح، شهامت و تنهایى ام بیفزاى.

خدای این کلام مقدسى را که به روسو الهام کرده اى، هرگز از یاد من مبر که: “من دشمن تو و عقاید تو هستم، اما حاضرم جانم را براى تو و عقاید تو فدا کنم”.

خدای “جامعه ام” را از بیمارى تصوف و معنویت زدگى شفا بخش، تا به زندگى و واقعیت بازگردد، و مرا از ابتذال زندگى و بیمارى واقعیت زدگى نجات بخش، تا به آزادى عرفانى و کمال معنوى برسم.

خدای در برابر هر آن چه انسان ماندن را به تباهى مى کشاند، مرا، با “نداشتن” و “نخواستن”، روئین تن کن.

خدای کافر کیست؟ مسلمان کیست؟ شیعه کیست؟ سنّى کیست؟ مرزهاى درست هر کدام، کدام است؟

خدای

اى خداوندا! به علماى ما مسئولیت، و به عوام ما علم، به مومنان ما روشنایى، و به روشنفکران ما ایمان، و به متعصبین ما فهم، و به فهمیدگان ما تعصب، به زنان ما شعور و به مردان ما شرف، و به پیران ما آگاهى و به جوانان ما اصالت، به اساتید ما عقیده و به دانشجویان ما…. نیز عقیده، به خفتگان ما بیدارى و به بیداران ما اراده، به مبلغان ما حقیقت و به دینداران ما دین، به نویسندگان ما تعهد و به هنرمندان ما درد، و به شاعران ما شعور و به محققان ما هدف ، به نومیدان ما امید و به ضعیفان ما نیرو و به محافظه کاران ما گستاخى، و به نشستگان ما قیام و به راکدان ما تکان، و به مردگان ما حیات، و به کوران ما نگاه و به خاموشان ما فریاد، وبه مسلمانان ما قرآن و به شیعیان ما على، و به فرقه هاى ما وحدت، و به حسودان شفاء به خودبینان ما انصاف، به فحاشان ما ادب، به مجاهدان ما صبر و به مردم خودآگاهى، و به همه ملت ما، همت تصمیم و استعداد فداکارى و شایستگى نجات و عزت ببخشا!

نوشته: دکتر على شریعتى

لینک به ارسال

ممنونم از حمايت هاي شما در خصوص جومينا و بچه هاي جومينا كه بر كسي پوشيده نبوده و نيست

لینک به ارسال

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری

خدائیش یه چیزی رو بگم

من خودم خیلی مصر بودم که باید حتما منم عضو جومینا بشم

جتی به خاطر اینکه زیاد تو انجمن جستجو نمیکردم از شرایطی که گذاشته بودن زیاد اطلاع نداشتم

و یه پیام هم برای جناب تهرانی گذاشتم و ما بقی ماجرا

الان چند وقیه که تقریبا روزی چند بار و هر بار از چند دقیقه تا چند ساعت تو جومینا فروم گردش میکنم

به نظر من افزونه هایی که برای اعضا کنتشر شده هیچ چیزی بیشتر از افزونه های رایگان و عمومی نیست

فقط یک بهانه برای ترقیب کاربرانه

من واقعا به همت مدیران جومینا یک احسنت از ته قلبم میگم

من چند سالی با نیوک کار میکردم

و اصلا جوملا رو کنار گذاشته بودم شاید به خاطر اینکه برام یکمی پیچیده بود یا هر دلیل دیگه یا شایدم فکر میکردم هر چیزی که برای یک سایت نیاز داشته باشم با نیوک دارم یا میتونم خودم گسترشش بدم

ولی امسال به همت سایت جومفا و آقای علوی نیک در اصفهان یک کلاس آموزش جوملا برگزار ش و من فقط از روی کنجکاوی و به خاطر خالی بودن اون تاریخ از برنامه هام شرکت کردم

