رفتن به مطلب
wwe

نحوه ي قرار دادن موسيقي در پس ضمينه ي سايت و به دور از چشم كاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشيد يك سوال داشتم ما چه طوري ميتونيم يه موسيقي تو سايت بذاريم كه وقتي هر كسي وارد سايت ميشه به طور اتوماتيك پخش بشه تو وبلاگ اين كار خيلي آسون بود و با استفاده از كد زير ميشد اين كارو كرد

در سايت چه طور كسي از دوستان جواب اين سوال رو ميدونه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

راهی که فی البداهه به نظرم رسید اینه که همون کد رو آخر یکی از ماژول های html دستی که تو صفحه اصلیتون دارید ، اضافه کنید.

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

من این راه را تست نکرده ولی خب به ذهنم می رسه

عین وب لاگ دو راه است

یکی همون کدی که خودت گفتی را توی یک ماژول دلخواه جددی که خودت درست کردی بذار بعد تو قسمت تنطیمات ماژول show title را باربر disale قرار بده(راستی نوع ماژولتم باید costum HTML بذاری)

راه دوم عین هر کد دیگری دوباره یه ماژول دلخواه می سازی و از کد زیر استفاده می کنی.

یا این کد که خیلی کوچیکه و به قول معروف جمع و جور تره. کدش همون ولی امکاناتش کمتره و کوچیکتره

پارامترها :

autostart : اگر این مقدار برابر true باشد آهنگ شما بعد از لود شدن شروع به پخش خواهد کرد و اگر برابر false باشد تا زمانی که کاربر دستور پخش را ندهد فایل موزیک پخش نخواهد شد

hidden : اگر این مقدار برابر true باشد کنترلر از دید کاربر پنهان خواهد ماند.

loop : اگر این مقدار برابر true باشد موزیک بعد از اتمام دوباره شروع به پخش خواهد کرد و در صورتی که برابر false باشد 1 بار پخش خواهد شد

width : عرض کنترلر را تعیین میکند.توجه داشته باشید کم کردن عرض کنترلر باعث پنهان شدن تعدادی از امکانات (مانند کنترل صدا) خواهد شد

height : ارتفاع کنترل را تعیین میکند

پارامتر های دیگه اش را خوت می تونی اضافه کنی این خلاصه و مفیدش است

البته من خودم تو وبلاگم از این کارا وقتی می کردم دومی را استفاده می کردم و مخفیشم نمی کردم و ته سایت می ذارشتم . دلیل اینکه می گم اولی را نذار اینه که اگر طرف IDM داشته باشه که الان اکثرا دارند نمی ذاره آهنگ اجرا بشه و گزینه ی دانلود آهنگ را نشون می دهد و دلیل دوم که دومی بهتره اینه که شاید طرف داشت خودش یه آهنگ گوش می داد وقتی سایتت بیاد بالا و نتونه آهنگتو قطع کنه سایتت را می بنه یا حداقل دفعه بعد با احساس خوبی نمیاد تو سایتت

امیدوارم مورد قبول باشه

لینک به ارسال

اگر از سايت 4shared استفاده كنيد پلير زيباتري رو ميتونيد داشته باشيد. كافيه تو سايت عضو بشيد و آهنگ مورد نظر رو آپلود كنيد. بعد كد embed رو با هر سايزي كه دلتون ميخواد طبق آموزشهاي دوستان داخل يه ماژول جديد بگذاريد. اين هم يه نمونه :

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...