رفتن به مطلب
z_s_h

مشکل نمایش آگهی ها در کامپوننت ads manager

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تشکر از آقای پردل برای ترجمه افزونه ads manager به فارسی ؛ من آخرین نسخه این افزونه رو دانلود کردم و در سایتم نصب کردم .

اما مشکلی دارم . سه آگهی که از قبل وارد سایت شده بود ( زمانی که از نسخه قبلی این کامپوننت استفاده می کردم ) در حال حاضر یکیش درست کار می کنه . یعنی اگر روی لینکش کلیک کنیم میره به صفحه نمایش مشخصات کامل آگهی . ولی دو تای دیگه پیغام خطا میده و در صفحه داخلی نمایش آگهی ها لینکشون به صفحه اصلی سایت میره .

نمی دونم مشکل از کجاست ؟ حتی این آگهی ها رو یک بار خودم وارد کردم تستی باز همین مشکل رو داشت . تو دموی آقای پردل یعنی سایت http://www.ruzbazar.ir/ هم اگه به جدیدترین آگهی ها دقت کنید بعضی از آگهی ها این مشکل رو داره مثلا آیتم " دستگاه لاغری و ماساژ سلولز" همین مشکل رو داره و لینکش میره به صفحه اصلی سایت .

ممنون میشم در حل این مشکل بهم کمک کنید .

این آدرس سایت من بخش آگهی ها هست . آگهی اول و سوم این مشکل رو داره و آگهی وسطی درست کار می کنه .

http://www.petclub.ir/services/your-animals/advertisement.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

احتمالا بخاطر ناهماهنگی با افزونه سف هستش

شما از چه افزونه ای برای فارسی کردن لینکها استفاده کردی؟

غیرفعالش کن ببین درست میشه

لینک به ارسال

سلام

احتمالا بخاطر ناهماهنگی با افزونه سف هستش

شما از چه افزونه ای برای فارسی کردن لینکها استفاده کردی؟

غیرفعالش کن ببین درست میشه

سلام

من برای فارسی کردن لینکها از پلاگین Joomsef استفاده می کنم . غیر فعالش کردم حتی حذفش کردم ولی مشکل حل نشد . به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه ؟ راه حل دیگه ای دارید ؟

لینک به ارسال

من تنظیمات سئو رو در جوملا غیر فعال کردم و مشکل حل شد .

ولی با توجه به این مسئله ؛ قطعا لینکها دیگه برای موتور های جستجو بهینه نمیشن . ضمن اینکه افزونه فارسی سازی لینکها رو هم حذف کردم .

حالا باید برای حل این مشکل از چه افزونه ای استفاده کنم و چطور می تونم سئوی سایت رو بهینه کنم ؟

لینک به ارسال

سلام

می تونید از آسف استفاده کنید

نگران لینک نباشید گوگل بعد از مدتی دوباره لینک های جدید رو شناسایی میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...