رفتن به مطلب
masoodh

مشکل در نصب افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام، بعضی افزونه ها نصب نمیشن به علت حجم زیاد و ارور میدهد که بیش از 30 ثانیه نمی شود نصب کنه افزونه رو و قبلا دوستان جواب این سوالم رو دادن ولی باور کنید نفهمیدم من معنی این جمله رو نمیدونم (در مدیریت سایت از طریق نصب از پوشه یا لینک می تونید الحاق رو کامل نصب کنید)

اگه قبلا در این مورد بحث شده به صورت کامل خب اون قسمت رو به من بگید تا مشکلم حل بشه اگه نگفته شده خب لطفا به من کمک کنید که خیلی ضروری هست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید از هاست به پوشه tmp جوملا بروید و افزونه را در آن مسیر بریزید و از حالت فشردگی خارج کنید . سپس به جوملا رفته و در نصب افزونه ها، نصب از پوشه (دومی) را کلیک کنید

لینک به ارسال

ببخشید فقط این امکان برای هاست میشه یعنی برای لوکال هاست نمیشه اینکار را انجام داد بعد این یعنی چی؟

اگر رو هاست هستید ادمین سرور باید این حجم رو افزایش دهد و اگر در لوکال هستید قبلا نحوه افزایش توضیح داده شده...

خب اگه توضیح داده شده کمکم کنید

لینک به ارسال

در php.ini شما حداكثر حجم آپلود upload_max_filesize را تغییر بدهید

از suphp بودن تنظیمات سرورتون اطمینان حاصل کنید و این فایل در پوشه public_html وجود داره

اکثراً به این فایل دسترسی ندارند و مدیر سرور انجامش میده

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز masoodh خواهشا تاپیکی که در خصوص یک مشکل می زنید رو تکرار نکند و در همان تاپیک اگر سوالی دارید مطرح کنید (شما در مورد این مشکل 3 تاپیک ایجاد کردید!!!)

http://forum.joomina.ir/thread-10366.html

http://forum.joomina.ir/thread-10350-post-57284.html

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...