رفتن به مطلب
sajjadnasiri

مشکل با افزونه خرید اعتبار آلفا یوزرپوینت جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه خرید اعتبار جومینا برای آلفایوزرپوینت رو نصب کردم، تنظیمات رو هم انجام دادم که هر امتیاز برابر با 1 تومان باشه. وقتی که خرید رو از زرین پال انجام میدم پول پرداخت میشه به حساب اما دوتا مشکل داره:

1- لینک بازگشتی رو که زرین پال میده میگه کلیک کنید تا تراکنش کامل بشه، صفحه بازشده ارور میده

2- با اینکه پول پرداخت شده و هزینه از حساب کارت کاربر کم شده اما هیچ امتیازی به کاربر در آلفا یوزپوینت اضافه نمیشه. در رول همراه با این کامپوننت در جومینا، من تعداد امتیاز رو 1 تعریف کردم.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام...

هاشمی هستم برنامه نویس این افزونه.

این مشکلی که فرمودید به احتمال خیلی زیاد به علت اشتباهی هست که شما هنگام ثبت لینک بازگشت در کامپوننت مرتکب شدید.

لینک بازگشتی که به طور پیشفرض در کامپوننت ثبت شده به این صورته:

http://localhost/alpha/index.php?option=com_alphapay

که شما باید این لینک رو اصلاح کنید و به صورت زیر تغییر بدید و بچای YOURDOMAIN آدرس سایت خودتون رو وارد کنید

http:/YOURDOMAIN/index.php?option=com_alphapay

امیدوارم که مشکلتون حل بشه اما اگه نشد همینجا مطرح کنید من در خدمتتون هستم.

ارادتمند

هاشمی

لینک به ارسال

سلام

کار جایگزینی رو انجام دادم اما وقتی روی کلید ارسال به سایت درخواست کننده در زرین پال کلیک می کنم باز هم ارور میده . لطفا ارور رو درشکل پیوست نگاه کنید

error.jpg

مشکل رفع شد

آقای هاشمی مشکل از این بود که من فقط عبارت localhost رو با آدرس سایتم جایگزین می کردم. ولی باید عبارت localhost/alpha رو با آدرس سایتم عوض می کردم تا مشکل درست می شد.

از پیگیری سریع شما متشکرم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام.

بنده هم در توضیحاتم عرض کردم و به همین دلیل هم لینک صحیح رو نوشتم تا مشاهده بفرمایید.

در هر صورت خوشحالم که مشکلتون حل شد و امیدوارم مفید فایده بوده باشه

ارادتمند

هاشمی

لینک به ارسال

سلام آقای هاشمی

امیدوارم حالتون خوب باشه

من هم به یک مشکل برخورد کرده ام ، به هیچ صورتی نمی توانم به صورت دستی به اعضا امتیاز دهم، وقتی امتیاز را وارد می کنم، امتیازی اضافه نمی شود!

حداکثر امتیازات را هم یکبار روی 0 یکبار خالی و یکبار با یک عدد زیاد ست کردم ولی باز موفق نشدم!

اگر لازم شد بفرمایید تا یک اکانت برایتان پ خ کنم :(

لطفا راهنمایی کنید:002:

با تشکر

لینک به ارسال

کاش یکی به داد من برسه

سلام آقای هاشمی.

هیچ کس جواب منو نمیده.

این مسیر نصب رول وجود خارجی نداره برا من. تو قسمت مدیریت آلفا یوزر plagins وجود نداره اصلا.

خواهشا جوابمو بدید.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...