رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان من میخوام سایتمو راه اندازی کنم ولی موندم از کدوم ورژن جوملا استفاده کنم چون بعضی افزونه ها مخصوص جوملا1.5 هستند و بعضی مخصوص 2.5 حالا موندم از کدوم استفاده کنم.

و سوال بعدی اینکه اگه از ورژن1.5 که افزونه هاش زیاد تره استفاده کنم بعدا بخام به 2.5 ارتقا بدم مشکلی با افزونه هاش پیش میاد یا نه؟ چون ممکنه من یه کامپوننت نصب کنم ولی هیچ وقت این کامپوننت واسه نسخه 2.5 منتشر نشه

اگه راهی واسه تبدیل افزونه های جوملا 1.5 به 2.5 دارید که 100% کار میکنه بگید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزيز شما بهتر هست كه از جوملا 2.5 استفاده كنيد افزونه هاى 1.7 باهاش سازگارى داره اما افزونه هايى كه مال 2.5 هست انگليسى هست . 2.5 از نظر امنيت خيلى بهتر هست . من خودم دارم سايت با 2.5 مى سازم ازش هم راضى هست شما افزونه هايى را كه مى خواهيد را توى انجمن مطرح كنيد پيدا ميشه

لینک به ارسال

سلام

در تکمیل صحبت های دوست گرامی j1752 باید بگم که چون جوملا 1.5 یه پروژه دراز مدت بوده خوب مسلما افزونه های زیادی واسش ساخته شده و الان موجوده، اما جوملا 2.5 چند وقتی هست که اومده و قراره مثل جوملا 1.5 یه پروژه دراز مدت با پشتیبانی جوملا جهانی باشه. پس باید منتظر افزونه های جدید زیادی براش باشیم، ضمن اینکه شرکت های افزونه ساز مثل rsjoomla و ... مسلما خودشون رو برای جوملا 2.5 آماده کردن افزونه هاشون رو برای این ورژن جدید جوملا هم انتشار میدن و البته قابل بروز رسانی.

بنابراین شما باید ببینید که سطح نیازتون به افزونه ها و بلکه خود جوملا چقدره؟ اگر میخواین حرفه ای و ادامه دار در سایتتون فعالیت کنید فکر کنم 2.5 بهتر باشه.

اما اگه در سطح عادی نیازتون هست جوملا 1.5 خوبه. البته اینو باید بگم که در حال حاضر هم جوملا 1.5 با افزونه های موجودش فوق العاده قدرتمنده و البته با امنیت، اگه بخواین می تونین با افزونه هایی مثل RSfirewall هم امنیتشو چند برابر کنید.

در پناه حق، موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

در ضمن من شنیدم که جوملا 1.5 تا بهار پشتیبانی میشه و بعد از بهار دیگه پشتیبانی امنیتی و امکاناتی نداره

لینک به ارسال

خوب دیگه هرچیزی یه عمری داره، البته نه اینکه کلا جوملا 1.5 بره کنار چون خیلی ها تو دنیا دارن از جوملا1.5 استفاده میکنند ولی برای کسی که تازه می خواد شروع کنه و ادامه بده خوب مسلما 2.5 بهتره چون هم نیاز به پشتیبانی خواهد داشت و هم افزونه!

لینک به ارسال

دوستان از همتون تشکر میکنم من خودم تصمیم گرفتم سایتمو با جوملا2.5 بسازم.

ولی چون کارم طراحی سایت هست می خوام بدونم چجوری میشه با تغییر در افزونه های جوملا 1.5 اونارو تو 2.5 هم استفاده کنم چون بعضی هاشو الان واقعا نیاز دارم چه واسه خودم چه واسه مشتری هام

لینک به ارسال

سلام

برای تغییر افزونه ها باید در برنامه نویسی مهارت کافی و لازم رو داشته باشید و با کدهای جوملا 2.5 هم کاملا آشنا باشید

یا اینکه صبر کنید تا افزونه توسط سازنده برای نسخه 2.5 سازگار بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...