الحق الان متوجه شدم که ای کاش چند سال پیش با این هسته قدرت مند آشنا میشدم

بهخاطر کنجکاوی توی تمام(اکثرشون یعنی هرچیشون رو که پیدا کردم ) فروم های ایرانی و غیر ایرانی عضو شدم

هر چیزی که برای تست و دانلود گذاشته بودن از رایگان وارز و غیره دانلود کردم کلی باشون کلنجار رفتم خیلی هاشون برام جالب بود خیلیهاشون اصلا در حد سوادم نبود

الان که روی درایو مخصوص جوملا راست کلید کردم و پروپرتیس گرفتم تقریبا 35 گیگ افزونه و قالب دانلود کردم

در حالی که در مورد نیوک کلش هنوز به 3 گیگ نرسیده (باور کنید اصلا دیگه فرام ورک نیوک یادم رفته !! از بسکه که در جوملا غرق شدم)

و اما جومینا رو از طریق یه مقاله که جناب علوی نیک معرفی کرده بودن باش آشنا شدم خیلی هم بهم برخورد که عضویتش یکمی متفاوته

و با خودم گفتم حتما یه مبلغی بابت کاربری باید بپردازیم و می خواند اینجوری قیمت رو بالا ببرند

ولی الان بعد از چند ماه عضویت در این سایت و فروم دیگه اصلا به کاربری مخصوص ( عضویت در جومینا) فکر نمیکنم با اینکه برام خیلی ارزشمنده

ولی اول باید من هم به نوبه خودم یک زحمتی برای جوملا بکشم

و میدونم که جومینا برام خیلی با ارزشه

ازش لذت میبرم

باش تونستم برای تفریح هم که شده کسب درامد کنم و چند تایی سایت باش تحویل دادم و چند تایی هم در حال آماده سازی دارم .

در ضمن رشته تحصیلی من روانشناسی بوده و الان مربی یوگا هستم و شغلم و کارم هم هیچ ربطی به طراحی سایت نداره

ولی برای علاقه مندی هام وقت میزارم و از اون راضیم

خیلی پر حرفی بود شرمنده

یه جا پیدا کردم برای درد دل

یه قسمتی از کلام قصار جناب طالبی رو هم خیلی پسندیدم و در امضام گذاشتم

جناب طالبی انشالله که کلمات قصارتون کامرشیال نباشه :D

لینک به ارسال

یه قسمتی از کلام قصار جناب طالبی رو هم خیلی پسندیدم و در امضام گذاشتم

جناب طالبی انشالله که کلمات قصارتون کامرشیال نباشه biggrin.gif

Commercial نشده هنوز استفاده كنيد !

لینک به ارسال

سلام

شما درست میفرمایید و کاملا صحیح است از خود من بهتر توضیح دادید ممنونم . امروز عضویت ها در جومینا باز میشه و یه یک ماهی عضویت بسته بود اما خوب با قالب جدید عضویت را باز میکنیم و مثلا افراد فعال در انجمن در الویت قرار خواهند داشت که مسلم است چرا .

اما ما واقعا در رابطه با عضویت چند مشکل بزرگ داریم .

1- روزانه بین 150 تا 250 درخواست میاد که نمیشه همه را بررسی کرد برای همین ما مجبوریم به صورت انتخابی و شانسی درخواست ها را بررسی کنیم

2- ما با افزونه مشکل داریم ، یعنی به قدر درخواست ها افزونه نداریم از طرفی نمیشه با ترجمه یک ماژول عضویت در جومینا را به کسی داد

این 2 دلیل مهمترین دلیل هایی است که کاربران پاسخ داده نمیشود

از اینکه درک میکنید ممنونم

در رابطه با روال آتی جومینا خبر های خوشی دارم که بعدا اطلاع رسانی میشه یه کارهای دیگه ای هم داریم میکنیم برای اولین باره .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

