رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام محضر دوستان عزیز جومینایی

ایام شهادت امام حسین (ع) و یارانشان را تسلیت میگویم.

من یه فرم ثبت نام خبرنامه در موقعیت left قالب گذاشتم که برای ثبت نام لازمه اول روی اون کلیک کنید تا منویی زیرش باز بشه که در اون جای خالی برای نوشتن نام و آدرس ایمیل وجود داره .

وقتی که روی خبرنامه کلیک می کنم تا اون منوی زیرش باز بشه در آدرس بار آخر آدرس معمولی صفحه یه علامت # میاد . اما مشکل اینجاست که من یه پلاگین داشتم که به وسیله ی کدی که ارائه میداد کاربران میتونستند مطالب سایت من رو توی سایت یا وبلاگ خودشون بریزند و اون هم همچین منویی زیرش بود که کد اونجا نشون داده میشد . وقتی روی اون هم میزدم تا منوی زیرش باز بشه علامت # آخر آدرس میومد .

اما از وقتی که خبرنامه رو نصب کردم ، دیگه اون پلاگین درج مطلب در سایت یا و.بلاگ های دیگران کار نمیکنه .

چه کنم ؟؟؟

از پلاگینی که برای رفع تداخل jquery و ajax و ... بود هم استفاده کردم اما نتونستم مشکل رو حل کنم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این کد ها معمولا برای فراخوانی یک کد جاوا هست و ییشتر تو آژاکس کاربرد داره! احتمال داره نام اسکریپت هر دوی این کد های یکسان باشه...سورس این دو پلاگین را نگاه کنید که آیا نام اسکریپت ها یکسان است؟ اگر یکسان بود نام یکی از اسکریپت ها را تغییر دهید

اگر اشتباه توضیح دادم دوستان تصحیح کنند!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...