رفتن به مطلب
9ktenews.com

مشگل با ؟؟؟؟ در جوملا 1.5.22

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک جوملا 1.5.22 دارم و چندین بار به این مشگل برخوردم که کامپوننتی رو نصب کردم و حروف فارسی توش نبدیل به ؟؟؟؟ میشن

بروی همین هاستم در سی پنل یه دیتا بیس جدید تعریف کردم و روی یه دامنه دیگه جوملا 1.5.25 رو نصب کردم اونجا همچین مشگلی نیست

کسی میتونه کمک کنه این مشگل رو حل کنیم ؟ این 1.5.22 چی کم داره که 1.5.25 کم نداره ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست گلم در این خصوص بارها و بارها در انجمن بحث و راه کار ارائه شده و همینطور اسکریپتی توسط جومینا منتشر شده... (لطفا قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید...)

در مورد نسخه های جوملا هم همیشه سعی کنید به آخرین نسخه ارتقاء دهید قطعا نسخه های جدیدتر بی نقص تر هستند... (آخرین نسخه از سری جوملایی که استفاده می کنید)

موفق باشید

لینک به ارسال

تشکر جناب فرحزادیان عزیز

مشگل اینجاست که شاید ما نمیدونیم دقیقا باید چیرو جستجو کنیم !!

میشه یه لینک از بحثهای قبلی بدید ؟

در ضمن وقتی من سایتم رو راه اندازی کردم دیگه با جوملا 1.5.22 بود و بیشتر ماژولهاشم هماهنگ با همین نسخه هست

لینک به ارسال

بله ممنون

من اسکریپت جومینا رو پیدا کردم و اجرا

تو کامپوننتی که مشگل داشتم مشگل حل شد

اما حالا وقتی میخوام برم تو مدیریت مطلب جومینا این پیغام خطا میاد برام !!

Fatal error: Out of memory (allocated 33554432) (tried to allocate 24 bytes) in /home/yainfo/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 462

فقط هم همینجا نمیشه رفت ظاهرا

میشه کمک کنید ؟

نمیدونم چی شد ولی درست شد !!!:sleepy:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...