مي دونم كه اينجا مربوط به انتقاد از انجمن هست نه سايت ولي لطفا به سوال من پاسخ بدين . چرا عضويت در سايت لغو شده ؟:huh: من معرفي ندارم درحاليكه به آموزش هاي موجود در سايت هم نياز دارم و نمي تونم استفاده كنم:(

لینک به ارسال

اقای تهرانی دلیل رو بیان کردند.و میتونید در سایت بخوانید

http://forum.joomina.ir/thread-2475.html

متاسفانه به خاطر سوء استفاده بعضی ها این تصمیم گرفته شده.ولی دوستانی که در انجمن فعالیت میکنند و دارای اطلاعات شفافی هستند نگران نباشند.

لینک به ارسال

سلام و تشکر و خسته نباشید فراوان

در مورد قالب جدید سایت جومینا چند مورد به ذهنم رسید گفتم بگم بهتره:

1.ماژول لاگینش اگه مثله قبلی بود خیلی بهتر بود (نمایش در صفحه اول)

2.دکمه ی ورود (که عکسه) همیشه نمایش داده میشه (حتی وقتی کاربر وارد شده)

3.دکمه خروج نداره!!!

4.بعد از ورود ، کاربر به صفحه ی "ناحیه کاربران ثبت نام شده" هدایت میشه که فک کنم اگه بره صفحه اصلی یا مکان قبلی کاربر خیلی بهتر باشه.

5.بعضی لینک های سایت تعجب برانگیزه ، مثلا : انجمن ویژه ---> کاربر به صفحه اصلی جومینا هدایت میشه

اما قالب فوق العاده زیبائیه

لینک به ارسال

درود بر حسین آقای گل

.ماژول لاگینش اگه مثله قبلی بود خیلی بهتر بود (نمایش در صفحه اول)

چشم روش کار میکنم

.دکمه ی ورود (که عکسه) همیشه نمایش داده میشه (حتی وقتی کاربر وارد شده)

به این دلیله که این دکمه تصویره و ماژول نیست

دکمه خروج نداره!!!

به دلیل اینه که سیستم الان طوریه که یکبار وارد شی برای همیشه وارد شدی برای راحتی اعضا این کار را انجام داده ام.

.بعد از ورود ، کاربر به صفحه ی "ناحیه کاربران ثبت نام شده" هدایت میشه که فک کنم اگه بره صفحه اصلی یا مکان قبلی کاربر خیلی بهتر باشه.

چشم درستش میکنم

بعضی لینک های سایت تعجب برانگیزه ، مثلا : انجمن ویژه ---> کاربر به صفحه اصلی جومینا هدایت میشه

4.gif اینو بعدا میگم چیه هنوز زوده اما خلاصش اینه که یک انجمن دیگه ایجاد خواهد شد که شاید اعضاش 15 نفر هم نباشند اما انجمنش خیلی فرق داره

لینک به ارسال

4.gif اینو بعدا میگم چیه هنوز زوده اما خلاصش اینه که یک انجمن دیگه ایجاد خواهد شد که شاید اعضاش 15 نفر هم نباشند اما انجمنش خیلی فرق داره

امیر جان یعنی می خوای وارز رو دوباره شروع کنی

ذیگه خسته شدم از جوملای رایگان

اگه کارت واسه وارزه می تونم همه کارام رو تعطیل کنم بچسبیم بهش

لینک به ارسال

پستهای قبلی به دلیل اینکه خارج از موضوع بودند حذف شدند .

خیر احمد جان نمیخوام وارز را شروع کنم . 2 دلیل مهم هم داره

1- وارز کار کردن خیلی دردسر داره

2- نمیشه سایت مشتری را با امکانات وارز برد بالا

من الان هرچی بخوام میخرم به عوض خیالم راحته افزونه های که دارم استفاده میکنم درسته اما اعتراف میکنم وارز یه خوبی داره

ببینید مثلا شما میخواهید جوم سوشیال را استفاده کنید اگر اوب با وارزش کار کنید 100% متوجه میشید افزونه دارای چه کارآیی هست بعد میرید میخریدش یعنی پولتون را دور نرختید .

