رفتن به مطلب
m.rezaei

فرم ثبت نام پیشرفته برای جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

شاید شما هم بارها فکر کردید که فرم ثبت نام سایت جوملاییتون نباید اینقدر ساده باشه.

خب وقتی داشتم دنبال ابزار های جوملا می گشتم به یه کامپوننت بر خوردم که فرم ثبت نام جوملای شما رو از حالت پیشفرض به یک فرم پیشرفته جهت جمع آوری اطلاعات بیشتر از کاربرانتون میکنه. همچنین این کامپوننت قابلیت استفاده از سیستم معروف recapcha رو هم داره شما فقط نیاز به ثبت نام در سایت recapcha.net دارید. این کامپوننت به صورت نصفه نیمه توسط سایت سازنده فارسی شده بود ولی اکثر قسمت هاش انگلیسی بود. ترجمه اش رو براتون اصلاح کردم و از لینک زیر می تونید دریافت کنید.

** به دلیل این که این کامپوننت به سایت جومینا منتقل خواهد شد لینک دانلود حذف شد ****

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کمی بیشتر درباره افزونه توضیح دهید.

مواردی مانند اسم، سازنده و...

یا حــــــــــق

لینک به ارسال

:D اون نصفه نیمه را من ترجمه کرده بودم ;) و به خود آلفا دادم دلیل نصفه نیمه بودنش اینه که ماله نسخه قدیمی است ممنون .

این نسخه هم که شما گذاشته اید کام و 100 درصد نیست لینک دانلود را برداشتم اگر دوست داشتید کاملش کنید در جومینا منتشرش کنم با نام خودتون و دعوت نامه هم براتون ارسال میکنم

ارادت

لینک به ارسال

سلام

آقای تهرانی برای من هم بفرستید... من هم یه نگاهی می کنم اگر تونستم و وقتشو داشتم فارسی می کنم... منتظرم...

لینک به ارسال

سلام

خیلی کم کارش مونده فکر کنم خودشون یه ربعه بتونن تمومش کنن . اما خیلی بهتر از اون mighty registration هست که وارز است من 1 ساله دارم میگردم پیداش نکردم ببینید شما پیداش میکنید

لینک به ارسال

سلام آقاي تهراني عزيز يه كامپوننت هم بديد ما ترجمه كنيم ممنون :afro:

لینک به ارسال

سلام آقاي تهراني عزيز يه كامپوننت هم بديد ما ترجمه كنيم ممنون :afro:

سلام دوست عزیز

در مورد ترجمه افزونه بارها بحث شده و خود شما هم در یکی از این تاپیکها وارد شده اید ولی نمی دونم چرا توجه نمی کنید!!!

http://forum.joomina.ir/thread-224-post-3342.html#pid3342

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

اما خیلی بهتر از اون mighty registration هست که وارز است من 1 ساله دارم میگردم پیداش نکردم ببینید شما پیداش میکنید

سلام

خُب برید از سایتش بخرید!

یا حـــــــــق

لینک به ارسال

سلام

خب اگه بخری که دیگه وارز نیست در ضمن اینگونه امکانات رو برای جومینا نمی خواهیم. واسه یه جای دیگه.

خب این افزونه هم لیسنس داره و روی هردومین باید یه لیسنس داشته باشی کامپوننتشو من خیلی جاها دیدم اما لیسنسشو باید بخری درست مثل vb مگه این که null بشه. که فکر کنم بیشتر از این خوب نیست اینجا توضیح بدم چون موضوع این تاپیک چیز دیگریست.

لینک به ارسال

خب هسلام

لطفا هر کسی هر الحای چه تجاری چه رایگان را معرف یم کنه حداقل نام و سایت سازنده را معرفی کنه که آدم یه سربه سایتش بزنه ببینه امکاناتش چیه

لینک به ارسال

اونش دیگه دست من نیست، من تحویل آقای تهرانی دادمش هرچی ایشون صلاح بدونن.

خود من هم هنوز عضو نیستم.

لینک به ارسال

سلام دوستان

من اینو رو لوکال ریختم باز اونی که می خواستم نبود ولی خب بهتر از هیچی بود..

