رفتن به مطلب
magmag0101

از چه برندی در انتخاب قالب سایت استفاده کنیم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چند وقتی هست تو اینترنت در مورد ایجاد سایتم با مدیریت محتوای جوملا 1.7 در جست و جو هستم

تا اینجا به 17 تولید کننده ماژول و قالب رسیدم اما متاسفانه در سایت های فارسی زیاد موفق پیدا کردن نظر سنجی یا بحثی در مورد این تعداد برند های موجود در زمینه افزونه و به خصوص قالب نشدم

حالا هم گفتم اسامی را یک جا در یک بتاپیک ایجاد کنم اساتید راهنمایی کنن تا افرادی که مثل بنده ابتدای راه هستن با توجه به راهنمایی های مجرب ها پایه سایت شان را روی اصول و تجربه دوستان با تجربه بسازنند .

دوستان عزیز لطفا در بحث شرکت کنید و دلایل خودتون را در مورد برند مد نظرتون کامل بفرمایید .

در عکس زیر می تونید اسامی جمع اوری شده را یکجا ببینید

hctjpnwolb4sfsmqezwn.jpg

منتظر نظراتتون هستیم:thankyou:

کاش می شد یه نظر سنجی ایجاد کرد که دوستان از کدام برند استفاده می کنند:huh::thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اولا شما تاپیک رو در تالار مربوط به خودش نزدید باید در بخش پیشنهادات و انتقادات می زدید

در مورد انتخاب برند هم باید بگم زیاد فرقی ندارن هر کدوم که به نظر کاربر خوب بیاد ازش استفاده میکنه چون کپی رایتی درکار نیست !!!! :huh:

در ضمن اون قالبها سنگین هستن و به درد سرعت حلزونی اینترنت ما نمی خورن

اما من خودم راکت تم رو ترجیح میدم بعد هم یوتم و شیپ5

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون دوستا ن عزیز

سلام

اولا شما تاپیک رو در تالار مربوط به خودش نزدید باید در بخش پیشنهادات و انتقادات می زدید

حقیقتش دوست عزیز من از هر کدوم از این برندها بسته های نصبی و قالب تهیه کردم و قالبی از برند joomshaper در نهایت روی سایتم نصب کردم از روی سلیقه

اما الان با مشکلتی بر خوردم اونم اینکه همین امروز فهمیدم قالب هایی که از Framework استفاده می کنند با مشکلاتی رو برو هستن از جمله مشکل در قرار دادن یک ماژول تنها در صفحه نخست

همین مشکل باعث شد که بیام در این بخش که مربوط به قالب هست به بهانه استفاده از تججربیات شما عزیزان تا از برندهای در دستم اونی رو انتخاب کنم که بعد از ساعت ها کار روی قالب متوجه نشم اخرش که باید یکی دیگه رو انتخاب می کردم و همه چی دوباره از اول ...:1:

امیدوارم تونسته باشم علت ایجاد این تاپیک را در این بخش روشن کرده باشم

بازم منتظر راهنماییتون هستم:thankyou:

لینک به ارسال

همه چیز بسته به نوع سایت داره و اون چیزی که مد نظرتون هست

مثلا من همیشه قالب های جدید رو تا میاد سریع دانلود میکنم و خوب زیر و روش میکنم

بعد از چندین ماه یه مشتری میگه چنین سایتی میخوام

و بر اساس اون مواردی که مد نظرم هست سریعا رجوع میکنم به اون قالب مورد نظر و تغییرات رو توش میدم

بنده هم با نظر آقای دفاعی موافقم

به نظر بنده راکت تم اولین انتخابه فعلا

لینک به ارسال

با سلام

همه خوب هیچ کدوم خوب نیستند !

دوست عزیزم بهترین قالب اونی هست که بکار شما بیاد و نیازتون رو رفع کنه.

@ اگه بتونی برا خودت قالب طراحی کنی از همشون بهتره ./ چون ما ایرای ها هرچیزی رو نمیپسندیم و این کار رو کمی سخت می کند.

یا حق

لینک به ارسال

cloud access رو هم ننوشتید که واقعا عالیه تمپلیت هایی که ارائه داده حتی اوناییش که مجانیه هم فوق العادس و از نمونه های پولی خیلی شرکتا بهتر! hot joomla templates هم افزونه ها و قالب های خوبی داره

در هر صورت هر برندی که نوشتید یه سری مزیت و خوبی داره و این که کدوم بهتره سخته گفتنش، من Icetheme و Rocketheme رو بیش تر از بقیه می پسندم

لینک به ارسال

اپرا جان ممنون از راهنماییت

من راستش می خوام یه مجله موسیقی بزنم که شامل اخبار , اموزش , دانلود ,کتابخانه ,بخش ویدئو انلاین و... می شه

شما چی پیشنهاد می کنید؟ از چه قالبی استفاده کنم؟

تا امروز از قالب joomlashaper استفاده کرده بودم که متوجه شدم مشکل داره در اختصاص دادن ماژول ها به صفحات دلخواه

مثل یه ماژول رو توش صفحه اول می ذارم ولی در تمام صفحات دیگه هم نمایش دده میشه:1:

در این مورد هم اگر راهنمایی کنید ممنون می شم

صدرای عزیز ممنون از راهنماییت

cloud access رو هم ننوشتید که واقعا عالیه تمپلیت هایی که ارائه داده حتی اوناییش که مجانیه هم فوق العادس و از نمونه های پولی خیلی شرکتا بهتر! hot joomla templates هم افزونه ها و قالب های خوبی داره

من حقیقتش تو این مدت در سایتهایی که گشتم این چییزی که شما می گید را ندیدم در دانلود ها اگر دقت کنی اسامی که من گذاشتم بخشی از منو سایت هست که این برندی که شما گفتید درونش نیست اگر ساتی داره به من معرفی کنید ممنون می شم:thankyou:

لینک به ارسال

خواهش می کنم، قالب های cloudaccess رو حتما ببین free اش رو می تونی از خود سایت دانلود کنی و اینکه چند تا قالب rtl support داره،

cloudaccess

HOT JOOMLA template

لینک به ارسال

اپرا جان ممنون از راهنماییت

من راستش می خوام یه مجله موسیقی بزنم که شامل اخبار ' date=' اموزش , دانلود ,کتابخانه ,بخش ویدئو انلاین و... می شه

شما چی پیشنهاد می کنید؟ از چه قالبی استفاده کنم؟

تا امروز از قالب joomlashaper استفاده کرده بودم که متوجه شدم مشکل داره در اختصاص دادن ماژول ها به صفحات دلخواه

مثل یه ماژول رو توش صفحه اول می ذارم ولی در تمام صفحات دیگه هم نمایش دده میشه:1:

در این مورد هم اگر راهنمایی کنید ممنون می شم

[/quote']

گاویک در این مورد قالب داده

البته بهتره که در این موردیکه میخواهی یه سری به اینجا بزنی و تگ های موزیک یا mag رو انتخاب کنی و همه رو در یک نگاه ببینی و هر کدوم رو که نظرت گرفت انتخاب کنی

http://www.bestofjoomla.com/component/option,com_bestoftemplate/Itemid,46/

در مورد نمایش ماژول فقط در صفحه اول قبلا مطالبی در موردش نوشتم

لینک به ارسال

سلام دوستان

به نظر بنده بهترین قالب اونیه که با توجه به نیازهای خودتون بشینید و کدش رو بنویسید

قالبتهای رایگان که تو اینترنت برای دانلود موجود هستند در واقع خیلی از اون امکانات و ماژولهایی که کاربردی تر هستند و ظاهر سایت رو زیبا می کنند رو نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...