رفتن به مطلب
Mahachita

نیاز به راهنمایی سریع درباره ارتقا ئ تبدیل نسخه 1.7 انگلیسی به فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با استفاده از Jupgrade جوملا خود رو که نسخه 1.5.24 جوملا فارسی بود تبدیل کردم به نسخه 1.7 انگلیسی ! حلا چطور باید تبدیلش کنم به نسخه 1.7 فارسی جوملا !!

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

پک جوملای 1.7 جومینا رو دانلود کنید...

1. می تونید فقط فارسی سازش رو به جوملاتون اضافه کنید

2. می تونید پکی که از جومینا دریافت کردید رو در دایرکتوری که در حال حاضر پوشه ها و فایلهای جوملاتون آپلود شدند، آپلود و فقط اکسترکت کنید (نصب نکنید) و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید...

محض احتیاط قبل از انجام هر کاری یک بک آپ بگیرید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

پک جوملای 1.7 جومینا رو دانلود کنید...

1. می تونید فقط فارسی سازش رو به جوملاتون اضافه کنید

2. می تونید پکی که از جومینا دریافت کردید رو در دایرکتوری که در حال حاضر پوشه ها و فایلهای جوملاتون آپلود شدند، آپلود و فقط اکسترکت کنید (نصب نکنید) و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید...

محض احتیاط قبل از انجام هر کاری یک بک آپ بگیرید...

موفق باشید

یعنی امکانش نیست که جوملای انگلیسیم رو کامل فارسی کنم - مثل اینکه نسخه کامل فارسی نصب شده باشه؟:s

لینک به ارسال

شما کاری که در پست قبلی عرض کردم رو انجام بدید جوملاتون فارسی می شه (یعنی بعد از انجام، در مدیریت سایت قسمت زبان امکان این رو هم خواهید داشت تا هم بخش مدیریت و هم کاربری جوملا رو کامل فارسی کنید)

موفق باشید

لینک به ارسال

شما کاری که در پست قبلی عرض کردم رو انجام بدید جوملاتون فارسی می شه (یعنی بعد از انجام، در مدیریت سایت قسمت زبان امکان این رو هم خواهید داشت تا هم بخش مدیریت و هم کاربری جوملا رو کامل فارسی کنید)

موفق باشید

این کار رو انجام دادم ولی فارسی نشد

حتی توی قسمت زبانها هم زبان فارسی رو نشون نمی ده!

لینک به ارسال

مطمئنید درست انجام دادید!؟

پک کامل جوملا 1.7 جومینا رو دریافت کنید و در دایرکتوری که در حال حاضر پوشه ها و فایلهای جوملاتون آپلود شدند، آپلود و فقط اکسترکت کنید (نصب نکنید) و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید...

بعد از انجام این کار از مدیریت سایت (وب سایت / تعمیرات) این 3 مورد رو انجام دهید:

1. ورود سراسری

2. پاکسازی کش

3. پاکسازی اطلاعات از رده خارج شده کش

Administration / site / Maintenance

Checkin

Clear Cache

Purge Expired Cache

موفق باشید

لینک به ارسال

خیلی عجیبه

من دقیقا پک جومینا رو جایگزین کردم ، قشنگ مشخصه که جایگزین شده حتی هدر هم عوض شده عکسش ولی سایت کامل انگلیسه و چپ به راسته هنوز!

اون کارایی که پفتین رو هم کردم

برای توضیح بیشتر :

من جوملای فارسی 1.5 رو با استفاده از جی آپگرید ، آپگرید کردم و یه فولدر ساخت به نام jupgrade توی همونجایی که جوملای 1.5 من هست و جوملای جدید رو ریخته اونجا !

سوال دیگه : اطلاعات جوملای قدیمی باید توی دیتا بیس بمونه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...