فقط یه چیز

آیا کسی تستش کرده؟؟فکر کنم یه مشکلاتی داره شایدم واسه لوکالهو لطفا یکی که واقعا روی هاست تست کرده بگه چون اگه ارزششو داره من سیستم وبم را بریزم به هم.. واقعا والان وقت یک خراکاری و برگردوندن نسخه پشتیبان را ندارم....

اولا این که عکس های تیک و ... را لود نمی کنه با این که داخل کامپوننت زده شده است...

و بعد این که نام کاربری وقتی می خواهد چک بشه هیچ وقت availability تموم نمی شه یه سره رو صفحه هست......

و یه سوال آیا می شه مثلا وقتی طرف یه چیز را اشتباه یا خالی می ذاره و اراسل را می زنه به جای اینکه فقط صفحه ریفرش بشه یه پیغامی هم بهش داده بشه مثل سیستم خود جوملا...

و در آخر آیا کامپوننت مشابهی هم وجود داره یا نه؟؟؟؟

لینک به ارسال

من هم روی لوکال تستش کردم.

برای من هم مثل علی مشکل داشت.

یه سوال: چطوری میشه کوپن باهاش درست کرد تا فقط کسایی که کد دعوت نامه یا کوپن دارن بتونن ثبت نام کنن.

لینک به ارسال
سلام دوستان

من اینو رو لوکال ریختم باز اونی که می خواستم نبود ولی خب بهتر از هیچی بود..

فقط یه چیز

آیا کسی تستش کرده؟؟فکر کنم یه مشکلاتی داره شایدم واسه لوکالهو لطفا یکی که واقعا روی هاست تست کرده بگه چون اگه ارزششو داره من سیستم وبم را بریزم به هم.. واقعا والان وقت یک خراکاری و برگردوندن نسخه پشتیبان را ندارم....

اولا این که عکس های تیک و ... را لود نمی کنه با این که داخل کامپوننت زده شده است...

و بعد این که نام کاربری وقتی می خواهد چک بشه هیچ وقت availability تموم نمی شه یه سره رو صفحه هست......

و یه سوال آیا می شه مثلا وقتی طرف یه چیز را اشتباه یا خالی می ذاره و اراسل را می زنه به جای اینکه فقط صفحه ریفرش بشه یه پیغامی هم بهش داده بشه مثل سیستم خود جوملا...

و در آخر آیا کامپوننت مشابهی هم وجود داره یا نه؟؟؟؟

خیر هیچکدام از این مشکل ها را نداره مشکل از اینه که جوملا های مختلف انواع مختلف فایل زبان دارند شما یک کاری بکنید بهتر از همه است فایل های داخل fa.ir را در en-gb بریزید

این هم اصلا چیزی را به هم نمیریزه میتونید پاکش کنید و فرقی هم نمیکنه

در مورد کوپن این یک امکان دیگه است که برای پیوند این الحاق با الحاق دیگری بکار میره شما فعالش نکنید

لینک به ارسال

سلام

خیلی کم کارش مونده فکر کنم خودشون یه ربعه بتونن تمومش کنن . اما خیلی بهتر از اون mighty registration هست که وارز است من 1 ساله دارم میگردم پیداش نکردم ببینید شما پیداش میکنید

mighty registration) ، از این بهتر خیلی‌ هست تعجب می‌کنم میگی‌ ۱ساله دنبالشی

لینک به ارسال

با سلام

مثلاً چند نمونه خوب بگید تا منو و دیگر دوستان هم ازش استفاده کنیم ./ اگه تجاری نباشند خیلی خوبتر م میشه.

یا حق

لینک به ارسال

سلام

با این کامپوننت پیشرفته ثبت نام که در افزونه های جومینا معرفی شده، امکانش هست تا چند تا فیلد دیگه تعریف کرد؟

مثلا:

- نوع مدرک تحصیلی

- نوع ثبت نام > 1- دانشجو 2-هیات علمی 3- آزاد

- علاقمند به شركت در همايش

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز در سایت جومینا برای اینکار افزونه ای معرفی شده

که شما میتونید به فرم ثبت نام فیلد اضافه کنید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...