رفتن به مطلب
heavaz60

ایجاد تماس با ما با دو آدرس

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من قصد دارم یه فرم تماس با ما ایجاد کنم که شامل دو آدرس باشه .و هر دو رو توی صفحه نشون بده .

موقع لینک دهی یه حالت داره که دو تا آدرس رو لیست می کنه اما من می خواهم وقتی کاربر وارد صفحه تماس با ما میشه هر دو تا آدرس رو ببینه. برای اینکار راه حل چیه .؟

ضمنا اگر کسی بلد هست با کامپوننت Yj contact US یه کاری کنه که بشه بالاش آدرس گذاشت هم بگه یا اینکه این کامپوننت رو به یک صفحه اضافه کرد. مثلا طوری که یه صفحه داریم دو تا آدرس هامون توش هست و بعد این کامپوننت رو بهش اضافه می کنیم نه اینکه لینکش رو اضافه می کنیم می خواهم خودش اضافه بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

من قصد دارم یه فرم تماس با ما ایجاد کنم که شامل دو آدرس باشه .و هر دو رو توی صفحه نشون بده .

موقع لینک دهی یه حالت داره که دو تا آدرس رو لیست می کنه اما من می خواهم وقتی کاربر وارد صفحه تماس با ما میشه هر دو تا آدرس رو ببینه. برای اینکار راه حل چیه .؟

ضمنا اگر کسی بلد هست با کامپوننت Yj contact US یه کاری کنه که بشه بالاش آدرس گذاشت هم بگه یا اینکه این کامپوننت رو به یک صفحه اضافه کرد. مثلا طوری که یه صفحه داریم دو تا آدرس هامون توش هست و بعد این کامپوننت رو بهش اضافه می کنیم نه اینکه لینکش رو اضافه می کنیم می خواهم خودش اضافه بشه

سلام

了متوجه نشدم...چه جوری می خواهید آدرس صقحه نشان داده شود؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر می خواهید دو لینک باشد که هر دو به صفحه تماس با ما بروید کافیست یک لینک دلخواه بسازید و آن لینک را از طریق کنترل پنل هاستتان ریدیرکت کنید به لینک اصلی تماس با ما

لینک به ارسال

سلام

راستش سئوالتون عجیبه

یه فرم باشه اما دو تا آدرس داشته باشه؟

برای چی آخه

شما توضیح بده برای چی می خوای اینکار رو بکنی شاید راه حل پیدا بشه

مثلا با فرم ساز هوشمند می تونی دو تا فرم یکسان ایجاد کنی که آدرسشون فرق داره با هم

لینک به ارسال

برادر من لطف کن سوال دوم را در قالب یک تاپیک مجزا ارسال کن.

برای سوال اول توضیح دقیق تر قرار دهید.

برای سوال دوم هم نیز در تاپیک جدید پاسخ خواهم داد.

اینم ازاین

لینک به ارسال

بزارید یه کم واضح تر بگم چی می خواهم :

توی منو اصلی یه لینک داشته باشیم بنام "ارتباط با ما" . وقتی روش کلیک می کنیم یه صفحه باز بشه که دو تا آدرس شرکت رو نشون میده . و هر دو تا آدرس رو کامل نشون بده پایینش هم باکسی باشه که بشه باهاش پیغام ارسال کرد.( اگر بشه برای ارسال پیغام از YJ contact us استفاده کرد که چه بهتر )

الان مشکل اینه که وقتی لینک رو می سازم یا فقط یک آدرس رو نشون میده ، یا اینکه دو تا آدرس رو لیست می کنه ( نه بصورت کامل ) و بعد که روی هر کدام از آدرس ها کلیک کنم آدرس کامل رو نشون میده. اما من می خواهم از اول هر دو تا آدرس رو کامل نشون بده.

و اون ابزار ارسال پیغام هم اگر بشه YJ CONTACT استفاده کرد خیلی خوبه چون من نتونستم چیزی رو پیدا کنم که بشه این کامپوننت رو بصورت کامل توی یکی از صفخات نشون داد . بلکه فقط میشه لینکش رو به یکی از منو ها اضافه کرد.

وقتی هم که لینکش رو مثلا به منو اصلی ااضافه می کنم یک صفحه می سازه که فقط میشه باهاش پیغام ارسال کرد و خودشم جایی برای قرار دادن آدرس نداره

و از اونجایی که سوال دوم من به همین سوال مربووط هست دلیلی برای باز کردن تاپیک اضافی نمی بینم.

لینک به ارسال

سلام دوباره

شما این چیزی که الان درست کردی رو دموی آنلاینش رو بذار

این یعنی چی ؟

بعد که روی هر کدام از آدرس ها کلیک کنم آدرس کامل رو نشون میده

شما میگی آدرس شرکت بعد میگی روش کلیک می کنم !؟!؟!؟!

منظورت از آدرس اینجوریه : تهران - خ فرهنگ - کوچه سعیدی

یا منظورت ادرس اینترنتیه؟

لینک به ارسال

فکر کنم نه من نه هیچ کس متوجه نشد منظورتان چیست!!!!! اگر می تونید لینک بذارید که ببینیم

لینک به ارسال

نمی دونم چرا نمی تونستم منظورم رو برسونم.

منظورم همون آدرس بصورت تهران خ فرهنگ ..... بود.

شرکت ما دو تا دفتر داره یکی تهران یکی شیراز می خواستم توی صفحه تماس با ما هر دو تا رو کامل نمایش بده. که مشکل حل شد یه مازول HTML دستی به بالای صفحه آدرس اضافه کردم

ممنون از دوستانی که تلاش کردند کمک کنند :heart:

لینک به ارسال

بهترین راه اینه در کامپوننت تماس ها دوتا تماس ایجاد کنید یعنی یک مجموعه بسازید و در این مجموعه دو اطلاعات تماس ایجاد کنید به نام های دفاتر شرکت و با منو به این مجموعه لینک دهید و کاربران پس از کلیک برروی این منو میتوانند انتخاب کنند کدام اطلاعات تماس را مشاهده کنند !

لینک به ارسال

مشکل این بود که من نمی خواستم به صورتی باشه که لینکشون بیاد و بعد از کلیک اطلاعات رو نمایش بده. اون حالت برای وقتی خوبه که 4 یا 5 تا آدرس داریم.

اما برای وقتی که فقط دو تا آدرس هست مناسب تر اینه که هر دو رو مستقیم نمایش بده. که با ماژول HTML بصورت دستی حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...