در مورد انجمن ویژه فعلا مسکوت بمونه بهتره . اول باید با مدیران جومینا درمیون بزارم بعد بگم چیه .

لینک به ارسال

با سلام خدمت انجمن خوب جومینا

همه درد دل کردند من جا موندم

من تقریبا 4 سال با e107 کار کردم و 50 تا سایت حد اقل فروختم.همونطور هم که میدونین e107زمین تا آسمون با جوملا فرق داره. اینکه یه روز به سایت جومینا برخورد کردم دیدم که یه عالمه افزونه اونم رایگان برای دانلود گذاشته شده-تعجب کردم گفتم مگه میشه این همه امکانات اونم رایگان-تازه هیچ کدوم از افزونه ها هم ایراد نداشت چون معمولا این افزونه های رایگان 100 تا ایراد داره.الان 4 ماهه دارم با جوملا کار میکنم و e107 و نیوک رو برای همیشه گذاشتم کنار-افتخار میکنم که در سایت جومینا عضو هستم -اما یه چیزی ته دلم مونده که میخوام به آقای تهرانی بگم- میخواستم بگم آقای تهرانی شما با این کارتون که این همه افزونه روبرای دانلود گذاشتین یه طراح وب رو بینیاز از هر گونه هزینه میکنید بعلاوه خیلی ها هم که میخواهند سایت افتتاح کنند بدون هیچ هزینه ای با ورود به انجمن و جومینا به هدفشون میرسند- و این باعث میشه که طراحان سایت ها چند وقت دیگه بساطشون رو جمع کنند-همه کسانی که در این انجمن هستند از شما تشکر میکنند ولی من علاوه بر تشکر انتقاد دارم - دلیلش هم اینه که شما افزونه ها رو رایگان میگذارید-

به نظر من انجمنی تشکیل بدید که برای ثبت نام پول بدهند و برای دانلود افزونه هم همینطور- من خودم حاظرم اولین عضو انجمن شما باشم حتی اگر 100 هزار تومان هزینه ثبت نام باشه.اما اینطور پیش بره همه طراحان بیکار میشن و ارزش کارشون میاد پایین-

حرف برای گفتن زیاد دارم ولی این جا نمیشه گفت

باز هم متشکرم

لینک به ارسال

علی رضای عزیز

شما درست میگید من خودم هم همین نگرانی را داشته ام و دارم اما 2 تا مورد را خدمتتون بگم

1- بحث عضویت یکی از دلایلش همین بوده

2- ببینید این کار درسته که باعث میشه همه بتونن برای خودشون سایت بزنن اما یک نکته هم هست

خود شما و من هم مجبور میشیم همیشه یه سرو گردن بالاتر از آدم معمولی باشیم یعنی همیشه اینقدر باید بالاتر باشیم که مشتری ببینه به پولی که میده میارزه . این نگرانی شما را من از روز اول داشته ام و هنوز هم دارم برای همین همیشه تیم ما سعی کرده سیاست ها را طوری تنظیم کنه که به جامعه طراحی صدمه نخوره . مثلا جومینا داره داره در همین ماه یکساله میشه برای یکسالگی جومینا من پیشنهاد کردم که برای 10 روز و هر روز یک قسمت از آموزرش طراحی قالب های جوملا را منتشر کنیم این آموزش بسیار کامله در نفسش کاره خیلی خوبیه از بابت همین موردی که شما اشاره کردید هنوز شک داریم و تصمیم نگرفته ایم .

