رفتن به مطلب
محسن شهبازی

مشکل در رابطه با پلاگین تغییر مسیر ادمین در جوملا 1.5

پست های پیشنهاد شده

با درود خدمت دوستان جومینایی خودم:thankyou:

دوستان من چند دقیقه قبل پلاگین : jsecure رو روی سایتم نصب کردم و توش مسیری رو دادم :

حاصل به این شکل شد:

UPDATE `sabtilia`.`jos_plugins` SET `params` = 'key=joomina options=1 custom_path=encod/administrator

حالاهرکاری میکنم به قسمت ادمین سایتم دسترسی ندارم.لازم به زکره که من پوشه ادمین رو بعد از اینکار و دیدنه خطا به یک پوشه ی جدید بنام encod انتقال دادم ولی باز هم خطا میده:s:s:s:s میشه کمکم کنید؟؟؟خیلی کارم لنگه بک آپ آخری که گرفتم خیلی از افزونه ها رو نداره نمیدونم چیکار کنم بدجوریم لنگم:((

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به phpmyadmin برید و در jos_plugins به دنبال System - jSecure Authentication بگردید، سپس ادیت رو بزنید و در صفحه باز شده در قسمت params نوشته شده key=*** که در اینجا ورودی داده شده برای آدرس ارجاعی رو می تونید ببینید.

و آدرس جدیدتون به این صورت می شه برای پنل ادمین:

site-address/administrator/?***

اگه مشکل با زدن این آدرس حل نمی شه یه بک آپ بگیرید اول و از جداول دیتابیس System - jSecure Authentication رو پاک کنیدو همون آدرس همیشگی به ادمین رو امتحان کنید

لینک به ارسال

با سلام

من خودم هم از این پلاگین استفاده میکنم . دلیل اینکه شما با مشکل مواجه شدید اینه که در تنظیمات پلاگین در فیلد Key از کاراکترهای غیر مجاز استفاده کرده اید

'گفته های صدرا حسابی عزیز تقریبا" درسته منتهی به جای فیلد Params در فیلد Published مقدار 1 را به 0 تغییر بدید با این کار پلاگین غیرفعال میشه و شما مجددا" میتونید از آدرس سابق وارد مدیریت جوملاتون بشید :

www.yoursite.com/administrator

نیازی نیست که پوشه administrator رو به جای دیگه ای انتقال بدید . اگر هم اینکار رو کردید مجددا" به روت هاستتون برگردونید

اما کاراکترهای مجاز عبارتند از :

حروف بزرگ و کوچک A تا Z

استفاده از اعداد 0 تا 9

استفاده از علامت /

مثال :‌ A1b2cdEfG34H/55LuX000VvRr

نکته در مورد این پلاگین : زمانی که از کاراکترهای غیر مجاز استفاده میکنید پس از ذخیره عبارتی که شما وارد کرده بودید حذف میشه و مقدار پیشفرض وارد میشه یعنی Secure

در اصل میتونستید برای ورود از این آدرس هم استفاده کنید

www.yoursite.com/administrator/?secure

امیدوارم مطلب مفید بوده باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

دوستان با تشکر از راهنمایی همگی تون مشکل رو همونطور که آقای ms joomla گفتن حل کردم.:thankyou: پابلیش رو نه 0 تغییر دادم و به سایت دسترسی پیدا کردم.دوستان من میخوام از این پلاگین تو سایتم استفاده کنم میشه راهنماییم کنید؟؟؟

لینک به ارسال

کامل متوجه نشدم چی می خواهید ولی

توی Jsecure اگر مسیر را مثلاً admin بگذارید آدرس میشه http://yoursite.com/administrator/?admin

لینک به ارسال

از همگی دوستان ممنونم که منو راهنمایی کردن.فقط یک سوال دارم،من پوشه ی ادمین رو سرجاش برگردوندم و پلاگین رو غیر فعال کردم. دیروز سایتمو آپلود کردم رو هاست و میخوام از این پلاگین استفاده بکنم تا هرکسی /administrator روزد صفحه ورود ادمین رو نبینه.برای اینکار هم باید یک مسیر بدم به پلاگین و از اون مسیر وارد صفحه ی ادمین بشم درسته؟؟؟سوالم اینجاست که با دادن اون مسیر پوشه ی ادمین رو نباید جایی منتقل کنم؟؟؟؟اصلان پوشه ی ادمین از سرجاش نباید تکون بخوره؟؟؟؟:huh::huh::huh:

لینک به ارسال

نه شما فقط باید نامی که می خواید بعد از administrator وارد شه(مثلا zzzz) و مسیر رو تغییر بده در پلاگین وارد کنید.

http://yoursite.com/administrator/?zzzz

لینک به ارسال

سلام من این افزونه رو رو لوکل نصب کردم و بردم رو هاست الان هرچی میخوام برم به ادمین سایت ریدایرکت میکنه به صفحه اصلی از کجا میتونم مشکل رو حل کنم ؟

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

چون مسیر تغییر کرده!

پلاگین رو از طریق دیتابیس غیرفعال کنید و بعد از ورود به مدیریت مجدد تنظیم و فعالش کنید... (روش این کار قبلا توضیح داده شده)

قبل از کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...