رفتن به مطلب
shahryar warez

در خواست کامپونت ویکی برای جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی می خواستم ببینم کسی کامپونت داره که مثل سایت ویکی جومفا که فکر کنم جوملا هم نیست باشه

در حقیقت یک کتابخانه ای می خوام ایجاد کنم برای اینکه در آن اصطلاحات رو جای بدم براش تعریف کنم و دارای بخش بندی باشه

ممنون شهریار:heart::thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

سعید شمسی عزیز لینک هایی که شما دادی افزونه هایی هست که در جوملا برای ادغام با ویکی ساز ها به کار میره.

شهریار می خواد یه ویکی بسازه.

شهریار جون ویکی جومفا از مدیا ویکی استفاده کرده که در حال حاضر بهترین ویکی ساز هست و ویکی پدیا رو هم با همون ساختن.

اینم لینک بخش پشتیبانی فارسیش:

http://www.mediawiki.org/wiki/MediaWiki/fa

لینک به ارسال

سلام شهریار جان اینجا هم یه سر بزن:

http://forum.joomina.ir/thread-683.html

البته تو جومینا اسکریپت هم منتشر شده:

http://www.joominascript.ir/1389/05/12/askript-vikidaerh-almaarf.html

:thankyou:

لینک به ارسال

که سایت جومفا از آن استفاده کرده است : به این آدرس :

ویکی جومفا

من اسکریپت مورد نظر را دانلود کردم و آن را نصب کردم ( باید بدانید که سوا از جوملا نصب شده و باید یک جورایی جوملا را به آن اتصال داد ) بعد از نصب زبان فارسی را قبول می کنه ولی چند مشکل هست :

1. فونتش باید تنظیم بشه ؟

2. کنترل پنلش کجاست ؟ ( آنطوری که من فهمیدم کنترل پنل خاصی نداره و از همان صفحات ویکی باید استفاده کنید ) ولی اگر اینطوریه چطور باید الحاقاتش را نصب نمود ؟

لطفا این ویکی را تست کنید و یا یک ویکی بهتر به بنده و کاربران معرفی کنید ؟

لینک به ارسال

سلام

به نظر من این اسکریپت در حال حاضر بهترین و مناسب ترین مورد رایگان برای ساختن یک ویکی قدرتمند همچون ویکی پدیا هست.

لینک بخش پشتیبانی رو بنده قبلاً دادم در همین تاپیک ، اینجا فکر نکنم دوستان طبق قوانین بتونن راهنماییتون کنند ، بهتره از همون لینک پیگیر باشید.

لینک به ارسال

دوست عزیز صفحه اولش فارسی هست و وقتی وارد پشتیبانیش می شی انگلیسی هست . به هر حال در قسمت اسکریپت ها مطر ح می کنم که می دونم همچین کاربری ندراه ؟؟؟

لینک به ارسال

من فكر مبكنم مامبو از اسكريپت DokuWiki استفاده كرده چون اين اسكريپت فارسي هم شده و فكر ميكنم بهتر از ويكي مديا باشه !

من قبلا تست كردم كار كردن باهاش راحت ترم هست !

http://www.splitbrain.org/projects/dokuwiki

به هر حال ميتونيد اين رو هم تست كنيد چون جزو بهترين هاست !

لینک به ارسال

1. آقای گنجی عزیز ممنون خوب الحاقی معرفی کردید فقط فارسی اون را از کجا باید دانلود کرد

2. چطور باید پلاگین هایش را نصب نمود ؟

و اینکه فکر نکنم که کنترل پنل خاصی داشته باشد و همه در همان صفحه اصلی سایت انجام می گیره و بدون ثبت نام کاربران می توانند متنی را ویرایش کرد . خوبه ساده و بدون دردسر اگر درست فهمیده باشم .

و اینکه اون آدرسی که دادم برای مامبلرن نیست مال سایت جومفا هست که از wiki media استفاده کرده است .

ظاهرا شما در این آدرس فارسی آن را برای دانلود گذاشته اید ولی :

آدرسی که معرفی کرده اید

ولی دوست عزیز فارسی که نیست و اینکه راست به چپ هم نیست و از همه مهمتر فونتش تاهوما نیست !!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

در همون انجمن شما را راهنمايي كردم و تصوير هم قرار دادم ولي براي بقيه دوستان هم قرار ميدهم !

در هنگام نصب هم ميتوانيد با انتخاب زبان فارسي مراحل نصب رو فارسي كنيد از منو كشويي سمت راست و بالا ميتوانيد fa را انتخاب كنيد !

بعد از اتمام نصب فايل اينستال دات پي اچ پي رو حذف و در سايت لاگين كنيد و روي دكمه ادمين كليك و وارد محيط مديريت شويد و در تنظيمات زبان فارسي را انتخاب و ذخيره كنيد !

cmoz9h6pap2l75a45225_thumb.png

14m4to6rdd9u0pnbcnq_thumb.png

به نظر من بهترين اسكريپت ايجاد سايت ويكي است و براي فونت ها هم اگر كمي با سي اس اس آشنا باشيد به راحتي ميتوانيد فونت ها را تاهوما كنيد !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...