از حالا به بعد هم همانطور که در اطلاعیه گفته ام داریم سعی میکنیم بیشتر روی آموزش از نوع درست و حسابیش هم تمرکز کنیم که این هم موردی که شما فرمودید را تشدید میکنه

در مورد این که فرمودید انجمنی بزنیم که از کاربرها پول دریافت کنیم ، هیچ وقت چنین اتفاقی نمیوفته . دلیلش اینه که هدف ما پول نبوده و نیست هدف ما کمک بوده البته نه به اون هایی که گلوی مردم را میفشارند که یه سایت براشون بزنن بلکه هدف این بوده که به شمای طراح کمک کنیم که هزینت بیاد پایین هم سود بیشتری ببری و بتونی قیمت رقابتی تری به مشتریت بدی . لذا تا وقتی که تیم ما جومینا را میگردونه خبری از پولی شدن نخواهد بود لگر یه روز نتونیم هزینه های جومینا را بدیم میبندیمش اما پولیش نمیکنیم .

در رابطه با نگرانی شما ما سیستم عضویت به فکرمون رسیده اگر شما پیشنهاد دیگه ای دارید با گوش جان میشنویم

لینک به ارسال

من فقط طراحی سایتهای فلش را که خیلی وقت گیر هستند هزینه زیاد میگیرم .

چند روز پیش همسایه من که کارشون طراحی کارت ویزیت و بنر و .. هست اومده میگه یه سایت برام طراحی کن که شبیه فلان سایت باشه-بهش گفتم میشه 150 تا 200

جوابش میدونی چی بود؟

گفت چه خبره میرم یه جوملا دانلود میکنم داخل سایت جومینا و جوملا امکاناتش رو هم رایگانه

آخه هرکس تو اینترنت دنبال طراحی رایگان باشه سرازیر میشه به جومینا

حالا حد اقل حرف من اینه که افزونه ها رو حداقل رایگان نگذارید57.gif

لینک به ارسال

علیرضا جان خوب اگر شما هم اینجا هستید به همین خاطر است و سیستم نمیتونه افراد رو تشخیص بده طراح هستند یا کاربر معمولی.حتی گروه های دیگری به روش های مختلف از توهین گرفته تا خواهش همین حرف رو زدند و اجرای نظر شما این سایت رو اختصاصی میکند و جلوی پیشرفت جوملا را در ایران میگیرد.

در اینجا بحث رقابت پیش میاد و هرکه کارش بهتر باشه پیشرفت میکنه.شما میخواهید جوانان جویای کار و اطلاعات به این گنجینه دسترسی نداشته باشند.

خوب بسیاری از امکانات و آموزش ها هستند که در جومینا منتشر نشده و فقط به خاطر حمایت از طراحان.

من هم دوست دارم دیگران اطلاعاتشون از من کمتر باشد تا بتونم درامدی از نت کسب کنم ولی زمانی که تازه کار را شروع کردید به یاد بیاورید که چقدر برای بدست اوردن اطلاعات سختی کشیدید و ایا در ان موقع هم همین نظر را داشتید.

کار بزرگی که جومینا انجام داده نشر اطلاعات و افزونه های مورد نیاز است و مطمئن باشید باعث پیشرفت جامعه طراحی خواهد شد نه ضربه زدن به طراحان وگرنه طراحان ما در همون نقطه قبلی باقی میمانند و پیشرفتی نخواهند کرد.

دوست دارم بعد از چندین ماهی که در جومینا فعالیت کردید اطلاعات خودتون رو با قبل از آن مقایسه کنید و ببینید که چقدر فرق خواهد کرد.

این انجمن پیام دیگری نیز دارد و آن استفاده از امکانات رایگان برای داشتن سایتی کامل است.

لینک به ارسال

وا الله ما خیلی چیز ها را منتشر نمیکنیم همین طوری دارن کلی به ما بد و بیراه میگن . تصمیمون اینه که در سال جدید جومینایی سایت را یه 2 تا 3 پله پر بار تر کنیم مسلما جومینا 4 ماه دیگه با الان خیلی فرق خواهد داشت . اما خوب نمیدونم در مورد نظر علی رضا خان چی بگم هم موافقم و هم مخالفم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...