رفتن به مطلب
ajax_h

قرار دادن ماژول login در زیر منو

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام ماژول login مثل yoologin یا mod_cd_login یا اگر ماژولی رو شما معرفی می کنید در topmenu در یکی از زیر منوها قرار بدم.

اگر امکان داره برای هر کدوم راهنماییم کنید که چطور در قالب تعریف کنم یا ماژول login رو در زیر منو فراخوانی کنم .

مثلا این یه نمونه از ماژول login در زیر منو هستش :

3a188ce2235f4e949dee.png

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر همچین الحاقی پیدا نشد تعجب نکنید...

فکر کنم خودتون باید با آزاکس و جاوا همین چیزی بسازید... باید به صورت ساده دستور داده بشه که با کلیک روی ورود این ماژول باز بشه

البته یه راه هست که با کادر آزاکسی باز می کنه... یه ماژول دیدم که اسمش یادم نیست تو جوملا راحت پیدا می کنید ک فقط روی یک لینکی کلیک می کنید به صورت آزاکس یه کادر باز می شه و گزینه های لاگین را داره

:thankyou:

لینک به ارسال

اگر همچین الحاقی پیدا نشد تعجب نکنید...

فکر کنم خودتون باید با آزاکس و جاوا همین چیزی بسازید... باید به صورت ساده دستور داده بشه که با کلیک روی ورود این ماژول باز بشه

البته یه راه هست که با کادر آزاکسی باز می کنه... یه ماژول دیدم که اسمش یادم نیست تو جوملا راحت پیدا می کنید ک فقط روی یک لینکی کلیک می کنید به صورت آزاکس یه کادر باز می شه و گزینه های لاگین را داره

:thankyou:

این عکسی که گذاشتم از yoologin استفاده شده، ماژول mod_cd_login هم که یه ماژول آژاکسی هستش،حالا اینکه چطور تعریف کنم که تو زیر منو باز بشه رو نمی دونم...

لینک به ارسال

فک کنم با دستکاری تو کد هاش کاری کردن که به جای زیر منو محتویات ماژول نمایش داده بشه

من که بلد نیستم اگه کسی از دوستان میتونه به این دوستمون کمک کنه:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

آقا من یه بار اینکار رو با یه قالب که megamenu داشت کردم و روی قالب های مختلفی دیدم. بذارید یه بار چک کنم ببینم اون موقع چه جوری اینکارو کردم.

لینک به ارسال

بله ظاهرا رو mega menu میشه این کار رو انجام داد

پس حالا من سوالام 2 تا مشه:

1) چطور میشه mega menu رو برای قالب جوملا سازگار کرد ؟ (فرض کنید این قالب خودش منو نداره ، باید یه mega menu روی این قالب قرار بدیم)

2) چطور ماژول login رو در زیر منوی این mega menu قرار بدم (حالا حتما اصراری روی yoologin ندارم )

ممنون اگر تو سازگار کردن این منو برای قالب جوملا هم کمکم کنید :thankyou:

لینک به ارسال

سلام

با ساخت یک زیر منو از نوع seperator و انتخب یک اسم براش. تو مدیریت ماژول ها یک موقعیت به همون نام اضافه میشه. اگر ماژول مورد نظر رو در همین موفعیت منتشر کنید. فکر کنم بشه حالا یه امتحانی بکن.

لینک به ارسال

سلام

با ساخت یک زیر منو از نوع seperator و انتخب یک اسم براش. تو مدیریت ماژول ها یک موقعیت به همون نام اضافه میشه. اگر ماژول مورد نظر رو در همین موفعیت منتشر کنید. فکر کنم بشه حالا یه امتحانی بکن.

من در قسمت نوع آیتم های منو اصلا نوع separator ندارم که بخوام زیرمنو جدید رو از این نوع انتخاب کنم .میشه بیشتر توضیح بدید؟

ممنونم

لینک به ارسال

من کاری به یه قالب خاص ندارم .

می خوام واسه قالبی که خودم می سازم هم بتونم این کار رو انجام بدم.

می خوام روشش رو یاد بگیرم.

لینک به ارسال

خب ظاهراً باید از megamenu استفاده کنی.

در این مورد از دوستان طراحمون کمک بگیر.

لینک به ارسال

بله درسته همونطور که torghoundy جان گفتند باید از mega menu بهره ببرید

این آموزش تصویری کمک خوبی می تونه باشه براتون

http://www.joomlart.com/forums/showthread.php?36223-JA-Mega-Menu-Screenshot-based-userguide..

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسختون

فقط در مورد mega menu ، مثلا اینجا روش ساختش رو آموزش داده :

http://www.sitepoint.com/blogs/2009/03/31/make-a-mega-drop-down-menu-with-jquery/

حالا چطور می تونم اون منو رو برای قالب جوملا سازگار کنم ؟

کسی می تونه در این مورد کمکم کنه ؟

اصلا ماژول یا کامپوننت منو که mega menu باشه واسه جوملا چیزی هست ؟ من که پیدا نکردم.:huh:

ممنون:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...