رفتن به مطلب
z_s_h

حذف شدن محتوای مقالات سایت در اینترنت اکسپلورر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من در سایتم قبلا به راحتی می تونستم در مرورگر IE مقالات رو وارد کنم . هم ادیتور جوملا و هم کلیدهای ذخیره و تایید مطلب به خوبی کار می کرد . جوملای من نسخه اش 1.5 هستش .

اخیرا وقتی می خواستم مطلبی رو وارد کنم ؛ در IE نتونستم و مجبور شدم در فایرفاکس این کار رو انجام بدم . ( در IE کلیدهای ارسال مطلب یعنی ذخیره و تایید اصلا کار نمی کنند )

اما بعد از وارد کردن مطلب در مرورگر فایرفاکس ؛ مطلب وارد شده در فایرفاکس دیده میشه ولی در IE دیده نمیشه . وقتی که همون مطلب ارسال شده رو در قسمت مدیریت تحت مرورگر IE باز می کنم ؛ اصلا صفحه ادیتور سفید و سفید هستش و هیچ متن و تصویری توش دیده نمیشه .

نسخه IE من 9 هستش و ویندوزم سون ؛ قالب جوملایی من هم توسط جوملاآرت فارسی ؛ به فارسی ترجمه شده که از اونها خریداری کردم تقریبا یک سال و نیم پیش .

نام قالب من JA_rasite هستش و در css های قالب ie.css و ie7.css دیده میشه .

ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دموی آنلاین بزارید تا بررسی بشه ، یا تداخل با افزونه جدیدیه که نصب کردید یا ممکنه مشکل از مرورگرتون باشه اگه یه دفه این جوری شده!

لینک به ارسال

سلام

با قالب پیش فرض امتحان کنید ببینید درست میشه

یکی از دوستان در انجمن این مشکل رو داشت با تعویض قالب مشکلش حل شد

لینک به ارسال

سلام

با قالب پیش فرض امتحان کنید ببینید درست میشه

یکی از دوستان در انجمن این مشکل رو داشت با تعویض قالب مشکلش حل شد

قالب پیش فرض رو گذاشتم خیلی از امکانات سایت از دست رفت ( از جمله منوها ) که باعث شد نتونم حتی مقالات رو چک کنم

لینک به ارسال

دموی آنلاین بزارید تا بررسی بشه ، یا تداخل با افزونه جدیدیه که نصب کردید یا ممکنه مشکل از مرورگرتون باشه اگه یه دفه این جوری شده!

این آدرس سایت منه :

http://www.petclub.ir

آخرین مطلبی که گذاشتم در منوی گونه شناسی / قناری / قناری جیبر

این مطلب رو در فایر فاکس ببینید میاد ولی در اینترنت اکسپلورر چیزی رو نشون نمی ده

در حالی که از همین منوی گونه شناسی اگر زیر منوی سگ ها رو ببینید کلیه مطالبش کامل در هر دو مرورگر دیده میشه .

این رو هم بگم من تمام مطالب سایتم رو قبل از اینکه ویندوز به طور خودکار IE منو از 8 به 9 ارتقاء بده در سایت گذاشته بودم و تنها همین مطلب رو بعد از ارتقاء اینترنت اکسپلورر به 9 گذاشتم که این مشکل رو داشت .

همکارم هم که سیستمش کاملا مثل منه از لحاظ نسخه ویندوز و مرور گر اینترنت اکسپلورر همین مشکل رو دارم

آخرین افزونه هایی که به سایتم اضافه کردم

آخرین نسخه کاتالوگ جومینا بود ( نسخه دوم ) که از جومینا دانلود کردم و بعد از اون هم انجمن کیوننا رو از ورژن قدیمیش به ورژن جدیدش ارتقاء دادم .

ممنون که کمک می کنید .

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر مطلب رو تو ادیتوری مثل خود ادیتور جوملا مستقیم از وورد کپی کنید این مشکل ممکنه پیش بیاد

لینک به ارسال

مشكل از اديتور شماست. احتمالا شما مطلب رو از وورد يا سايت ديگه كپي كرديد اين مشكل به وجود اومده

براي كپي كردن مطالب اول مطلب رو در notepad بريزيد و سپس از اونجا تو سايتتون كپي كنيد

سوالي بود در خدمتم

بدرود

لینک به ارسال

همون طور كه عرض كردم معمولا اين مشكل به دليل كپي مطلب از وورد و سايت هاي ديگرانه و ميتونيد با راهي كه عرض كردم اين مشكل رو برطرف كنيد

لینک به ارسال

همون طور كه عرض كردم معمولا اين مشكل به دليل كپي مطلب از وورد و سايت هاي ديگرانه و ميتونيد با راهي كه عرض كردم اين مشكل رو برطرف كنيد

از راهنمایی شما سپاسگزارم ولی من برای اینکه مطمئن بشم اشکال از کپی کردن مطلب از ورد به ادیتور جوملا بوده یا نه ؛ همون مطلب رو ویرایش کردم ( البته داخل فایر فاکس چون در اینترنت اکسپلورر اصلا کلیدهای ذخیره مطلب و تایید مطلب کار نمی کنند ) و کلمه "تست" رو توش نوشتم .

بعد دوباره مطلب رو چک کردم . در فایرفاکس کلمه "تست" بود ولی در اینترنت اکسپلورر کلمه "تست" رو اصلا نمی بینید ولی نکته جالبتر اینجاست که اگر همین مطلب رو من در بخش مدیریت در فایرفاکس باز کنم "تست رو توی ادیتور جوملا می بینم ولی در اینترنت اکسپلورر "تست وجود نداره و ادیتور کاملا خالیه .

الان این مطلب رو در اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس جداگانه ببینید لطفا :

http://www.petclub.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=168:%D9%82%D9%86%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%DB%8C%D8%A8%D8%B1&catid=41:canary&Itemid=61

به نظر شما مشکل اصلی از کجاست ؟

لینک به ارسال

با تشکر از همه دوستانی که راهنمایی کردن ؛ من مطلب رو یک بار دیگه از نو در notepad تایپ کردم که هیچ کدی همراهش وارد نشه . یک مطلب جدید درست کردم و این مطلب رو توش گذاشتم و درست شد . هم در فایرفاکس دیده میشه هم در اینترنت اکسپلورر .

البته در فایرفاکس تونستم مطلب رو ذخیره کنم . مشکل کار نکردن کلید "ذخیره" و کلید "تایید" در مطالب در بخش مدیریت تحت مرورگر اینترنت اکسپلورر هنوز سرجاشه. یعنی من هیچ مطلبی رو نمی تونم در اینترنت اکسپلورر بارگذاری کنم ولی در فایر فاکس می تونم .

آیا این مشکل به قالب برمیگرده ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...