رفتن به مطلب
علی موذنی

منوساز Swmenu فارسی برای جوملا 1.7

پست های پیشنهاد شده

ext_com.pngext_mod.pngext_lang.png

compat_16_native.pngcompat_17.pngjed_status_popular.png

168_swmenufree_logo.gif

Swmenu آنقدر معروف است که نیازی به تعریف و تمجید ندارد ! اما برای آندسته از افرادی که کمتر با این افزونه آشنا هستند میگوییم که به کمک این افزونه قادر خواهید بود تا در سایت خود منو های آبشاری ، منو های عمودی باز شونده و ... ایجاد نمایید ! بسیاری از قالب ها هستند که امکان آبشاری نمودن منو ها را دارا نمیباشند برای این دسته از قالب ها این افزونه راحت ترین و بهترین راه حل است .

این منو ساز قبلاً برای جوملا 1.5 توسط تیم جومینا به فارسی برای شما عزیزان ترجمه شده بود و امروز نسخه فارسی برای جوملا 1.6 و 1.7 را برای شما عزیزان برای دانلود می گذارم.

در این کامپوننت زبان فارسی جزء زبانهای پیش فرض بوده و فقط تغییر در کد ها داده شده است و لذا جزء ترجمه های جومینا نبوده و مانند منوساز قبلی در سایت منتشر نمی گردد.

توضیحات و اسکرین شات

سایت سازنده

دانلود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر

من این منوساز روی سایت زیر نصب کردم ولی هرکاری می کنم آبشاری نمی شه. البته توی پیشنمایش منوساز آبشاری رو نشون میده ولی در سایت اجرا نمی کنه. کسی می دونه مشکل از کجاست؟

www.isha.ir

لینک به ارسال

با سلام

اگر درست نصب و تنظیم کرده باشید نباید مشکلی باشه ! احتمالا با افزونه ای تداخل داره ! افزونه هاتون رو بررسی کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

آقای موذنی مثل اینکه لینک دانلود خراب شده !!!

ممنون میشیم لینک رو اصلاح کنید

به این افزونه نیاز دارم

لینک به ارسال

سلام

این افزونه رو اقای موذنی فارسی کرده

باید سایت سازنده نسخه سازگار با جوملا 2.5 رو منتشر کنه تا فارسی بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...